Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Mineiro - 1

Brezilya (2024)


Round 1st Phase - 7
25 ŞUB
22:00
Itabirito
CAP
2
2
Favorite match
25 ŞUB
17:00
Pouso Alegre
Cruzeiro
0
2
Favorite match
24 ŞUB
23:00
Uberlandia
Athletic Club
2
1
Favorite match
24 ŞUB
22:00
Villa Nova
Tombense
0
3
Favorite match
24 ŞUB
22:00
Ipatinga
Democrata GV
2
0
Favorite match
19 ŞUB
00:30
Democrata GV
Cruzeiro
1
3
Favorite match
19 ŞUB
00:00
Tombense
CAP
4
0
Favorite match
18 ŞUB
22:00
Ipatinga
Uberlandia
0
1
Favorite match
17 ŞUB
22:30
Itabirito
Atletico-MG
0
2
Favorite match
16 ŞUB
02:00
Cruzeiro
America Mineiro
0
2
Favorite match
15 ŞUB
02:30
Villa Nova
Athletic Club
1
4
Favorite match
15 ŞUB
02:00
CAP
Ipatinga
2
1
Favorite match
15 ŞUB
02:00
Uberlandia
Itabirito
1
2
Favorite match
15 ŞUB
02:00
Atletico-MG
Tombense
1
1
Favorite match
15 ŞUB
01:30
Pouso Alegre
Democrata GV
1
0
Favorite match
09 ŞUB
22:30
Cruzeiro
CAP
3
0
Favorite match
09 ŞUB
03:00
Athletic Club
Atletico-MG
0
2
Favorite match
09 ŞUB
02:00
Villa Nova
Ipatinga
3
3
Favorite match
09 ŞUB
01:30
Pouso Alegre
Itabirito
2
0
Favorite match
08 ŞUB
02:30
Democrata GV
Tombense
2
2
Favorite match
04 ŞUB
17:00
CAP
Villa Nova
0
1
Favorite match
04 ŞUB
01:30
Atletico-MG
Cruzeiro
0
2
Favorite match
04 ŞUB
01:00
Tombense
Athletic Club
1
0
Favorite match
03 ŞUB
23:00
Uberlandia
Democrata GV
0
1
Favorite match
03 ŞUB
22:30
Itabirito
America Mineiro
0
0
Favorite match
03 ŞUB
21:30
Ipatinga
Pouso Alegre
1
0
Favorite match
30 OCA
02:00
Uberlandia
CAP
1
1
Favorite match
28 OCA
23:00
Pouso Alegre
Tombense
1
2
Favorite match
28 OCA
17:00
Itabirito
Villa Nova
0
2
Favorite match
27 OCA
22:30
Cruzeiro
Athletic Club
1
1
Favorite match
25 OCA
03:30
CAP
Atletico-MG
2
1
Favorite match
25 OCA
02:30
Democrata GV
Itabirito
1
3
Favorite match
25 OCA
02:00
Athletic Club
Ipatinga
2
1
Favorite match
25 OCA
01:00
Tombense
Uberlandia
2
2
Favorite match
25 OCA
01:00
Villa Nova
Cruzeiro
1
2
Favorite match
Round 1st Phase - 8
02 MAR
22:30
CAP
Pouso Alegre
Favorite match
#
Group A
MP
W
D
L
G
PTS
7
5
1
1
13:5
16

7
4
3
0
15:6
15

7
2
2
3
7:10
8

7
2
1
4
9:14
7

#
Group B
MP
W
D
L
G
PTS
7
3
2
2
11:6
11

7
2
2
3
7:9
8

7
2
2
3
8:12
8

7
2
0
5
5:15
6

#
Group C
MP
W
D
L
G
PTS
7
4
3
0
17:2
15

7
3
1
3
12:9
10

3
Favorite match CAP
7
2
2
3
7:13
8

7
1
1
5
5:15
4

#
Ranking of third-placed teams
MP
W
D
L
G
PTS
7
4
3
0
15:6
15

7
3
1
3
12:9
10

7
2
2
3
7:9
8

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.