Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

DBU Pokalen

Danimarka (2023)


Round Semi-finals
11 NIS
21:00
Aarhus
FC Nordsjaelland
1
0
Favorite match
11 NIS
19:00
FC Fredericia
Silkeborg
2
0
Favorite match
29 MAR
21:00
Silkeborg
FC Fredericia
6
1
Favorite match
29 MAR
18:30
FC Nordsjaelland
Aarhus
2
3
Favorite match
10 ARA
20:00
Lyngby
FC Fredericia
0
1
Favorite match
10 ARA
17:30
Brondby
Aarhus
2
1
Favorite match
09 ARA
21:00
Silkeborg
FC Copenhagen
1
2
Favorite match
07 ARA
22:15
FC Fredericia
Lyngby
3
2
Favorite match
07 ARA
20:00
Aarhus
Brondby
2
0
Favorite match
06 ARA
22:15
FC Copenhagen
Silkeborg
0
2
Favorite match
02 KAS
22:00
Randers FC
Brondby
0
1
Favorite match
02 KAS
20:00
Ishøj
Aarhus
0
4
Favorite match
01 KAS
22:00
FC Fredericia
Odense
3
1
Favorite match
01 KAS
21:00
AB Copenhagen
Vejle
1
1
Favorite match
01 KAS
20:00
Viborg
FC Nordsjaelland
2
3
Favorite match
01 KAS
20:00
Hvidovre
Silkeborg
1
5
Favorite match
31 EKM
20:00
FC Helsingor
Lyngby
2
2
Favorite match
04 EKM
17:00
Viby
Hvidovre
0
2
Favorite match
28 EYL
20:00
Nykobing FC
Aarhus
0
1
Favorite match
27 EYL
20:45
Lyseng
FC Copenhagen
0
9
Favorite match
27 EYL
20:00
Thisted FC
Silkeborg
1
3
Favorite match
27 EYL
20:00
Esbjerg
Viborg
3
4
Favorite match
27 EYL
19:00
HIK
Brondby
0
3
Favorite match
27 EYL
19:00
Hobro
Odense
0
1
Favorite match
27 EYL
19:00
Naestved
FC Midtjylland
0
2
Favorite match
27 EYL
19:00
B 93
Randers FC
4
4
Favorite match
26 EYL
20:30
FA 2000
AB Copenhagen
2
3
Favorite match
26 EYL
20:00
Vanløse
Ishøj
1
3
Favorite match
26 EYL
19:00
Aalborg
FC Fredericia
2
3
Favorite match
26 EYL
19:00
HB Koge
Lyngby
2
4
Favorite match
26 EYL
19:00
tst Fodbold
Vejle
0
7
Favorite match
12 EYL
18:00
tst Fodbold
Næsby
3
2
Favorite match
07 EYL
18:00
Bagsværd
Naestved
0
7
Favorite match
07 EYL
18:00
Tune
Odense
0
5
Favorite match
07 EYL
18:00
Ringsted
HB Koge
1
3
Favorite match
07 EYL
18:00
Søften
Aarhus Fremad
1
8
Favorite match
06 EYL
21:00
Sonderjyske
Vejle
0
1
Favorite match
06 EYL
20:00
AB Tårnby
Nykobing FC
0
2
Favorite match
06 EYL
20:00
Kolding B
Hobro
0
2
Favorite match
06 EYL
19:30
VRI
Aalborg
0
6
Favorite match
06 EYL
19:00
Hillerød
Lyngby
0
2
Favorite match
06 EYL
19:00
Ringkøbing
Kolding IF
0
4
Favorite match
06 EYL
18:00
Dalum
FC Fredericia
1
8
Favorite match
Round Final
09 MAY
03:00
Silkeborg
Aarhus
Favorite match
Ball

Henüz veri bulunmuyor.

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.