Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Denmark Series - Group 4

Danimarka (2023)


Round Group 4 - 14
12 KAS
14:00
Ringkøbing
Viby
2
4
Favorite match
11 KAS
15:00
Odder
Kjellerup
2
1
Favorite match
11 KAS
15:00
VRI
AaB II
0
0
Favorite match
11 KAS
14:00
Vorup
Varde
4
2
Favorite match
11 KAS
13:00
Hobro II
Nørresundby
2
2
Favorite match
04 KAS
15:30
Kjellerup
Viby
1
0
Favorite match
04 KAS
15:30
Varde
Ringkøbing
1
2
Favorite match
04 KAS
15:30
Nørresundby
VRI
1
4
Favorite match
04 KAS
15:00
Odder
Hobro II
2
0
Favorite match
04 KAS
15:00
AaB II
Vorup
2
3
Favorite match
29 EKM
16:00
Ringkøbing
AaB II
0
0
Favorite match
28 EKM
15:00
Hobro II
Kjellerup
1
1
Favorite match
28 EKM
14:30
Nørresundby
Vorup
1
1
Favorite match
28 EKM
14:00
Viby
Varde
2
1
Favorite match
28 EKM
14:00
VRI
Odder
0
1
Favorite match
21 EKM
15:00
Hobro II
VRI
5
2
Favorite match
21 EKM
14:30
Kjellerup
Varde
2
1
Favorite match
21 EKM
14:00
Odder
Vorup
1
1
Favorite match
21 EKM
14:00
AaB II
Viby
0
4
Favorite match
14 EKM
16:00
Varde
AaB II
0
1
Favorite match
14 EKM
14:00
Viby
Nørresundby
4
1
Favorite match
14 EKM
13:00
Vorup
Hobro II
2
3
Favorite match
13 EKM
20:30
Ringkøbing
Odder
2
3
Favorite match
13 EKM
20:00
VRI
Kjellerup
3
5
Favorite match
07 EKM
16:30
Varde
Nørresundby
2
2
Favorite match
07 EKM
14:00
Viby
Odder
1
0
Favorite match
07 EKM
13:00
Vorup
VRI
3
4
Favorite match
06 EKM
20:00
Ringkøbing
Hobro II
2
1
Favorite match
06 EKM
20:00
AaB II
Kjellerup
1
4
Favorite match
30 EYL
15:00
Hobro II
Viby
1
5
Favorite match
30 EYL
14:30
Kjellerup
Vorup
1
2
Favorite match
30 EYL
14:30
Nørresundby
AaB II
2
1
Favorite match
30 EYL
14:00
Odder
Varde
1
1
Favorite match
30 EYL
14:00
VRI
Ringkøbing
2
1
Favorite match
23 EYL
16:00
Varde
Hobro II
0
3
Favorite match
23 EYL
14:30
Kjellerup
Nørresundby
1
3
Favorite match
23 EYL
14:00
AaB II
Odder
1
3
Favorite match
23 EYL
14:00
Viby
VRI
4
2
Favorite match
23 EYL
13:00
Vorup
Ringkøbing
2
1
Favorite match
17 EYL
14:00
VRI
Varde
5
1
Favorite match
16 EYL
15:00
Hobro II
AaB II
3
3
Favorite match
16 EYL
14:00
Odder
Nørresundby
3
1
Favorite match
16 EYL
13:00
Vorup
Viby
2
1
Favorite match
15 EYL
20:00
Ringkøbing
Kjellerup
0
1
Favorite match
09 EYL
16:00
Varde
Vorup
1
2
Favorite match
09 EYL
14:30
Nørresundby
Hobro II
3
1
Favorite match
09 EYL
14:30
Kjellerup
Odder
0
2
Favorite match
09 EYL
14:00
AaB II
VRI
2
0
Favorite match
09 EYL
14:00
Viby
Ringkøbing
2
3
Favorite match
Round Group 4 - 15
23 MAR
15:00
AaB II
Hobro II
Favorite match
23 MAR
15:00
Viby
Vorup
Favorite match
23 MAR
17:00
Varde
VRI
Favorite match
28 MAR
14:00
Odder
AaB II
Favorite match
28 MAR
14:00
Hobro II
Varde
Favorite match
28 MAR
14:00
VRI
Viby
Favorite match
28 MAR
15:00
Ringkøbing
Vorup
Favorite match
01 NIS
13:00
Vorup
Kjellerup
Favorite match
01 NIS
14:00
Viby
Hobro II
Favorite match
01 NIS
15:00
Ringkøbing
VRI
Favorite match
01 NIS
16:00
Varde
Odder
Favorite match
06 NIS
15:00
Odder
Viby
Favorite match
06 NIS
15:00
Kjellerup
AaB II
Favorite match
06 NIS
15:00
VRI
Vorup
Favorite match
#
Denmark Series: Group 4
MP
W
D
L
G
PTS
1
14
10
3
1
28:12
33

2
14
10
0
4
39:17
30

3
14
9
2
3
34:22
29

14
7
1
6
21:23
22

14
5
3
6
24:21
18

14
4
6
4
26:28
18

7
Favorite match VRI
14
5
3
6
28:32
18

14
3
5
6
22:31
14

9
14
3
3
8
13:26
12

10
14
0
2
12
12:35
2

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin