Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

3. SNL - West

Slovenya (2020)


Round West - Relegation Round - 7
09 HAZ
19:30
Zagorje
Sava Kranj
0
6
Favorite match
09 HAZ
19:00
Tolmin
Adria
2
0
Favorite match
09 HAZ
18:00
Postojna
Šencur
1
4
Favorite match
09 HAZ
18:00
Ilirija
Izola
0
1
Favorite match
05 HAZ
18:00
Žiri
Šobec Lesce
2
1
Favorite match
05 HAZ
18:00
Vipava
Postojna
1
0
Favorite match
05 HAZ
18:00
Škofja Loka
Zagorje
5
1
Favorite match
05 HAZ
18:00
Šencur
Svoboda
3
1
Favorite match
05 HAZ
18:00
Sava Kranj
Tolmin
2
4
Favorite match
02 HAZ
19:30
Adria
Sava Kranj
0
3
Favorite match
02 HAZ
18:00
Ilirija
Šencur
3
1
Favorite match
02 HAZ
18:00
Svoboda
Vipava
1
1
Favorite match
02 HAZ
18:00
Izola
Brinje-Grosuplje
4
1
Favorite match
02 HAZ
18:00
Tolmin
Škofja Loka
5
1
Favorite match
02 HAZ
18:00
Zagorje
Žiri
0
4
Favorite match
30 MAY
18:00
Vipava
Ilirija
0
1
Favorite match
30 MAY
17:00
Ilirija
Izola
Favorite match
30 MAY
17:00
Tolmin
Svoboda
Favorite match
30 MAY
17:00
Šencur
Postojna
Favorite match
30 MAY
17:00
Žiri
Zagorje
Favorite match
29 MAY
18:00
Škofja Loka
Adria
1
1
Favorite match
29 MAY
18:00
Postojna
Svoboda
3
0
Favorite match
29 MAY
18:00
Šencur
Izola
1
2
Favorite match
29 MAY
18:00
Šobec Lesce
Zagorje
2
2
Favorite match
29 MAY
18:00
Žiri
Tolmin
1
0
Favorite match
23 MAY
18:00
Ilirija
Postojna
4
0
Favorite match
22 MAY
18:00
Izola
Vipava
0
0
Favorite match
22 MAY
18:00
Tolmin
Šobec Lesce
6
0
Favorite match
22 MAY
18:00
Sava Kranj
Škofja Loka
2
0
Favorite match
22 MAY
18:00
Adria
Žiri
2
5
Favorite match
22 MAY
17:00
Postojna
Vipava
Favorite match
22 MAY
17:00
Zagorje
Šencur
Favorite match
22 MAY
17:00
Svoboda
Adria
Favorite match
22 MAY
17:00
Izola
Žiri
Favorite match
22 MAY
17:00
Sava Kranj
Tolmin
Favorite match
19 MAY
19:00
Žiri
Sava Kranj
2
0
Favorite match
19 MAY
18:00
Svoboda
Ilirija
1
6
Favorite match
19 MAY
18:00
Vipava
Brinje-Grosuplje
1
1
Favorite match
19 MAY
18:00
Šobec Lesce
Adria
0
6
Favorite match
19 MAY
18:00
Zagorje
Tolmin
0
3
Favorite match
19 MAY
18:00
Postojna
Izola
0
2
Favorite match
Array
#
3. SNL: West
MP
W
D
L
G
PTS
13
12
1
0
42:6
37

2
13
8
2
3
31:12
26

13
7
5
1
28:14
26

13
7
3
3
31:16
24

5
13
6
4
3
19:17
22

13
7
1
5
20:19
22

13
7
0
6
28:26
21

8
13
6
2
5
30:20
20

9
13
4
5
4
14:16
17

13
4
2
7
23:22
14

13
3
3
7
12:27
12

12
13
2
2
9
11:33
8

13
2
0
11
16:37
6

14
13
0
2
11
7:47
2

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.