Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Denmark Series - Group 4

Danimarka (2023)


Round Group 4 - 18
06 NIS
15:00
VRI
Vorup
1
3
Favorite match
06 NIS
15:00
Kjellerup
AaB II
3
1
Favorite match
06 NIS
15:00
Hobro II
Ringkøbing
4
0
Favorite match
06 NIS
15:00
Odder
Viby
1
0
Favorite match
06 NIS
15:00
Nørresundby
Varde
6
3
Favorite match
01 NIS
16:00
Varde
Odder
0
2
Favorite match
01 NIS
15:00
AaB II
Nørresundby
2
4
Favorite match
01 NIS
15:00
Ringkøbing
VRI
3
0
Favorite match
01 NIS
14:00
Viby
Hobro II
3
1
Favorite match
01 NIS
13:00
Vorup
Kjellerup
1
0
Favorite match
28 MAR
15:30
Nørresundby
Kjellerup
2
1
Favorite match
28 MAR
15:00
Odder
AaB II
3
1
Favorite match
28 MAR
15:00
VRI
Viby
2
6
Favorite match
28 MAR
15:00
Hobro II
Varde
6
2
Favorite match
27 MAR
21:30
Ringkøbing
Vorup
1
1
Favorite match
23 MAR
17:00
Varde
VRI
3
2
Favorite match
23 MAR
15:30
Nørresundby
Odder
1
2
Favorite match
23 MAR
15:00
Viby
Vorup
3
3
Favorite match
23 MAR
15:00
AaB II
Hobro II
2
2
Favorite match
22 MAR
21:00
Kjellerup
Ringkøbing
2
1
Favorite match
12 KAS
14:00
Ringkøbing
Viby
2
4
Favorite match
11 KAS
15:00
Odder
Kjellerup
2
1
Favorite match
11 KAS
15:00
VRI
AaB II
0
0
Favorite match
11 KAS
14:00
Vorup
Varde
4
2
Favorite match
11 KAS
13:00
Hobro II
Nørresundby
2
2
Favorite match
04 KAS
15:30
Nørresundby
VRI
1
4
Favorite match
04 KAS
15:30
Varde
Ringkøbing
1
2
Favorite match
04 KAS
15:30
Kjellerup
Viby
1
0
Favorite match
04 KAS
15:00
AaB II
Vorup
2
3
Favorite match
04 KAS
15:00
Odder
Hobro II
2
0
Favorite match
29 EKM
16:00
Ringkøbing
AaB II
0
0
Favorite match
28 EKM
15:00
Hobro II
Kjellerup
1
1
Favorite match
28 EKM
14:30
Nørresundby
Vorup
1
1
Favorite match
28 EKM
14:00
VRI
Odder
0
1
Favorite match
28 EKM
14:00
Viby
Varde
2
1
Favorite match
21 EKM
15:00
Hobro II
VRI
5
2
Favorite match
21 EKM
14:30
Kjellerup
Varde
2
1
Favorite match
21 EKM
14:00
Odder
Vorup
1
1
Favorite match
21 EKM
14:00
AaB II
Viby
0
4
Favorite match
14 EKM
16:00
Varde
AaB II
0
1
Favorite match
14 EKM
14:00
Viby
Nørresundby
4
1
Favorite match
14 EKM
13:00
Vorup
Hobro II
2
3
Favorite match
13 EKM
20:30
Ringkøbing
Odder
2
3
Favorite match
13 EKM
20:00
VRI
Kjellerup
3
5
Favorite match
07 EKM
16:30
Varde
Nørresundby
2
2
Favorite match
07 EKM
14:00
Viby
Odder
1
0
Favorite match
07 EKM
13:00
Vorup
VRI
3
4
Favorite match
06 EKM
20:00
AaB II
Kjellerup
1
4
Favorite match
06 EKM
20:00
Ringkøbing
Hobro II
2
1
Favorite match
Array
#
Denmark Series: Group 4
MP
W
D
L
G
PTS
1
18
14
3
1
36:14
45

2
18
12
1
5
51:24
37

3
18
11
4
3
42:27
37

18
9
1
8
27:28
28

18
7
6
5
39:36
27

18
6
4
8
29:28
22

18
5
6
7
35:38
21

8
Favorite match VRI
18
5
3
10
33:47
18

9
18
3
4
11
19:38
13

10
18
1
2
15
20:51
5

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.