Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

2. Division - Group 2

Norveç (2023)


Round Group 2 - 26
11 KAS
15:00
Sotra
Gjøvik-Lyn
1
0
Favorite match
11 KAS
15:00
Kvik Halden
Ull/Kisa
0
1
Favorite match
11 KAS
15:00
Bærum
Strommen
0
1
Favorite match
11 KAS
15:00
Alta
Tromsdalen Uil
3
1
Favorite match
11 KAS
15:00
Levanger
Ullern
2
0
Favorite match
04 KAS
15:00
Strømsgodset II
Alta
2
3
Favorite match
04 KAS
15:00
Ull/Kisa
Levanger
0
5
Favorite match
04 KAS
15:00
Ullern
Sotra
0
4
Favorite match
04 KAS
15:00
Strommen
Junkeren
3
0
Favorite match
04 KAS
15:00
Tromsdalen Uil
Brann II
0
1
Favorite match
04 KAS
15:00
Gjøvik-Lyn
Bærum
4
2
Favorite match
30 EKM
18:30
Brann II
Strommen
0
1
Favorite match
29 EKM
15:30
Alta
Ull/Kisa
1
1
Favorite match
29 EKM
15:00
Sotra
Tromsdalen Uil
3
1
Favorite match
28 EKM
16:00
Bærum
Stjørdals-Blink
0
3
Favorite match
28 EKM
14:00
Kvik Halden
Ullern
4
1
Favorite match
28 EKM
14:00
Levanger
Gjøvik-Lyn
5
1
Favorite match
22 EKM
17:15
Junkeren
Brann II
1
3
Favorite match
22 EKM
15:30
Stjørdals-Blink
Sotra
2
1
Favorite match
21 EKM
18:30
Gjøvik-Lyn
Alta
3
2
Favorite match
21 EKM
17:00
Tromsdalen Uil
Bærum
0
0
Favorite match
21 EKM
16:00
Ull/Kisa
Ullern
3
1
Favorite match
21 EKM
15:00
Strommen
Levanger
1
3
Favorite match
09 EKM
19:30
Alta
Brann II
7
1
Favorite match
09 EKM
19:00
Bærum
Strømsgodset II
4
0
Favorite match
08 EKM
17:00
Sotra
Junkeren
2
1
Favorite match
08 EKM
15:00
Levanger
Tromsdalen Uil
2
2
Favorite match
07 EKM
16:00
Kvik Halden
Gjøvik-Lyn
2
2
Favorite match
07 EKM
16:00
Ullern
Strommen
1
1
Favorite match
02 EKM
19:30
Brann II
Sotra
1
1
Favorite match
01 EKM
16:00
Junkeren
Bærum
3
1
Favorite match
30 EYL
18:00
Stjørdals-Blink
Alta
4
2
Favorite match
30 EYL
16:00
Strommen
Ull/Kisa
1
0
Favorite match
30 EYL
16:00
Gjøvik-Lyn
Ullern
3
2
Favorite match
25 EYL
17:00
Bærum
Brann II
1
0
Favorite match
24 EYL
18:00
Alta
Kvik Halden
3
0
Favorite match
24 EYL
17:00
Ullern
Junkeren
4
0
Favorite match
24 EYL
16:00
Ull/Kisa
Gjøvik-Lyn
1
1
Favorite match
23 EYL
15:00
Sotra
Strommen
2
0
Favorite match
21 EYL
17:45
Gjøvik-Lyn
Brann II
3
3
Favorite match
Array
#
2. Division: Group 2
MP
W
D
L
G
PTS
26
22
4
0
74:17
70

26
15
5
6
56:29
50

3
26
12
9
5
43:30
45

26
14
3
9
39:35
45

26
11
8
7
43:34
41

6
26
12
3
11
51:53
39

26
10
8
8
54:42
38

26
9
4
13
43:51
31

26
7
7
12
52:65
28

26
6
9
11
40:54
27

26
7
9
10
37:50
26

12
26
7
5
14
44:61
26

26
5
5
16
35:57
20

14
26
2
7
17
26:59
13

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.