Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Third NL - Istok

Hırvatistan (2023)


Round West - 11
25 KAS
15:30
Kraljevica
Pomorac
2
1
Favorite match
25 KAS
15:30
Rudar Labin
Buje
0
2
Favorite match
25 KAS
15:30
Nehaj
Cres
2
0
Favorite match
25 KAS
15:30
Rovinj
Uljanik
2
1
Favorite match
25 KAS
15:30
Vinodol
Pazinka
2
1
Favorite match
18 KAS
15:30
Buje
Kraljevica
2
1
Favorite match
18 KAS
15:30
Crikvenica
Medulin
1
1
Favorite match
18 KAS
15:30
Uljanik
Vinodol
1
0
Favorite match
18 KAS
15:30
Pomorac
Nehaj
3
2
Favorite match
18 KAS
15:30
Cres
Rovinj
0
1
Favorite match
11 KAS
16:00
Rovinj
Nehaj
1
1
Favorite match
11 KAS
16:00
Medulin
Pazinka
0
2
Favorite match
11 KAS
16:00
Rudar Labin
Crikvenica
6
0
Favorite match
11 KAS
15:00
Vinodol
Cres
2
0
Favorite match
04 KAS
16:00
Uljanik
Medulin
4
0
Favorite match
04 KAS
16:00
Cres
Halubjan Viškovo
2
1
Favorite match
04 KAS
16:00
Nehaj
Vinodol
3
1
Favorite match
04 KAS
16:00
Pomorac
Rovinj
1
1
Favorite match
04 KAS
16:00
Pazinka
Rudar Labin
1
6
Favorite match
04 KAS
16:00
Naprijed Hreljin
Buje
3
3
Favorite match
04 KAS
16:00
Crikvenica
Kraljevica
3
4
Favorite match
28 EKM
16:00
Vinodol
Rovinj
1
2
Favorite match
28 EKM
16:00
Halubjan Viškovo
Nehaj
5
3
Favorite match
28 EKM
16:00
Rudar Labin
Uljanik
1
0
Favorite match
28 EKM
16:00
Kraljevica
Pazinka
1
2
Favorite match
28 EKM
16:00
Buje
Crikvenica
2
1
Favorite match
28 EKM
15:30
Medulin
Cres
4
1
Favorite match
21 EKM
16:30
Uljanik
Kraljevica
2
1
Favorite match
21 EKM
16:30
Cres
Rudar Labin
2
1
Favorite match
21 EKM
16:30
Pazinka
Buje
2
1
Favorite match
21 EKM
16:30
Nehaj
Medulin
10
1
Favorite match
21 EKM
16:30
Pomorac
Vinodol
1
1
Favorite match
14 EKM
16:30
Medulin
Rovinj
0
3
Favorite match
14 EKM
16:30
Rudar Labin
Nehaj
0
1
Favorite match
14 EKM
16:30
Buje
Uljanik
1
3
Favorite match
14 EKM
16:30
Crikvenica
Pomorac
1
2
Favorite match
14 EKM
16:30
Kraljevica
Cres
2
0
Favorite match
07 EKM
18:00
Pazinka
Crikvenica
1
0
Favorite match
07 EKM
17:00
Rovinj
Rudar Labin
3
3
Favorite match
Round West - 11
24 ŞUB
17:00
Buje
Pomorac
Favorite match
02 MAR
17:00
Pomorac
Cres
Favorite match
02 MAR
17:00
Medulin
Buje
Favorite match
02 MAR
17:00
Rovinj
Pazinka
Favorite match
02 MAR
17:00
Nehaj
Uljanik
Favorite match
09 MAR
17:00
Crikvenica
Rovinj
Favorite match
09 MAR
17:00
Pazinka
Nehaj
Favorite match
09 MAR
17:00
Uljanik
Cres
Favorite match
16 MAR
17:30
Vinodol
Buje
Favorite match
16 MAR
17:30
Nehaj
Crikvenica
Favorite match
16 MAR
17:30
Cres
Pazinka
Favorite match
16 MAR
17:30
Pomorac
Uljanik
Favorite match
30 MAR
16:30
Rovinj
Kraljevica
Favorite match
30 MAR
16:30
Nehaj
Buje
Favorite match
30 MAR
16:30
Pomorac
Pazinka
Favorite match
06 NIS
18:00
Medulin
Vinodol
Favorite match
06 NIS
18:00
Kraljevica
Nehaj
Favorite match
06 NIS
18:00
Buje
Cres
Favorite match
13 NIS
18:00
Uljanik
Buje
Favorite match
13 NIS
18:00
Cres
Kraljevica
Favorite match
13 NIS
18:00
Nehaj
Rudar Labin
Favorite match
13 NIS
18:00
Rovinj
Medulin
Favorite match
20 NIS
18:00
Vinodol
Pomorac
Favorite match
20 NIS
18:00
Medulin
Nehaj
Favorite match
20 NIS
18:00
Rudar Labin
Cres
Favorite match
20 NIS
18:00
Buje
Pazinka
Favorite match
#
Third NL: West
MP
W
D
L
G
PTS
1
13
9
4
0
25:10
31

13
10
0
3
25:12
30

13
8
1
4
26:13
25

4
13
7
2
4
33:21
23

13
6
2
5
16:20
20

13
6
0
7
20:20
18

13
5
2
6
32:24
17

12
4
5
3
19:16
17

9
12
5
1
6
20:22
16

10
13
5
1
7
12:22
16

13
3
5
5
16:17
14

13
3
4
6
23:20
13

13
13
2
2
9
13:42
8

13
2
1
10
10:31
7

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin