Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Kakkonen - Lohko B

Finlandiya (2024)


Round Group B - 8
18 MAY
16:00
SexyPöxyt
Honka
0
3
Favorite match
18 MAY
16:00
HJS Akatemia
VJS
1
1
Favorite match
17 MAY
19:00
P-Iirot
EBK
11
0
Favorite match
12 MAY
18:30
VJS
P-Iirot
2
1
Favorite match
12 MAY
17:00
Honka
Ilves II
1
3
Favorite match
12 MAY
17:00
EBK
TPV
1
1
Favorite match
05 MAY
18:30
TPV
VJS
2
2
Favorite match
05 MAY
14:00
Ilves II
Inter Turku II
2
4
Favorite match
04 MAY
16:00
SexyPöxyt
EBK
2
3
Favorite match
04 MAY
16:00
HJS Akatemia
I-Kissat
5
1
Favorite match
04 MAY
16:00
P-Iirot
Tampere United
2
1
Favorite match
30 NIS
19:00
Tampere United
TPV
1
2
Favorite match
29 NIS
18:30
EBK
Ilves II
2
1
Favorite match
28 NIS
18:30
I-Kissat
P-Iirot
1
4
Favorite match
28 NIS
18:30
VJS
SexyPöxyt
6
0
Favorite match
28 NIS
16:00
Inter Turku II
Honka
5
3
Favorite match
25 NIS
19:00
Ilves II
VJS
1
1
Favorite match
24 NIS
19:00
Honka
EBK
0
0
Favorite match
24 NIS
19:00
TPV
I-Kissat
3
1
Favorite match
24 NIS
19:00
P-Iirot
HJS Akatemia
3
3
Favorite match
20 NIS
19:30
Tampere United
Ilves II
5
1
Favorite match
20 NIS
17:00
VJS
Honka
3
1
Favorite match
20 NIS
17:00
EBK
Inter Turku II
1
6
Favorite match
20 NIS
16:00
HJS Akatemia
TPV
2
1
Favorite match
20 NIS
13:00
I-Kissat
SexyPöxyt
3
1
Favorite match
13 NIS
19:30
Inter Turku II
VJS
4
3
Favorite match
13 NIS
16:00
SexyPöxyt
HJS Akatemia
1
2
Favorite match
12 NIS
19:00
Honka
Tampere United
1
1
Favorite match
12 NIS
19:00
TPV
P-Iirot
0
2
Favorite match
11 NIS
19:00
Ilves II
I-Kissat
5
0
Favorite match
07 NIS
19:00
TPV
Ilves II
1
0
Favorite match
07 NIS
16:00
I-Kissat
EBK
2
5
Favorite match
07 NIS
13:00
Tampere United
VJS
1
0
Favorite match
06 NIS
14:00
P-Iirot
Honka
3
2
Favorite match
Round Group B - 8
25 MAY
16:00
Honka
TPV
Favorite match
25 MAY
17:00
EBK
HJS Akatemia
Favorite match
26 MAY
18:30
VJS
I-Kissat
Favorite match
29 MAY
18:30
SexyPöxyt
TPV
Favorite match
29 MAY
19:00
Ilves II
P-Iirot
Favorite match
02 HAZ
18:30
I-Kissat
Honka
Favorite match
02 HAZ
18:30
VJS
EBK
Favorite match
07 HAZ
19:00
Honka
P-Iirot
Favorite match
08 HAZ
17:00
EBK
I-Kissat
Favorite match
09 HAZ
16:00
Ilves II
TPV
Favorite match
15 HAZ
16:00
Honka
VJS
Favorite match
16 HAZ
14:00
TPV
HJS Akatemia
Favorite match
19 HAZ
18:30
P-Iirot
TPV
Favorite match
20 HAZ
19:00
I-Kissat
Ilves II
Favorite match
27 HAZ
18:30
VJS
Ilves II
Favorite match
29 HAZ
17:00
EBK
Honka
Favorite match
03 TEM
18:30
Ilves II
EBK
Favorite match
03 TEM
18:30
SexyPöxyt
VJS
Favorite match
03 TEM
18:30
P-Iirot
I-Kissat
Favorite match
07 TEM
18:30
EBK
SexyPöxyt
Favorite match
08 TEM
18:30
VJS
TPV
Favorite match
12 TEM
19:00
P-Iirot
VJS
Favorite match
12 TEM
19:00
TPV
EBK
Favorite match
13 TEM
18:30
Ilves II
Honka
Favorite match
#
Kakkonen: Group B
MP
W
D
L
G
PTS
7
5
1
1
26:9
16

6
5
1
0
25:12
16

7
4
1
2
15:6
13

4
Favorite match VJS
7
3
2
2
17:10
11

6
3
2
1
14:9
11

6
Favorite match TPV
7
3
2
2
10:9
11

7
Favorite match EBK
7
3
2
2
12:23
11

7
2
1
4
13:14
7

6
1
0
5
8:23
3

10
6
0
2
4
8:15
2

6
0
0
6
5:23
0

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.