Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

2nd Division - Group 2

Danimarka (2020)


Round Group 2 - 26
05 HAZ
16:00
Hillerød
Roskilde
2
3
Favorite match
05 HAZ
16:00
KFUM Roskilde
FA 2000
2
1
Favorite match
05 HAZ
16:00
Skovshoved
Avarta
1
0
Favorite match
05 HAZ
16:00
Naestved
Brønshøj
5
1
Favorite match
05 HAZ
16:00
Slagelse B&I
Vanløse
0
1
Favorite match
05 HAZ
16:00
Nykobing FC
HIK
2
0
Favorite match
30 MAY
14:00
Avarta
KFUM Roskilde
3
1
Favorite match
29 MAY
16:00
Brønshøj
Nykobing FC
2
0
Favorite match
29 MAY
15:00
AB Tårnby
Hillerød
4
0
Favorite match
29 MAY
14:45
FA 2000
Skovshoved
2
0
Favorite match
29 MAY
14:00
Vanløse
Naestved
3
1
Favorite match
28 MAY
20:00
HIK
AB Copenhagen
2
1
Favorite match
28 MAY
20:00
Roskilde
Slagelse B&I
3
0
Favorite match
24 MAY
16:00
Skovshoved
Brønshøj
2
0
Favorite match
24 MAY
15:00
AB Tårnby
FA 2000
0
1
Favorite match
24 MAY
14:30
KFUM Roskilde
Vanløse
1
0
Favorite match
24 MAY
14:00
Slagelse B&I
Avarta
3
1
Favorite match
24 MAY
14:00
Naestved
Nykobing FC
1
1
Favorite match
24 MAY
14:00
AB Copenhagen
Roskilde
3
2
Favorite match
22 MAY
15:00
Hillerød
HIK
3
0
Favorite match
16 MAY
14:00
Avarta
AB Tårnby
2
2
Favorite match
15 MAY
16:00
Brønshøj
Roskilde
0
4
Favorite match
15 MAY
14:45
FA 2000
Hillerød
0
0
Favorite match
15 MAY
14:00
Vanløse
Skovshoved
1
2
Favorite match
14 MAY
20:00
HIK
Naestved
1
0
Favorite match
08 MAY
16:00
Brønshøj
Avarta
0
2
Favorite match
08 MAY
16:00
Skovshoved
Nykobing FC
0
2
Favorite match
08 MAY
15:00
Hillerød
KFUM Roskilde
1
0
Favorite match
08 MAY
15:00
AB Tårnby
Naestved
1
2
Favorite match
08 MAY
14:45
FA 2000
HIK
0
0
Favorite match
07 MAY
20:00
Roskilde
Vanløse
2
1
Favorite match
02 MAY
14:00
Avarta
FA 2000
2
2
Favorite match
01 MAY
16:00
Nykobing FC
AB Tårnby
3
1
Favorite match
01 MAY
15:00
Hillerød
Slagelse B&I
2
1
Favorite match
01 MAY
14:30
KFUM Roskilde
Roskilde
1
1
Favorite match
30 NIS
19:30
Naestved
Skovshoved
0
1
Favorite match
30 NIS
14:00
HIK
Vanløse
2
0
Favorite match
25 NIS
14:00
Avarta
Naestved
0
2
Favorite match
24 NIS
15:00
AB Tårnby
Slagelse B&I
0
2
Favorite match
24 NIS
14:45
FA 2000
Nykobing FC
2
3
Favorite match
24 NIS
14:00
Vanløse
Hillerød
1
0
Favorite match
23 NIS
20:00
Roskilde
HIK
0
1
Favorite match
18 NIS
14:00
AB Copenhagen
Vanløse
2
1
Favorite match
Array
#
2nd Division: Group 2
MP
W
D
L
G
PTS
26
19
5
2
60:22
62

2
Favorite match HIK
26
16
5
5
39:25
53

26
15
6
5
44:31
51

26
12
7
7
48:31
43

26
13
4
9
33:31
43

26
11
8
7
29:24
41

26
12
3
11
39:33
39

26
9
7
10
31:29
34

26
9
5
12
29:33
32

26
7
5
14
31:44
26

26
6
6
14
30:43
24

12
26
6
6
14
25:43
24

26
6
5
15
34:50
23

26
2
6
18
23:56
12

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.