Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Third Amateur Division - VFV B

Belçika (2023)


Round VV B - 22
25 ŞUB
17:00
Nijlen
Geel
1
1
Favorite match
25 ŞUB
17:00
Beerschot VA II
Betekom
3
3
Favorite match
24 ŞUB
21:30
Witgoor Sport
Wellen
1
2
Favorite match
24 ŞUB
21:30
Zwarte Leeuw
Diest
1
1
Favorite match
24 ŞUB
21:30
Turnhout
Sint-Lenaarts
1
1
Favorite match
17 ŞUB
22:00
Geel
Schoonbeek-Beverst
1
0
Favorite match
17 ŞUB
22:00
Wellen
KFC Eksel
8
1
Favorite match
17 ŞUB
22:00
Betekom
Nijlen
2
4
Favorite match
17 ŞUB
21:30
Diest
Zepperen-Brustem
1
2
Favorite match
17 ŞUB
21:30
Turnhout
Zwarte Leeuw
1
2
Favorite match
10 ŞUB
22:00
Geel
Turnhout
0
0
Favorite match
10 ŞUB
22:00
Wellen
Beerschot VA II
0
0
Favorite match
10 ŞUB
22:00
Nijlen
Sint-Lenaarts
0
1
Favorite match
10 ŞUB
21:30
Diest
Esperanza Pelt
0
3
Favorite match
10 ŞUB
16:30
Berg en Dal
Betekom
3
2
Favorite match
03 ŞUB
22:00
Wellen
Nijlen
0
2
Favorite match
03 ŞUB
22:00
Betekom
Eendracht Termien
3
3
Favorite match
03 ŞUB
22:00
Geel
Beerschot VA II
0
0
Favorite match
03 ŞUB
21:30
Diest
Witgoor Sport
2
0
Favorite match
03 ŞUB
21:30
KFC Eksel
Turnhout
0
4
Favorite match
28 OCA
17:00
Eendracht Termien
Geel
3
0
Favorite match
28 OCA
16:30
Beerschot VA II
Diest
0
0
Favorite match
27 OCA
22:00
Nijlen
Zwarte Leeuw
2
1
Favorite match
27 OCA
21:30
Sint-Lenaarts
KFC Eksel
2
1
Favorite match
27 OCA
21:30
Turnhout
Wellen
1
2
Favorite match
14 OCA
17:00
Eendracht Termien
Diest
7
1
Favorite match
13 OCA
22:00
Esperanza Pelt
Geel
0
2
Favorite match
13 OCA
21:30
Turnhout
Nijlen
1
1
Favorite match
13 OCA
21:30
Sint-Lenaarts
Wellen
1
2
Favorite match
13 OCA
21:30
Witgoor Sport
KFC Eksel
4
1
Favorite match
Round VV B - 18
02 MAR
21:30
Diest
Berg en Dal
Favorite match
02 MAR
22:00
Betekom
Wellen
Favorite match
09 MAR
22:00
Geel
Betekom
Favorite match
09 MAR
22:00
Wellen
Diest
Favorite match
16 MAR
22:00
Betekom
Turnhout
Favorite match
23 MAR
21:30
KFC Eksel
Betekom
Favorite match
23 MAR
22:00
Geel
Diest
Favorite match
06 NIS
20:30
Diest
Nijlen
Favorite match
07 NIS
16:00
Berg en Dal
Geel
Favorite match
13 NIS
20:30
KFC Eksel
Diest
Favorite match
13 NIS
21:00
Wellen
Geel
Favorite match
#
Third Amateur Division: VV B
MP
W
D
L
G
PTS
21
15
3
3
68:27
48

22
14
5
3
59:30
47

21
12
3
6
41:27
39

22
9
8
5
39:29
35

5
22
9
7
6
29:26
34

22
10
3
9
30:27
33

7
22
9
6
7
45:40
33

8
22
8
8
6
34:28
32

22
8
8
6
37:31
32

22
8
5
9
38:34
29

22
6
9
7
27:30
27

22
6
8
8
29:36
26

13
22
5
7
10
42:47
22

22
6
3
13
32:45
21

15
22
5
5
12
29:45
20

22
0
2
20
13:90
2

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.