Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Landesliga - Salzburg

Avusturya (2023)


Round Salzburg - 15
05 KAS
18:00
Bürmoos
Bramberg
1
0
Favorite match
05 KAS
16:00
Anif
Adnet
4
0
Favorite match
05 KAS
16:00
Kuchl
Siezenheim
3
0
Favorite match
05 KAS
14:00
Thalgau
Salzburger AK
2
1
Favorite match
03 KAS
21:30
Eugendorf
Golling
2
0
Favorite match
03 KAS
20:30
Grödig
Puch
4
0
Favorite match
29 EKM
18:15
Bramberg
UFC Hallein
2
0
Favorite match
29 EKM
13:00
Union Henndorf
Kuchl
0
3
Favorite match
28 EKM
15:00
Siezenheim
Thalgau
0
4
Favorite match
28 EKM
15:00
Golling
Seekirchen
1
2
Favorite match
27 EKM
20:00
Adnet
Grödig
1
2
Favorite match
27 EKM
20:00
Salzburger AK
Bürmoos
1
0
Favorite match
27 EKM
20:00
Puch
Eugendorf
0
4
Favorite match
25 EKM
20:00
Straßwalchen
Anif
2
1
Favorite match
21 EKM
16:00
Straßwalchen
Adnet
2
0
Favorite match
21 EKM
15:00
Anif
Bramberg
1
2
Favorite match
21 EKM
15:00
Thalgau
Union Henndorf
3
2
Favorite match
21 EKM
15:00
Kuchl
Golling
2
0
Favorite match
21 EKM
15:00
Eugendorf
Grödig
1
3
Favorite match
21 EKM
15:00
Bürmoos
Siezenheim
0
0
Favorite match
20 EKM
20:00
Seekirchen
Puch
2
1
Favorite match
15 EKM
17:00
Bramberg
Straßwalchen
1
1
Favorite match
14 EKM
17:30
Puch
Kuchl
1
5
Favorite match
14 EKM
17:00
Golling
Thalgau
3
2
Favorite match
14 EKM
17:00
Union Henndorf
Bürmoos
1
3
Favorite match
14 EKM
14:00
Siezenheim
UFC Hallein
2
2
Favorite match
13 EKM
19:45
Salzburger AK
Anif
2
2
Favorite match
13 EKM
19:30
Adnet
Eugendorf
0
5
Favorite match
13 EKM
19:30
Grödig
Seekirchen
0
0
Favorite match
08 EKM
17:00
Thalgau
Puch
1
2
Favorite match
08 EKM
17:00
Bürmoos
Golling
1
0
Favorite match
08 EKM
17:00
Anif
Siezenheim
1
1
Favorite match
08 EKM
17:00
Bramberg
Adnet
1
0
Favorite match
08 EKM
16:30
Seekirchen
Eugendorf
1
0
Favorite match
06 EKM
20:00
Kuchl
Grödig
3
0
Favorite match
01 EKM
12:00
Eugendorf
Kuchl
0
4
Favorite match
30 EYL
18:00
Salzburger AK
Bramberg
1
1
Favorite match
30 EYL
15:00
Golling
UFC Hallein
1
2
Favorite match
30 EYL
15:00
Union Henndorf
Anif
2
0
Favorite match
29 EYL
20:00
Adnet
Seekirchen
0
5
Favorite match
29 EYL
20:00
Puch
Bürmoos
3
3
Favorite match
29 EYL
19:30
Grödig
Thalgau
5
0
Favorite match
23 EYL
16:00
Bürmoos
Grödig
0
1
Favorite match
Round Salzburg - 16
16 MAR
17:00
Thalgau
Bramberg
Favorite match
16 MAR
17:00
Adnet
Puch
Favorite match
16 MAR
17:00
UFC Hallein
Anif
Favorite match
16 MAR
17:00
Golling
Grödig
Favorite match
23 MAR
17:00
Anif
Bürmoos
Favorite match
23 MAR
17:00
Bramberg
Kuchl
Favorite match
23 MAR
17:00
UFC Hallein
Adnet
Favorite match
23 MAR
17:00
Golling
Puch
Favorite match
29 MAR
19:00
Adnet
Golling
Favorite match
30 MAR
18:00
Thalgau
Anif
Favorite match
06 NIS
17:00
Anif
Kuchl
Favorite match
06 NIS
17:00
Siezenheim
Puch
Favorite match
06 NIS
17:00
Bürmoos
Adnet
Favorite match
13 NIS
17:00
Thalgau
Bürmoos
Favorite match
13 NIS
17:00
Seekirchen
Anif
Favorite match
13 NIS
17:00
Kuchl
UFC Hallein
Favorite match
13 NIS
17:00
Grödig
Bramberg
Favorite match
20 NIS
17:00
Bürmoos
Kuchl
Favorite match
20 NIS
17:00
Bramberg
Puch
Favorite match
20 NIS
17:00
Thalgau
Adnet
Favorite match
20 NIS
17:00
Anif
Eugendorf
Favorite match
28 NIS
17:00
Golling
Bramberg
Favorite match
28 NIS
17:00
Grödig
Anif
Favorite match
#
Landesliga: Salzburg
MP
W
D
L
G
PTS
1
15
14
0
1
53:7
42

15
10
4
1
33:13
34

15
10
2
3
29:11
32

15
9
3
3
36:21
30

15
7
3
5
22:18
24

15
7
0
8
21:19
21

15
6
1
8
24:34
19

15
4
7
4
19:24
19

15
5
3
7
23:24
18

15
4
6
5
18:19
18

11
15
5
2
8
22:32
17

15
5
2
8
20:36
17

13
15
5
2
8
31:35
17

15
5
2
8
16:25
17

15
15
3
3
9
17:29
12

16
15
1
0
14
7:44
3

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.