Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Supreme Division Women

Rusya (2023)


Round Championship Round - 5
25 KAS
11:00
Zvezda Perm W
Ryazan W
3
1
Favorite match
24 KAS
17:00
CSKA Moskva W
Zenit W
1
2
Favorite match
24 KAS
17:00
Chertanovo
Yenisey W
0
0
Favorite match
24 KAS
14:00
Rostov
Krasnodar W
1
0
Favorite match
18 KAS
14:30
Zenit W
Dinamo Moskva
3
0
Favorite match
18 KAS
12:00
Ryazan W
CSKA Moskva W
0
8
Favorite match
17 KAS
17:00
Krasnodar W
Yenisey W
4
0
Favorite match
17 KAS
13:00
Chertanovo
Rubin Kazan
1
2
Favorite match
17 KAS
11:00
Krylya Sovetov W
Rostov
1
2
Favorite match
11 KAS
16:00
Dinamo Moskva
Ryazan W
7
1
Favorite match
10 KAS
17:00
Rubin Kazan
Rostov
1
2
Favorite match
10 KAS
17:00
Krasnodar W
Chertanovo
0
2
Favorite match
04 KAS
14:00
Ryazan W
Zenit W
0
4
Favorite match
04 KAS
11:00
Yenisey W
Rubin Kazan
3
0
Favorite match
03 KAS
15:00
Rostov
Chertanovo
1
2
Favorite match
21 EKM
16:30
Zenit W
Zvezda Perm W
0
0
Favorite match
20 EKM
16:00
Rostov
Yenisey W
0
0
Favorite match
19 EKM
17:00
Krasnodar W
Rubin Kazan
3
1
Favorite match
07 EKM
16:30
Zenit W
CSKA Moskva W
1
2
Favorite match
07 EKM
15:00
Ryazan W
Rubin Kazan
1
0
Favorite match
07 EKM
14:00
Yenisey W
Chertanovo
2
0
Favorite match
07 EKM
12:00
Krylya Sovetov W
Rostov
0
6
Favorite match
01 EKM
16:00
Krasnodar W
Ryazan W
2
1
Favorite match
30 EYL
17:00
Rostov
Zenit W
2
3
Favorite match
30 EYL
14:00
Rubin Kazan
Yenisey W
1
1
Favorite match
16 EYL
19:00
Ryazan W
Chertanovo
1
1
Favorite match
09 EYL
13:30
CSKA Moskva W
Rostov
7
0
Favorite match
09 EYL
09:00
Yenisey W
Krasnodar W
0
2
Favorite match
08 EYL
16:30
Zvezda Perm W
Zenit W
1
1
Favorite match
Array
#
Supreme Division Women
MP
W
D
L
G
PTS
27
22
4
1
65:10
41

27
23
1
3
85:16
38

27
20
2
5
66:16
37

27
13
7
7
35:26
27

27
14
2
11
43:38
23

27
9
2
16
22:57
14

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin