Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

2.Lig

Makedonya (2023)


Round Regular Season - 16
17 ŞUB
16:00
Karaorman
Kozuv Gevgelija
1
0
Favorite match
17 ŞUB
16:00
Ohrid
Bashkimi Kumanovo
0
2
Favorite match
17 ŞUB
16:00
Besa Dobërdoll
Osogovo
3
0
Favorite match
17 ŞUB
16:00
Teteks
Pobeda
0
0
Favorite match
17 ŞUB
16:00
Pelister
Belasica
3
0
Favorite match
17 ŞUB
16:00
Aresimi
Novaci
2
0
Favorite match
17 ŞUB
16:00
Skopje
Sasa
1
0
Favorite match
09 ARA
15:00
Aresimi
Belasica
2
1
Favorite match
09 ARA
15:00
Vardar Negotino
Sasa
1
0
Favorite match
09 ARA
15:00
Skopje
Novaci
2
1
Favorite match
09 ARA
15:00
Besa Dobërdoll
Pobeda
3
1
Favorite match
09 ARA
15:00
Pelister
Osogovo
2
1
Favorite match
09 ARA
15:00
Kozuv Gevgelija
Ohrid
2
0
Favorite match
02 ARA
15:00
Pobeda
Pelister
0
2
Favorite match
02 ARA
15:00
Ohrid
Teteks
2
0
Favorite match
02 ARA
15:00
Sasa
Karaorman
2
2
Favorite match
02 ARA
15:00
Osogovo
Aresimi
1
1
Favorite match
02 ARA
15:00
Belasica
Skopje
0
1
Favorite match
02 ARA
15:00
Novaci
Vardar Negotino
3
2
Favorite match
27 KAS
15:00
Skopje
Osogovo
1
0
Favorite match
27 KAS
15:00
Besa Dobërdoll
Teteks
4
0
Favorite match
25 KAS
15:00
Aresimi
Pobeda
8
1
Favorite match
25 KAS
15:00
Karaorman
Novaci
1
3
Favorite match
25 KAS
15:00
Kozuv Gevgelija
Sasa
3
2
Favorite match
12 KAS
15:00
Teteks
Pelister
0
1
Favorite match
12 KAS
15:00
Novaci
Kozuv Gevgelija
1
0
Favorite match
12 KAS
15:00
Belasica
Karaorman
2
1
Favorite match
12 KAS
15:00
Osogovo
Vardar Negotino
2
2
Favorite match
12 KAS
15:00
Pobeda
Skopje
1
0
Favorite match
12 KAS
15:00
Ohrid
Besa Dobërdoll
1
3
Favorite match
04 KAS
15:00
Aresimi
Teteks
2
1
Favorite match
04 KAS
15:00
Vardar Negotino
Pobeda
3
2
Favorite match
04 KAS
15:00
Karaorman
Osogovo
2
0
Favorite match
04 KAS
15:00
Sasa
Ohrid
1
1
Favorite match
28 EKM
14:00
Osogovo
Kozuv Gevgelija
3
2
Favorite match
Round Regular Season - 17
24 ŞUB
16:00
Sasa
Aresimi
Favorite match
24 ŞUB
16:00
Novaci
Pelister
Favorite match
24 ŞUB
16:00
Osogovo
Teteks
Favorite match
24 ŞUB
16:00
Karaorman
Ohrid
Favorite match
02 MAR
16:00
Pelister
Sasa
Favorite match
02 MAR
16:00
Teteks
Belasica
Favorite match
02 MAR
16:00
Ohrid
Pobeda
Favorite match
05 MAR
16:00
Karaorman
Skopje
Favorite match
05 MAR
16:00
Novaci
Teteks
Favorite match
05 MAR
16:00
Osogovo
Pobeda
Favorite match
09 MAR
16:00
Pobeda
Belasica
Favorite match
09 MAR
16:00
Aresimi
Karaorman
Favorite match
09 MAR
16:00
Teteks
Sasa
Favorite match
09 MAR
16:00
Ohrid
Osogovo
Favorite match
17 MAR
17:00
Belasica
Osogovo
Favorite match
17 MAR
17:00
Novaci
Pobeda
Favorite match
17 MAR
17:00
Skopje
Ohrid
Favorite match
30 MAR
16:00
Ohrid
Belasica
Favorite match
30 MAR
16:00
Osogovo
Novaci
Favorite match
30 MAR
16:00
Pobeda
Sasa
Favorite match
30 MAR
16:00
Aresimi
Skopje
Favorite match
06 NIS
16:00
Aresimi
Ohrid
Favorite match
06 NIS
16:00
Skopje
Pelister
Favorite match
#
Second League
MP
W
D
L
G
PTS
16
14
1
1
40:8
43

16
11
3
2
33:9
36

16
11
2
3
28:10
35

16
8
2
6
29:15
26

5
16
7
3
6
15:18
24

16
7
2
7
25:23
23

7
16
7
2
7
17:17
23

8
16
7
1
8
19:27
22

16
6
3
7
19:21
21

16
6
3
7
17:30
21

16
6
2
8
20:21
20

12
16
5
4
7
17:24
19

13
16
4
4
8
18:27
16

16
4
2
10
15:30
14

15
16
3
3
10
16:32
12

16
16
1
5
10
16:32
8

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin