Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

3. Division

Danimarka (2023)


Round Promotion Group - 6
18 MAY
15:00
Frem
Ishøj
4
2
Favorite match
18 MAY
15:00
Næsby
Holbæk B&I
3
2
Favorite match
18 MAY
15:00
Silkeborg KFUM
SfB-Oure
3
0
Favorite match
18 MAY
14:30
VSK Århus
Avarta
1
0
Favorite match
18 MAY
14:00
Lyseng
Vejgaard B
4
2
Favorite match
18 MAY
14:00
Vanløse
Holstebro
0
3
Favorite match
12 MAY
14:00
Avarta
Næsby
1
3
Favorite match
11 MAY
15:00
Silkeborg KFUM
Lyseng
4
2
Favorite match
11 MAY
15:00
SfB-Oure
Holstebro
2
1
Favorite match
11 MAY
14:00
Vejgaard B
Vanløse
1
0
Favorite match
11 MAY
14:00
Ishøj
VSK Århus
3
1
Favorite match
10 MAY
20:00
Frem
Holbæk B&I
1
0
Favorite match
05 MAY
14:00
Holstebro
Vejgaard B
3
1
Favorite match
04 MAY
15:00
Næsby
Ishøj
2
1
Favorite match
04 MAY
14:30
VSK Århus
Frem
1
1
Favorite match
04 MAY
14:00
Lyseng
SfB-Oure
5
0
Favorite match
04 MAY
14:00
Vanløse
Silkeborg KFUM
2
0
Favorite match
03 MAY
20:00
Holbæk B&I
Avarta
1
1
Favorite match
28 NIS
14:00
Avarta
VSK Århus
2
0
Favorite match
27 NIS
15:00
Holstebro
Vanløse
4
1
Favorite match
27 NIS
15:00
SfB-Oure
Silkeborg KFUM
0
2
Favorite match
27 NIS
14:00
Ishøj
Frem
1
1
Favorite match
27 NIS
14:00
Vejgaard B
Lyseng
5
5
Favorite match
27 NIS
14:00
Holbæk B&I
Næsby
3
2
Favorite match
21 NIS
14:00
Ishøj
Holbæk B&I
2
0
Favorite match
21 NIS
14:00
Lyseng
Vanløse
1
0
Favorite match
20 NIS
15:00
Frem
Avarta
1
0
Favorite match
20 NIS
15:00
SfB-Oure
Vejgaard B
0
0
Favorite match
20 NIS
14:30
VSK Århus
Næsby
0
3
Favorite match
14 NIS
14:00
Holbæk B&I
VSK Århus
1
1
Favorite match
14 NIS
14:00
Holstebro
Lyseng
2
3
Favorite match
14 NIS
14:00
Avarta
Ishøj
1
2
Favorite match
13 NIS
15:00
Næsby
Frem
1
4
Favorite match
13 NIS
14:00
Vanløse
SfB-Oure
3
1
Favorite match
06 NIS
15:00
Vejgaard B
Holstebro
0
5
Favorite match
06 NIS
15:00
Avarta
Næsby
2
4
Favorite match
06 NIS
15:00
Frem
VSK Århus
2
0
Favorite match
06 NIS
15:00
Holbæk B&I
Vanløse
1
2
Favorite match
06 NIS
15:00
Silkeborg KFUM
Lyseng
2
3
Favorite match
06 NIS
15:00
SfB-Oure
Ishøj
2
1
Favorite match
01 NIS
15:00
Holstebro
Holbæk B&I
0
1
Favorite match
01 NIS
15:00
Næsby
SfB-Oure
1
1
Favorite match
01 NIS
14:30
VSK Århus
Avarta
6
2
Favorite match
01 NIS
14:00
Ishøj
Frem
2
2
Favorite match
01 NIS
14:00
Lyseng
Vejgaard B
1
1
Favorite match
01 NIS
14:00
Vanløse
Silkeborg KFUM
0
1
Favorite match
28 MAR
16:00
Silkeborg KFUM
Frem
1
1
Favorite match
28 MAR
16:00
SfB-Oure
VSK Århus
0
0
Favorite match
Round Promotion Group - 7
24 MAY
20:00
Holbæk B&I
Frem
Favorite match
25 MAY
14:00
Vanløse
Lyseng
Favorite match
25 MAY
14:30
VSK Århus
Ishøj
Favorite match
25 MAY
15:00
Næsby
Avarta
Favorite match
01 HAZ
14:00
Lyseng
Holstebro
Favorite match
01 HAZ
14:00
Ishøj
Næsby
Favorite match
01 HAZ
15:00
SfB-Oure
Vanløse
Favorite match
01 HAZ
15:00
Frem
VSK Århus
Favorite match
09 HAZ
14:00
Næsby
VSK Århus
Favorite match
09 HAZ
14:00
Avarta
Frem
Favorite match
15 HAZ
15:00
Ishøj
Avarta
Favorite match
15 HAZ
15:00
Frem
Næsby
Favorite match
15 HAZ
15:00
SfB-Oure
Lyseng
Favorite match
#
3. Division
MP
W
D
L
G
PTS
1
27
16
6
5
43:24
54

27
11
6
10
42:34
39

4
27
10
8
9
43:41
38

27
9
8
10
28:30
35

6
27
10
5
12
26:35
35

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.