Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Denmark Series - Group 3

Danimarka (2023)


Round Group 3 - 14
11 KAS
16:00
B 1909
Fjordager
3
0
Favorite match
11 KAS
15:30
Horsens II
OKS
2
1
Favorite match
11 KAS
15:30
Hedensted
Tarup-Paarup
3
0
Favorite match
11 KAS
15:00
Marienlyst
B 1913
0
1
Favorite match
10 KAS
20:30
Aarhus Fremad II
Dalum
0
0
Favorite match
04 KAS
15:30
Hedensted
B 1909
0
2
Favorite match
04 KAS
15:00
Dalum
Horsens II
1
4
Favorite match
04 KAS
15:00
Tarup-Paarup
Marienlyst
2
5
Favorite match
04 KAS
15:00
OKS
B 1913
1
1
Favorite match
29 EKM
15:00
Horsens II
Fjordager
6
0
Favorite match
28 EKM
15:00
B 1909
Tarup-Paarup
1
1
Favorite match
28 EKM
14:00
B 1913
Dalum
2
3
Favorite match
28 EKM
14:00
Marienlyst
OKS
2
0
Favorite match
22 EKM
14:30
Hedensted
Horsens II
1
4
Favorite match
21 EKM
15:00
B 1909
Aarhus Fremad II
1
2
Favorite match
21 EKM
15:00
Fjordager
B 1913
0
2
Favorite match
21 EKM
14:00
Dalum
Marienlyst
1
0
Favorite match
21 EKM
14:00
Tarup-Paarup
OKS
0
1
Favorite match
14 EKM
14:00
Marienlyst
Fjordager
4
1
Favorite match
14 EKM
14:00
B 1913
Hedensted
1
1
Favorite match
14 EKM
14:00
OKS
Dalum
3
2
Favorite match
13 EKM
20:30
Horsens II
B 1909
1
1
Favorite match
07 EKM
14:00
Dalum
Tarup-Paarup
2
4
Favorite match
07 EKM
14:00
B 1913
B 1909
2
2
Favorite match
07 EKM
14:00
OKS
Fjordager
5
1
Favorite match
07 EKM
13:00
Marienlyst
Hedensted
4
0
Favorite match
30 EYL
15:00
Fjordager
Dalum
1
2
Favorite match
30 EYL
15:00
Aarhus Fremad II
B 1913
2
2
Favorite match
30 EYL
15:00
B 1909
Marienlyst
1
4
Favorite match
30 EYL
14:30
Hedensted
OKS
4
1
Favorite match
30 EYL
14:00
Tarup-Paarup
Horsens II
4
2
Favorite match
24 EYL
14:00
Dalum
Hedensted
1
2
Favorite match
23 EYL
14:00
Tarup-Paarup
Fjordager
4
0
Favorite match
23 EYL
14:00
B 1913
Horsens II
1
3
Favorite match
23 EYL
14:00
OKS
B 1909
0
1
Favorite match
16 EYL
15:00
Aarhus Fremad II
OKS
1
2
Favorite match
16 EYL
15:00
B 1909
Dalum
1
0
Favorite match
16 EYL
14:30
Hedensted
Fjordager
1
1
Favorite match
16 EYL
14:00
B 1913
Tarup-Paarup
2
2
Favorite match
15 EYL
20:30
Horsens II
Marienlyst
3
2
Favorite match
10 EYL
15:00
Fjordager
B 1909
0
5
Favorite match
09 EYL
14:00
B 1913
Marienlyst
0
2
Favorite match
09 EYL
14:00
OKS
Horsens II
1
1
Favorite match
09 EYL
14:00
Tarup-Paarup
Hedensted
1
4
Favorite match
09 EYL
14:00
Dalum
Aarhus Fremad II
3
1
Favorite match
#
Denmark Series: Group 3
MP
W
D
L
G
PTS
14
11
0
3
38:11
33

14
9
4
1
36:16
31

3
14
6
4
4
25:18
22

14
5
5
4
23:20
20

5
14
4
7
3
20:19
19

6
Favorite match OKS
14
5
3
6
19:22
18

7
14
5
1
8
19:27
16

14
4
3
7
21:29
15

14
3
5
6
22:27
14

14
1
2
11
7:41
5

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.