Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

National 2 - Group B

Fransa (2023)


Round Group B - 17
17 ŞUB
20:30
Avoine OCC
Blois
1
5
Favorite match
17 ŞUB
20:00
Libourne
Angoulême
2
1
Favorite match
17 ŞUB
20:00
Saumur
La Roche VF
1
3
Favorite match
17 ŞUB
19:00
Gobelins
Angers SCO II
1
4
Favorite match
16 ŞUB
21:30
Bergerac
Bourges Foot 18
3
0
Favorite match
16 ŞUB
21:00
Les Herbiers
Trélissac
1
1
Favorite match
10 ŞUB
20:00
Trélissac
Angers SCO II
2
0
Favorite match
09 ŞUB
21:30
Bergerac
Libourne
0
0
Favorite match
03 ŞUB
20:30
Avoine OCC
Saumur
1
1
Favorite match
03 ŞUB
20:00
Angers SCO II
Romorantin
1
2
Favorite match
03 ŞUB
20:00
Trélissac
Bergerac
0
2
Favorite match
03 ŞUB
20:00
Bourges Foot 18
Gobelins
1
1
Favorite match
03 ŞUB
20:00
Blois
Libourne
1
2
Favorite match
02 ŞUB
22:00
Angoulême
Les Herbiers
1
1
Favorite match
27 OCA
20:00
Les Herbiers
Romorantin
1
1
Favorite match
27 OCA
20:00
Bergerac
Gobelins
1
2
Favorite match
20 OCA
20:00
Libourne
Avoine OCC
3
3
Favorite match
19 OCA
21:00
Les Herbiers
Blois
1
1
Favorite match
13 OCA
20:30
Avoine OCC
Bergerac
1
2
Favorite match
13 OCA
20:00
Libourne
Les Herbiers
1
2
Favorite match
13 OCA
20:00
Blois
Gobelins
2
0
Favorite match
13 OCA
20:00
Angoulême
Romorantin
1
1
Favorite match
13 OCA
20:00
Angers SCO II
Saumur
1
1
Favorite match
13 OCA
20:00
Trélissac
La Roche VF
1
1
Favorite match
16 ARA
20:15
Gobelins
Avoine OCC
3
1
Favorite match
16 ARA
20:00
Romorantin
Blois
2
2
Favorite match
16 ARA
20:00
Les Herbiers
Saumur
2
0
Favorite match
15 ARA
16:30
La Roche VF
Angoulême
1
2
Favorite match
02 ARA
20:30
Avoine OCC
Romorantin
0
2
Favorite match
02 ARA
20:00
Blois
La Roche VF
0
0
Favorite match
02 ARA
20:00
Saumur
Bourges Foot 18
0
2
Favorite match
02 ARA
17:00
Libourne
Gobelins
1
1
Favorite match
01 ARA
21:00
Les Herbiers
Bergerac
4
1
Favorite match
25 KAS
21:00
Gobelins
Les Herbiers
0
0
Favorite match
25 KAS
20:00
La Roche VF
Avoine OCC
2
2
Favorite match
25 KAS
20:00
Romorantin
Libourne
0
3
Favorite match
25 KAS
20:00
Bergerac
Saumur
1
0
Favorite match
Round Group B - 17
24 ŞUB
20:00
Blois
Saumur
Favorite match
24 ŞUB
20:00
Trélissac
Libourne
Favorite match
09 MAR
20:00
Saumur
Romorantin
Favorite match
09 MAR
20:00
Blois
Angoulême
Favorite match
16 MAR
20:00
Trélissac
Blois
Favorite match
16 MAR
20:00
Angoulême
Saumur
Favorite match
23 MAR
20:00
Saumur
Gobelins
Favorite match
06 NIS
19:00
Trélissac
Saumur
Favorite match
06 NIS
20:00
Gobelins
Bergerac
Favorite match
13 NIS
19:00
Saumur
Bergerac
Favorite match
20 NIS
19:00
La Roche VF
Blois
Favorite match
20 NIS
20:00
Gobelins
Libourne
Favorite match
#
National 2: Group B
MP
W
D
L
G
PTS
16
7
7
2
23:13
28

16
7
7
2
28:18
28

16
6
8
2
25:12
26

16
7
5
4
23:20
26

15
6
5
4
22:19
23

16
6
5
5
21:19
23

7
16
5
7
4
25:23
22

16
6
3
7
19:25
21

15
6
5
4
22:20
20

15
5
4
6
22:22
19

16
4
5
7
16:26
17

15
3
8
4
14:16
17

13
16
2
5
9
16:25
11

16
1
4
11
9:27
7

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin