Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Derde Divisie - Saturday

Hollanda (2023)


Round Group A - 22
17 ŞUB
20:00
Hoogeveen
Harkemase Boys
2
2
Favorite match
17 ŞUB
18:00
Hsc 21
HSV ODIN 59
1
0
Favorite match
17 ŞUB
17:30
Hercules
Eemdijk
3
3
Favorite match
17 ŞUB
17:30
Kampong
DVS 33 Ermelo
2
1
Favorite match
17 ŞUB
17:30
Vvsb
URK
1
3
Favorite match
17 ŞUB
17:00
Sparta Nijkerk
DEM
4
1
Favorite match
17 ŞUB
16:30
Staphorst
Dovo
0
2
Favorite match
17 ŞUB
16:30
RKAV Volendam
Rijnvogels
3
1
Favorite match
13 ŞUB
22:00
Hoogeveen
Hercules
0
2
Favorite match
11 ŞUB
16:30
Kampong
Hsc 21
0
2
Favorite match
10 ŞUB
17:00
Hoogeveen
Sparta Nijkerk
2
1
Favorite match
04 ŞUB
16:00
Hoogeveen
Hsc 21
4
1
Favorite match
03 ŞUB
17:30
DEM
HSV ODIN 59
2
0
Favorite match
03 ŞUB
17:00
URK
Staphorst
1
3
Favorite match
03 ŞUB
17:00
DVS 33 Ermelo
Hercules
0
2
Favorite match
03 ŞUB
16:30
Rijnvogels
Vvsb
1
0
Favorite match
03 ŞUB
16:30
Dovo
Sparta Nijkerk
4
2
Favorite match
03 ŞUB
16:30
Harkemase Boys
Kampong
1
1
Favorite match
03 ŞUB
16:30
Eemdijk
SC Genemuiden
1
4
Favorite match
28 OCA
16:30
Kampong
Hoogeveen
0
1
Favorite match
28 OCA
16:30
Hsc 21
DEM
1
2
Favorite match
27 OCA
17:30
Vvsb
Ijsselmeervogels
2
6
Favorite match
27 OCA
17:00
Sparta Nijkerk
URK
1
2
Favorite match
27 OCA
17:00
HSV ODIN 59
Dovo
1
1
Favorite match
27 OCA
16:30
RKAV Volendam
Eemdijk
1
0
Favorite match
27 OCA
16:30
Staphorst
Rijnvogels
1
2
Favorite match
20 OCA
17:00
URK
HSV ODIN 59
4
0
Favorite match
20 OCA
16:30
Eemdijk
Vvsb
0
2
Favorite match
20 OCA
16:30
Dovo
DEM
3
0
Favorite match
14 OCA
16:00
Hercules
Kampong
2
2
Favorite match
13 OCA
17:30
Vvsb
DVS 33 Ermelo
0
1
Favorite match
13 OCA
17:30
Hsc 21
Dovo
3
3
Favorite match
13 OCA
17:30
DEM
URK
1
1
Favorite match
13 OCA
17:00
HSV ODIN 59
Rijnvogels
2
1
Favorite match
13 OCA
16:30
SC Genemuiden
Hoogeveen
1
0
Favorite match
13 OCA
16:30
Staphorst
Eemdijk
3
0
Favorite match
17 ARA
16:30
Hsc 21
Hercules
2
1
Favorite match
16 ARA
17:30
Vvsb
Harkemase Boys
3
2
Favorite match
16 ARA
17:30
DEM
Rijnvogels
4
2
Favorite match
16 ARA
16:30
SC Genemuiden
Kampong
3
1
Favorite match
Round Group A - 23
24 ŞUB
16:30
Dovo
Vvsb
Favorite match
24 ŞUB
16:30
Eemdijk
Kampong
Favorite match
24 ŞUB
17:00
URK
RKAV Volendam
Favorite match
24 ŞUB
17:30
DEM
Staphorst
Favorite match
02 MAR
16:30
SC Genemuiden
URK
Favorite match
02 MAR
17:30
Vvsb
DEM
Favorite match
02 MAR
20:00
Hoogeveen
Eemdijk
Favorite match
16 MAR
17:00
HSV ODIN 59
Vvsb
Favorite match
16 MAR
17:00
URK
Hercules
Favorite match
16 MAR
17:30
DEM
RKAV Volendam
Favorite match
23 MAR
16:30
SC Genemuiden
DEM
Favorite match
23 MAR
17:30
Hercules
Dovo
Favorite match
23 MAR
17:30
Kampong
URK
Favorite match
23 MAR
20:00
Hsc 21
Staphorst
Favorite match
30 MAR
15:30
Dovo
Kampong
Favorite match
30 MAR
15:30
Staphorst
Vvsb
Favorite match
30 MAR
15:30
Eemdijk
Hsc 21
Favorite match
30 MAR
16:00
URK
Hoogeveen
Favorite match
30 MAR
16:30
DEM
Hercules
Favorite match
#
Derde Divisie: Group A
MP
W
D
L
G
PTS
22
14
2
6
55:31
44

22
12
6
4
51:25
42

22
12
5
5
44:28
41

21
11
5
5
45:31
38

5
22
10
6
6
41:27
36

21
11
1
9
47:39
34

7
22
9
7
6
41:35
34

22
10
3
9
35:38
33

21
9
5
7
36:24
32

10
22
10
2
10
43:45
32

11
Favorite match DEM
22
9
4
9
31:34
31

12
Favorite match URK
22
8
6
8
34:44
30

13
21
7
6
8
34:39
27

22
8
1
13
36:49
25

22
7
3
12
31:50
24

22
6
3
13
24:34
21

17
22
4
6
12
29:39
18

22
2
3
17
18:63
9

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin