Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Denmark Series - Group 1

Danimarka (2023)


Round Group 1 - 14
11 KAS
17:00
Sundby
Greve
1
0
Favorite match
11 KAS
16:00
AB Tårnby
Brønshøj
0
0
Favorite match
11 KAS
15:00
Allerød
Herlev
2
1
Favorite match
10 KAS
21:00
Tårnby FF
Gørslev
2
0
Favorite match
04 KAS
16:00
Brønshøj
Næstved II
3
3
Favorite match
04 KAS
15:30
KFUM Roskilde
Sundby
2
6
Favorite match
04 KAS
15:00
Greve
Allerød
3
2
Favorite match
03 KAS
21:30
Gørslev
Herlev
2
2
Favorite match
03 KAS
20:30
Tårnby FF
AB Tårnby
1
0
Favorite match
28 EKM
16:00
Sundby
Brønshøj
5
0
Favorite match
28 EKM
15:00
AB Tårnby
Gørslev
1
0
Favorite match
28 EKM
15:00
Herlev
Greve
1
2
Favorite match
28 EKM
14:00
Allerød
KFUM Roskilde
2
1
Favorite match
27 EKM
20:00
Næstved II
Tårnby FF
2
0
Favorite match
21 EKM
15:00
AB Tårnby
Næstved II
0
0
Favorite match
21 EKM
15:00
Brønshøj
Allerød
2
0
Favorite match
21 EKM
14:30
KFUM Roskilde
Herlev
1
4
Favorite match
21 EKM
14:00
Greve
Gørslev
0
1
Favorite match
21 EKM
13:30
Tårnby FF
Sundby
1
1
Favorite match
14 EKM
16:00
Sundby
AB Tårnby
1
0
Favorite match
14 EKM
14:30
Allerød
Tårnby FF
3
1
Favorite match
14 EKM
14:00
Greve
KFUM Roskilde
0
2
Favorite match
13 EKM
20:00
Næstved II
Gørslev
1
2
Favorite match
13 EKM
19:30
Herlev
Brønshøj
1
3
Favorite match
07 EKM
16:00
Sundby
Næstved II
4
1
Favorite match
07 EKM
15:00
Herlev
Tårnby FF
2
4
Favorite match
07 EKM
14:30
KFUM Roskilde
Gørslev
0
1
Favorite match
07 EKM
14:00
Allerød
AB Tårnby
2
1
Favorite match
07 EKM
14:00
Greve
Brønshøj
0
2
Favorite match
30 EYL
15:00
AB Tårnby
Herlev
0
2
Favorite match
30 EYL
14:30
Gørslev
Sundby
2
0
Favorite match
30 EYL
13:30
Tårnby FF
Greve
1
3
Favorite match
29 EYL
20:00
Næstved II
Allerød
1
1
Favorite match
23 EYL
15:00
AB Tårnby
Greve
0
1
Favorite match
23 EYL
15:00
Herlev
Næstved II
2
3
Favorite match
23 EYL
14:30
Gørslev
Brønshøj
3
1
Favorite match
23 EYL
14:00
Allerød
Sundby
2
3
Favorite match
16 EYL
16:00
Sundby
Herlev
4
1
Favorite match
16 EYL
14:00
Allerød
Gørslev
2
2
Favorite match
15 EYL
20:00
Næstved II
Greve
4
2
Favorite match
15 EYL
18:30
Tårnby FF
Brønshøj
0
0
Favorite match
09 EYL
15:00
Brønshøj
AB Tårnby
1
0
Favorite match
09 EYL
14:00
Greve
Sundby
2
3
Favorite match
08 EYL
19:30
Herlev
Allerød
0
1
Favorite match
08 EYL
18:45
Gørslev
Tårnby FF
1
0
Favorite match
#
Denmark Series: Group 1
MP
W
D
L
G
PTS
1
14
10
1
3
36:17
31

14
8
3
3
23:14
27

14
8
3
3
19:13
27

14
8
2
4
28:23
26

14
7
2
5
28:19
23

6
14
5
1
8
24:26
16

14
4
4
6
24:27
16

14
4
2
8
11:13
14

9
14
4
1
9
16:25
13

14
2
1
11
10:42
7

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.