Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

2.Lig

Mısır (2023)


Round Promotion Round - 4
01 MAR
16:30
La Viena FC
Proxy
2
0
Favorite match
01 MAR
16:00
Tanta SC
Raya Ghazl
3
0
Favorite match
27 ŞUB
16:00
Aswan Sc
Dikernis
1
0
Favorite match
27 ŞUB
16:00
Makadi
Gomhoreyat Shebin
2
1
Favorite match
27 ŞUB
16:00
Al Nasr Taaden
Itesalat
0
1
Favorite match
24 ŞUB
16:00
Proxy
Haras El Hodood
0
1
Favorite match
24 ŞUB
16:00
Petrojet
Tanta SC
2
1
Favorite match
24 ŞUB
16:00
Raya Ghazl
La Viena FC
2
1
Favorite match
20 ŞUB
16:00
Dikernis
Itesalat
0
0
Favorite match
20 ŞUB
16:00
Makadi
Al Nasr Taaden
2
2
Favorite match
20 ŞUB
16:00
Misr EL Makasa
Aswan Sc
1
2
Favorite match
17 ŞUB
16:00
La Viena FC
Petrojet
1
1
Favorite match
17 ŞUB
16:00
Tanta SC
Olympic El Qanah
1
0
Favorite match
17 ŞUB
16:00
El Seka El Hadid
Proxy
2
0
Favorite match
13 ŞUB
16:00
Al Nasr Taaden
Dikernis
0
1
Favorite match
13 ŞUB
16:00
Aswan Sc
Abu Qair Semad
0
0
Favorite match
13 ŞUB
16:00
Itesalat
Misr EL Makasa
0
1
Favorite match
13 ŞUB
16:00
Asyut Petrol
Makadi
0
0
Favorite match
12 ŞUB
18:30
Ghazl El Mehalla
Tanta SC
3
0
Favorite match
12 ŞUB
16:00
Proxy
Wadi Degla
1
0
Favorite match
12 ŞUB
16:00
Petrojet
Haras El Hodood
1
1
Favorite match
29 OCA
15:30
Makadi
Petrojet
0
1
Favorite match
29 OCA
15:30
La Viena FC
Wadi Degla
3
4
Favorite match
29 OCA
15:30
Aswan Sc
Proxy
0
1
Favorite match
29 OCA
15:30
Misr EL Makasa
Tanta SC
0
3
Favorite match
22 OCA
15:30
Tanta SC
La Viena FC
1
1
Favorite match
22 OCA
15:30
Wadi Degla
Asyut Petrol
2
1
Favorite match
22 OCA
15:30
Proxy
Makadi
2
1
Favorite match
22 OCA
15:30
Al Nasr Taaden
Aswan Sc
1
1
Favorite match
Round Relegation Round - 4
05 MAR
16:30
Itesalat
Aswan Sc
Favorite match
06 MAR
15:30
Proxy
Tanta SC
Favorite match
16 NIS
15:30
Dikernis
Makadi
Favorite match
21 NIS
15:30
Proxy
Petrojet
Favorite match
23 NIS
15:30
Makadi
Itesalat
Favorite match
29 NIS
15:30
Raya Ghazl
Proxy
Favorite match
30 NIS
15:30
Aswan Sc
Makadi
Favorite match
#
Second Division A: Relegation Round
MP
W
D
L
G
PTS
22
8
7
7
21:21
31

22
7
9
6
21:17
30

22
7
8
7
22:21
29

22
8
4
10
24:24
28

22
6
7
9
20:29
25

6
22
3
11
8
21:26
20

22
4
6
12
13:28
18

22
4
4
14
18:33
16

22
3
3
16
22:49
12

22
1
4
17
16:41
7

#
Second Division A: Promotion Round
MP
W
D
L
G
PTS
23
16
5
2
39:16
53

23
11
10
2
31:16
43

23
11
10
2
27:13
43

23
10
12
1
32:21
42

23
10
8
5
34:21
38

23
8
12
3
26:16
36

23
10
6
7
29:21
36

23
7
11
5
24:23
32

9
23
8
8
7
24:28
32

23
7
7
9
21:21
28

#
Second Division A: Regular Season
MP
W
D
L
G
PTS
19
14
3
2
34:13
45

19
10
8
1
27:13
38

19
9
9
1
28:18
36

19
9
8
2
21:12
35

19
8
7
4
29:18
31

19
8
6
5
24:16
30

19
6
11
2
20:12
29

8
19
7
8
4
23:23
29

19
7
7
5
21:16
28

19
6
10
3
21:16
28

19
8
4
7
20:20
28

19
6
7
6
19:16
25

19
7
3
9
23:23
24

19
5
7
7
19:20
22

19
5
6
8
19:28
21

16
19
2
9
8
17:23
15

19
3
5
11
10:25
14

19
3
4
12
14:28
13

19
2
3
14
18:44
9

19
1
3
15
14:37
6

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.