Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

2nd Division - Group 1

Danimarka (2023)


Round Regular Season - 16
18 KAS
17:00
Thisted FC
Roskilde
1
3
Favorite match
18 KAS
16:00
Middelfart
Skive
0
1
Favorite match
18 KAS
16:00
Brabrand
Aarhus Fremad
0
0
Favorite match
18 KAS
15:00
AB Copenhagen
FA 2000
3
2
Favorite match
18 KAS
15:00
HIK
Esbjerg
1
4
Favorite match
12 KAS
16:00
Esbjerg
Middelfart
1
0
Favorite match
11 KAS
17:00
Nykobing FC
Thisted FC
1
1
Favorite match
11 KAS
15:45
FA 2000
Aarhus Fremad
1
4
Favorite match
11 KAS
15:00
Skive
Brabrand
1
1
Favorite match
10 KAS
21:00
Roskilde
Fremad Amager
2
0
Favorite match
10 KAS
21:00
HIK
AB Copenhagen
3
0
Favorite match
05 KAS
15:00
Fremad Amager
Esbjerg
0
1
Favorite match
04 KAS
21:00
AB Copenhagen
Roskilde
1
1
Favorite match
04 KAS
16:00
Middelfart
FA 2000
2
1
Favorite match
04 KAS
16:00
Aarhus Fremad
HIK
3
2
Favorite match
04 KAS
16:00
Brabrand
Nykobing FC
2
1
Favorite match
03 KAS
21:00
Skive
Thisted FC
2
0
Favorite match
28 EKM
16:00
Nykobing FC
Esbjerg
0
3
Favorite match
28 EKM
15:00
Roskilde
Brabrand
4
4
Favorite match
28 EKM
14:45
FA 2000
Skive
1
0
Favorite match
27 EKM
20:00
HIK
Fremad Amager
3
1
Favorite match
21 EKM
16:00
Thisted FC
HIK
0
1
Favorite match
21 EKM
15:00
Middelfart
Nykobing FC
2
2
Favorite match
21 EKM
15:00
Esbjerg
FA 2000
3
1
Favorite match
21 EKM
15:00
Brabrand
AB Copenhagen
2
2
Favorite match
21 EKM
15:00
Skive
Roskilde
1
2
Favorite match
14 EKM
16:00
AB Copenhagen
Skive
0
0
Favorite match
14 EKM
16:00
Nykobing FC
Brabrand
0
0
Favorite match
14 EKM
15:00
Aarhus Fremad
Esbjerg
2
4
Favorite match
14 EKM
15:00
Roskilde
Thisted FC
2
3
Favorite match
14 EKM
14:00
HIK
Middelfart
1
2
Favorite match
13 EKM
20:00
FA 2000
Fremad Amager
0
3
Favorite match
08 EKM
15:00
Esbjerg
HIK
7
0
Favorite match
08 EKM
14:00
Fremad Amager
Brabrand
2
1
Favorite match
07 EKM
16:00
Thisted FC
FA 2000
1
0
Favorite match
07 EKM
15:00
Middelfart
Roskilde
0
1
Favorite match
07 EKM
15:00
Skive
Nykobing FC
0
2
Favorite match
30 EYL
15:00
Brabrand
Skive
1
0
Favorite match
30 EYL
15:00
Roskilde
Esbjerg
3
3
Favorite match
30 EYL
14:00
HIK
Aarhus Fremad
3
3
Favorite match
29 EYL
20:00
FA 2000
Middelfart
1
1
Favorite match
24 EYL
16:00
Fremad Amager
Skive
4
1
Favorite match
24 EYL
15:00
Esbjerg
Brabrand
3
0
Favorite match
#
2. Division: Regular Season
MP
W
D
L
G
PTS
16
14
1
1
52:16
43

16
9
5
2
28:19
32

16
8
6
2
32:20
30

16
8
4
4
19:13
28

16
6
6
4
24:21
24

16
5
7
4
20:23
22

16
5
1
10
19:28
16

16
4
3
9
18:30
15

9
16
3
5
8
12:22
14

10
Favorite match HIK
16
4
2
10
26:38
14

16
2
7
7
15:22
13

12
16
3
3
10
16:29
12

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin