Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

2. Division - Group 1

Norveç (2023)


Round Group 1 - 26
11 KAS
15:00
Ørn Horten
Grorud
0
0
Favorite match
11 KAS
15:00
Lyn
Fram
10
1
Favorite match
11 KAS
15:00
Egersund
Vard
5
0
Favorite match
11 KAS
15:00
Flekkerøy
Notodden
4
1
Favorite match
11 KAS
15:00
Arendal
Kjelsås
1
1
Favorite match
11 KAS
15:00
Brattvåg
Træff
4
2
Favorite match
04 KAS
15:00
Fram
Ørn Horten
2
2
Favorite match
04 KAS
15:00
Vard
Flekkerøy
1
1
Favorite match
04 KAS
15:00
Kjelsås
Brattvåg
0
1
Favorite match
04 KAS
15:00
Vålerenga II
Egersund
1
8
Favorite match
04 KAS
15:00
Træff
Aalesund II
1
3
Favorite match
04 KAS
15:00
Notodden
Lyn
2
5
Favorite match
04 KAS
15:00
Grorud
Arendal
3
1
Favorite match
30 EKM
18:30
Brattvåg
Vålerenga II
3
2
Favorite match
29 EKM
18:00
Flekkerøy
Fram
5
2
Favorite match
29 EKM
18:00
Aalesund II
Grorud
2
1
Favorite match
29 EKM
16:00
Egersund
Kjelsås
5
2
Favorite match
29 EKM
15:00
Arendal
Træff
4
0
Favorite match
28 EKM
16:00
Lyn
Vard
2
1
Favorite match
28 EKM
16:00
Ørn Horten
Notodden
4
0
Favorite match
23 EKM
20:00
Vålerenga II
Kjelsås
2
0
Favorite match
23 EKM
17:00
Aalesund II
Ørn Horten
0
5
Favorite match
22 EKM
17:00
Notodden
Arendal
3
0
Favorite match
22 EKM
14:00
Træff
Lyn
1
4
Favorite match
22 EKM
14:00
Vard
Brattvåg
0
1
Favorite match
21 EKM
16:00
Grorud
Flekkerøy
1
3
Favorite match
21 EKM
16:00
Fram
Egersund
1
2
Favorite match
15 EKM
15:00
Brattvåg
Lyn
1
1
Favorite match
09 EKM
19:00
Lyn
Aalesund II
4
0
Favorite match
08 EKM
18:00
Ørn Horten
Træff
2
3
Favorite match
08 EKM
16:30
Brattvåg
Fram
4
4
Favorite match
08 EKM
14:00
Egersund
Notodden
1
1
Favorite match
07 EKM
16:00
Kjelsås
Grorud
1
1
Favorite match
07 EKM
15:00
Arendal
Vard
2
0
Favorite match
02 EKM
17:00
Fram
Vålerenga II
3
1
Favorite match
01 EKM
18:00
Aalesund II
Arendal
1
1
Favorite match
01 EKM
15:00
Træff
Egersund
1
5
Favorite match
01 EKM
14:00
Flekkerøy
Brattvåg
1
1
Favorite match
30 EYL
16:00
Ørn Horten
Lyn
0
0
Favorite match
30 EYL
16:00
Grorud
Vard
4
0
Favorite match
30 EYL
16:00
Notodden
Kjelsås
0
1
Favorite match
25 EYL
20:00
Vålerenga II
Notodden
2
1
Favorite match
24 EYL
18:00
Kjelsås
Træff
1
1
Favorite match
24 EYL
18:00
Lyn
Flekkerøy
3
1
Favorite match
24 EYL
17:00
Egersund
Grorud
2
2
Favorite match
24 EYL
17:00
Brattvåg
Aalesund II
2
1
Favorite match
23 EYL
16:00
Arendal
Fram
2
0
Favorite match
23 EYL
14:00
Vard
Ørn Horten
2
2
Favorite match
Array
#
2. Division: Group 1
MP
W
D
L
G
PTS
26
19
5
2
73:21
62

2
Favorite match Lyn
26
20
2
4
74:23
62

26
13
5
8
55:38
44

4
26
9
9
8
31:27
36

26
11
6
9
41:38
36

26
9
8
9
25:28
35

26
9
6
11
41:40
33

26
9
6
11
39:41
33

26
9
5
12
33:35
32

26
10
1
15
33:68
31

11
26
7
6
13
33:47
27

12
26
7
5
14
31:64
26

13
26
6
7
13
37:57
25

26
6
5
15
29:48
23

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.