Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Third Amateur Division - ACFF A

Belçika (2023)


Round ACFF A - 23
25 ŞUB
17:00
Jodoigne
RAS Monceau
0
0
Favorite match
25 ŞUB
17:00
Entité Manageoise
Aische
0
2
Favorite match
25 ŞUB
17:00
Braine
Ostiches
2
0
Favorite match
25 ŞUB
17:00
Jeunesse Tamines
Belœil
1
0
Favorite match
24 ŞUB
22:00
Arquet
Flénu
4
1
Favorite match
24 ŞUB
22:00
Onhaye
Couvin-Mariembourg
4
0
Favorite match
18 ŞUB
17:00
Ostiches
Arquet
1
1
Favorite match
18 ŞUB
17:00
Jodoigne
Braine
1
1
Favorite match
18 ŞUB
17:00
Flénu
Belœil
0
1
Favorite match
17 ŞUB
22:00
Perwez
Onhaye
1
3
Favorite match
17 ŞUB
22:00
Aische
Jeunesse Tamines
2
0
Favorite match
11 ŞUB
17:00
Flénu
Aische
1
1
Favorite match
11 ŞUB
17:00
Braine
RAS Monceau
2
1
Favorite match
11 ŞUB
17:00
Belœil
Ostiches
2
2
Favorite match
10 ŞUB
22:00
Onhaye
Rapid Symphorinois
4
0
Favorite match
10 ŞUB
22:00
Arquet
Perwez
1
2
Favorite match
04 ŞUB
16:30
Onhaye
Wallonne Ciney
4
1
Favorite match
04 ŞUB
16:30
Aische
Ostiches
1
1
Favorite match
04 ŞUB
16:30
Flénu
Perwez
4
0
Favorite match
03 ŞUB
22:00
Arquet
RAS Monceau
1
2
Favorite match
28 OCA
16:30
Wallonne Ciney
Braine
2
1
Favorite match
28 OCA
16:30
Jodoigne
Onhaye
1
2
Favorite match
28 OCA
16:30
Ostiches
Flénu
2
1
Favorite match
27 OCA
22:00
Aische
Belœil
2
0
Favorite match
14 OCA
17:00
Braine
Onhaye
1
2
Favorite match
13 OCA
22:00
Perwez
Aische
2
3
Favorite match
13 OCA
22:00
Wallonne Ciney
Belœil
2
1
Favorite match
23 ARA
16:30
Flénu
Jodoigne
0
2
Favorite match
23 ARA
16:30
Belœil
Braine
1
0
Favorite match
Round ACFF A - 24
09 MAR
21:30
Ostiches
Onhaye
Favorite match
09 MAR
22:00
Aische
Arquet
Favorite match
09 MAR
22:00
Perwez
Braine
Favorite match
16 MAR
22:00
Onhaye
Aische
Favorite match
17 MAR
17:00
Braine
Flénu
Favorite match
17 MAR
17:00
Jodoigne
Ostiches
Favorite match
24 MAR
17:00
Belœil
Arquet
Favorite match
24 MAR
17:00
Flénu
Onhaye
Favorite match
06 NIS
21:00
Onhaye
Belœil
Favorite match
07 NIS
16:00
Jodoigne
Flénu
Favorite match
13 NIS
21:00
Aische
Braine
Favorite match
13 NIS
21:00
Perwez
Jodoigne
Favorite match
21 NIS
16:00
Braine
Belœil
Favorite match
21 NIS
16:00
Jodoigne
Aische
Favorite match
21 NIS
16:00
Onhaye
Arquet
Favorite match
28 NIS
16:00
Arquet
Braine
Favorite match
#
Third Amateur Division: ACFF A
MP
W
D
L
G
PTS
1
23
18
4
1
57:10
58

23
15
5
3
54:21
50

23
14
5
4
46:21
47

23
12
8
3
32:15
44

23
12
3
8
53:43
39

6
23
10
5
8
43:27
35

7
23
11
2
10
34:38
35

23
9
6
8
33:28
33

23
9
2
12
38:37
29

10
22
7
6
9
38:37
27

11
23
7
4
12
36:42
25

23
6
7
10
23:32
25

13
23
7
3
13
21:28
24

23
6
5
12
31:37
23

15
23
6
3
14
31:38
21

22
0
0
22
12:128
0

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.