Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

3. Division - Girone 3

Norveç (2024)


Round Group 3 - 7
16 MAY
20:00
Åssiden IF
Åskollen
3
0
Favorite match
16 MAY
20:00
Oppsal
Gamle Oslo
1
2
Favorite match
16 MAY
19:00
Ullern
Nordstrand
1
2
Favorite match
13 MAY
20:15
KFUM II
Flint
0
0
Favorite match
13 MAY
20:00
Sarpsborg 08 II
Bærum
2
0
Favorite match
13 MAY
20:00
Gamle Oslo
Skeid II
4
2
Favorite match
12 MAY
16:00
Åskollen
Mjøndalen II
2
2
Favorite match
11 MAY
17:00
Asker
Oppsal
2
2
Favorite match
11 MAY
16:00
Frigg
Ullern
2
0
Favorite match
11 MAY
15:00
Nordstrand
Åssiden IF
8
0
Favorite match
06 MAY
20:00
Ullern
Sarpsborg 08 II
2
0
Favorite match
06 MAY
20:00
Åssiden IF
KFUM II
1
3
Favorite match
05 MAY
15:00
Mjøndalen II
Flint
1
1
Favorite match
05 MAY
15:00
Skeid II
Åskollen
1
1
Favorite match
05 MAY
14:00
Bærum
Frigg
1
3
Favorite match
04 MAY
16:00
Asker
Gamle Oslo
4
3
Favorite match
04 MAY
15:00
Oppsal
Nordstrand
0
2
Favorite match
29 NIS
20:15
KFUM II
Skeid II
3
0
Favorite match
29 NIS
20:00
Sarpsborg 08 II
Asker
0
3
Favorite match
28 NIS
16:00
Frigg
Oppsal
1
0
Favorite match
27 NIS
16:00
Åskollen
Ullern
3
2
Favorite match
27 NIS
15:00
Flint
Åssiden IF
0
1
Favorite match
27 NIS
15:00
Gamle Oslo
Bærum
2
3
Favorite match
22 NIS
20:00
Ullern
KFUM II
2
2
Favorite match
22 NIS
20:00
Oppsal
Sarpsborg 08 II
4
3
Favorite match
20 NIS
16:00
Bærum
Åskollen
5
3
Favorite match
20 NIS
16:00
Asker
Frigg
6
1
Favorite match
20 NIS
15:00
Gamle Oslo
Nordstrand
2
2
Favorite match
20 NIS
15:00
Skeid II
Flint
1
4
Favorite match
16 NIS
20:00
Mjøndalen II
Bærum
2
5
Favorite match
15 NIS
20:00
Åssiden IF
Skeid II
2
2
Favorite match
14 NIS
15:00
Flint
Ullern
2
3
Favorite match
13 NIS
16:00
KFUM II
Oppsal
5
1
Favorite match
13 NIS
16:00
Nordstrand
Asker
2
2
Favorite match
13 NIS
16:00
Frigg
Gamle Oslo
1
3
Favorite match
08 NIS
20:30
Sarpsborg 08 II
Flint
0
0
Favorite match
08 NIS
20:00
Bærum
KFUM II
4
1
Favorite match
07 NIS
15:00
Skeid II
Mjøndalen II
3
0
Favorite match
06 NIS
16:00
Frigg
Nordstrand
2
4
Favorite match
06 NIS
16:00
Asker
Åssiden IF
4
1
Favorite match
06 NIS
15:00
Oppsal
Åskollen
3
2
Favorite match
06 NIS
14:00
Ullern
Gamle Oslo
3
4
Favorite match
Round Group 3 - 7
20 MAY
19:00
Flint
Frigg
Favorite match
20 MAY
20:00
Bærum
Asker
Favorite match
25 MAY
15:00
Nordstrand
Bærum
Favorite match
25 MAY
15:00
Oppsal
Ullern
Favorite match
25 MAY
16:00
Åskollen
Flint
Favorite match
28 MAY
20:00
Asker
Skeid II
Favorite match
01 HAZ
14:00
Ullern
Asker
Favorite match
01 HAZ
15:00
Åssiden IF
Frigg
Favorite match
01 HAZ
15:00
Flint
Gamle Oslo
Favorite match
01 HAZ
16:00
Bærum
Oppsal
Favorite match
03 HAZ
20:15
KFUM II
Åskollen
Favorite match
08 HAZ
15:00
Nordstrand
Flint
Favorite match
08 HAZ
16:00
Bærum
Ullern
Favorite match
08 HAZ
16:00
Asker
KFUM II
Favorite match
09 HAZ
14:00
Frigg
Skeid II
Favorite match
15 HAZ
15:00
Skeid II
Ullern
Favorite match
15 HAZ
15:00
Flint
Bærum
Favorite match
15 HAZ
16:00
Åskollen
Asker
Favorite match
22 HAZ
15:00
Asker
Flint
Favorite match
22 HAZ
16:00
Frigg
KFUM II
Favorite match
23 HAZ
16:00
Oppsal
Skeid II
Favorite match
29 HAZ
15:00
Skeid II
Bærum
Favorite match
29 HAZ
15:00
Flint
Oppsal
Favorite match
29 HAZ
16:00
Åskollen
Frigg
Favorite match
06 TEM
14:00
Ullern
Åskollen
Favorite match
06 TEM
15:00
Gamle Oslo
Flint
Favorite match
#
3. Division - Girone 3
MP
W
D
L
G
PTS
7
5
2
0
24:8
17

2
6
4
2
0
21:9
14

6
3
2
1
14:8
11

7
3
1
3
15:18
10

7
6
3
0
3
10:14
9

8
7
2
1
4
13:15
7

6
2
1
3
9:11
7

10
7
2
1
4
11:17
7

11
6
1
3
2
7:6
6

6
1
2
3
9:14
5

7
1
2
4
13:20
5

6
0
2
4
7:22
2

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.