Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Derde Divisie - Sunday

Hollanda (2023)


Round Group B - 23
25 ŞUB
16:30
UNA
OSS '20
2
2
Favorite match
25 ŞUB
16:00
TOGB
Groene Ster
2
0
Favorite match
25 ŞUB
16:00
AWC
Baronie
3
0
Favorite match
24 ŞUB
20:00
Meerssen
Barendrecht
3
1
Favorite match
24 ŞUB
17:00
Sportlust '46
Gemert
4
1
Favorite match
24 ŞUB
17:00
Kloetinge
GVV Unitas
2
1
Favorite match
24 ŞUB
16:30
SteDoCo
Blauw Geel
1
1
Favorite match
18 ŞUB
16:30
Groene Ster
TEC
0
10
Favorite match
18 ŞUB
16:00
Gemert
UNA
2
1
Favorite match
18 ŞUB
16:00
Blauw Geel
HV & CV Quick
2
0
Favorite match
18 ŞUB
16:00
OSS '20
AWC
1
0
Favorite match
17 ŞUB
20:00
Baronie
Kloetinge
1
3
Favorite match
17 ŞUB
20:00
GVV Unitas
TOGB
1
0
Favorite match
17 ŞUB
16:30
Barendrecht
SteDoCo
0
0
Favorite match
17 ŞUB
16:30
Hoek
Meerssen
4
1
Favorite match
10 ŞUB
16:00
AWC
SteDoCo
0
3
Favorite match
04 ŞUB
16:30
UNA
OJC Rosmalen
0
1
Favorite match
04 ŞUB
16:00
AWC
Gemert
1
2
Favorite match
03 ŞUB
20:00
HV & CV Quick
Barendrecht
0
4
Favorite match
03 ŞUB
20:00
TOGB
Baronie
2
0
Favorite match
03 ŞUB
20:00
Groene Ster
Hoek
2
2
Favorite match
03 ŞUB
17:30
TEC
GVV Unitas
2
1
Favorite match
03 ŞUB
17:00
Kloetinge
OSS '20
1
1
Favorite match
03 ŞUB
17:00
Sportlust '46
Blauw Geel
2
1
Favorite match
03 ŞUB
16:30
SteDoCo
Meerssen
0
1
Favorite match
28 OCA
16:30
Meerssen
HV & CV Quick
5
1
Favorite match
28 OCA
16:00
GVV Unitas
Groene Ster
2
0
Favorite match
28 OCA
16:00
OSS '20
TOGB
4
1
Favorite match
28 OCA
16:00
OJC Rosmalen
AWC
0
0
Favorite match
28 OCA
16:00
Blauw Geel
UNA
3
1
Favorite match
27 OCA
20:00
Baronie
TEC
0
4
Favorite match
27 OCA
20:00
Gemert
Kloetinge
3
1
Favorite match
27 OCA
16:30
Hoek
SteDoCo
1
1
Favorite match
25 OCA
22:00
Meerssen
Groene Ster
5
1
Favorite match
20 OCA
20:00
HV & CV Quick
SteDoCo
1
0
Favorite match
14 OCA
16:30
Meerssen
UNA
1
1
Favorite match
14 OCA
16:00
Gemert
TEC
0
4
Favorite match
14 OCA
16:00
OSS '20
Groene Ster
0
1
Favorite match
13 OCA
21:00
OJC Rosmalen
TOGB
1
2
Favorite match
13 OCA
20:00
Baronie
GVV Unitas
2
0
Favorite match
13 OCA
17:00
Blauw Geel
Kloetinge
0
2
Favorite match
13 OCA
16:30
Barendrecht
AWC
6
0
Favorite match
13 OCA
16:30
SteDoCo
Sportlust '46
1
1
Favorite match
13 OCA
16:30
Hoek
HV & CV Quick
1
2
Favorite match
17 ARA
16:30
Meerssen
AWC
2
0
Favorite match
17 ARA
16:00
Blauw Geel
TOGB
3
1
Favorite match
17 ARA
16:00
Gemert
Groene Ster
3
1
Favorite match
Round Group B - 24
02 MAR
16:30
Hoek
Barendrecht
Favorite match
02 MAR
17:30
TEC
TOGB
Favorite match
03 MAR
16:00
GVV Unitas
AWC
Favorite match
03 MAR
16:00
Baronie
UNA
Favorite match
09 MAR
17:00
TEC
OSS '20
Favorite match
09 MAR
20:00
GVV Unitas
Hoek
Favorite match
09 MAR
20:00
UNA
Barendrecht
Favorite match
10 MAR
16:00
HV & CV Quick
AWC
Favorite match
10 MAR
16:00
TOGB
Gemert
Favorite match
16 MAR
16:30
SteDoCo
Gemert
Favorite match
16 MAR
17:00
Kloetinge
TEC
Favorite match
16 MAR
20:00
UNA
GVV Unitas
Favorite match
16 MAR
20:00
TOGB
Hoek
Favorite match
17 MAR
16:00
AWC
Groene Ster
Favorite match
20 MAR
22:00
TEC
Blauw Geel
Favorite match
23 MAR
16:30
Hoek
Blauw Geel
Favorite match
23 MAR
20:00
TOGB
Kloetinge
Favorite match
23 MAR
20:00
OSS '20
SteDoCo
Favorite match
24 MAR
16:00
Gemert
Meerssen
Favorite match
24 MAR
16:30
Groene Ster
UNA
Favorite match
24 MAR
16:30
TEC
AWC
Favorite match
30 MAR
15:30
SteDoCo
Baronie
Favorite match
30 MAR
16:00
Kloetinge
Hoek
Favorite match
30 MAR
19:00
AWC
TOGB
Favorite match
30 MAR
19:00
Meerssen
OSS '20
Favorite match
30 MAR
19:00
UNA
TEC
Favorite match
01 NIS
15:30
TEC
Hoek
Favorite match
06 NIS
15:30
Hoek
OJC Rosmalen
Favorite match
06 NIS
16:00
Kloetinge
AWC
Favorite match
06 NIS
16:30
TEC
Sportlust '46
Favorite match
#
Derde Divisie: Group B
MP
W
D
L
G
PTS
23
13
7
3
43:19
46

22
14
3
5
52:25
45

22
11
6
5
39:21
39

21
11
4
6
45:27
37

5
22
10
6
6
38:37
36

6
Favorite match TEC
19
10
5
4
38:13
35

7
Favorite match UNA
22
9
7
6
34:28
34

22
9
6
7
35:36
33

9
21
8
7
6
50:32
31

22
8
7
7
43:38
31

22
8
6
8
28:33
30

21
9
1
11
40:41
28

13
22
9
1
12
30:36
28

22
5
9
8
31:43
24

15
Favorite match AWC
21
5
5
11
18:39
19

22
4
4
14
17:37
16

22
3
5
14
17:54
14

18
22
4
1
17
18:57
13

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.