Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Primera División RFEF - Group 5

İspanya (2020)


Round Group 5 - 2nd Phase - 8
23 MAY
13:00
Getafe II
Villarrubia
1
0
Favorite match
23 MAY
13:00
Poblense
Socuéllamos
2
0
Favorite match
23 MAY
13:00
Las Rozas
Melilla
2
2
Favorite match
16 MAY
21:45
Villarrubia
Las Rozas
1
0
Favorite match
16 MAY
13:00
Villarrobledo
Poblense
1
2
Favorite match
16 MAY
13:00
Socuéllamos
Getafe II
3
0
Favorite match
09 MAY
19:00
Don Benito
Navalcarnero
0
1
Favorite match
09 MAY
18:00
Getafe II
Villarrobledo
2
1
Favorite match
09 MAY
13:00
Las Rozas
Socuéllamos
0
0
Favorite match
09 MAY
13:00
Badajoz
SS Reyes
1
1
Favorite match
09 MAY
13:00
Poblense
Melilla
0
0
Favorite match
02 MAY
20:00
Real Madrid II
Badajoz
3
1
Favorite match
02 MAY
18:00
Navalcarnero
Mérida AD
2
0
Favorite match
02 MAY
13:00
SS Reyes
Extremadura
3
0
Favorite match
02 MAY
13:00
Villarrubia
Poblense
1
1
Favorite match
02 MAY
12:00
Melilla
Getafe II
1
1
Favorite match
01 MAY
18:00
Villarrobledo
Las Rozas
1
2
Favorite match
25 NIS
18:00
CF Talavera
SS Reyes
3
0
Favorite match
25 NIS
13:00
Melilla
Las Rozas
0
0
Favorite match
25 NIS
13:00
Socuéllamos
Poblense
1
0
Favorite match
24 NIS
19:30
Villarrubia
Getafe II
1
0
Favorite match
18 NIS
18:00
Navalcarnero
Don Benito
0
0
Favorite match
18 NIS
13:00
Las Rozas
Villarrubia
1
1
Favorite match
18 NIS
13:00
Poblense
Villarrobledo
4
0
Favorite match
18 NIS
13:00
Getafe II
Socuéllamos
0
0
Favorite match
18 NIS
13:00
SS Reyes
Badajoz
0
4
Favorite match
11 NIS
19:00
Extremadura
SS Reyes
0
0
Favorite match
11 NIS
19:00
Mérida AD
Navalcarnero
3
0
Favorite match
Array
#
Segunda B: Group 2 - 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
26
16
5
5
46:22
53

26
15
6
5
46:25
51

26
14
7
5
34:21
49

24
11
9
4
22:11
42

24
9
7
8
35:31
34

24
8
10
6
23:23
34

#
Segunda B: Group 2 - 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
25
9
9
7
31:21
36

2
26
10
7
9
24:26
37

3
26
10
4
12
29:31
34

28
7
7
14
22:28
28

26
5
10
11
25:31
25

27
5
7
15
26:41
22

28
5
7
16
26:51
22

8
28
3
7
18
18:47
16

#
Segunda B: Group 2 - 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
26
14
3
9
34:21
45

26
12
6
8
40:28
42

26
9
12
5
23:19
39

4
26
10
9
7
24:28
39

26
10
7
9
33:32
37

26
9
4
13
22:33
31

7
26
8
5
13
23:36
29

#
Segunda B: Group 1 - 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
1
24
15
5
4
31:14
50

24
12
4
8
34:26
40

3
24
11
7
6
27:26
40

24
11
6
7
24:17
39

24
11
6
7
32:30
39

24
9
7
8
34:28
34

#
Segunda B: Group 1 - 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
1
26
10
6
10
32:32
36

26
9
8
9
29:26
35

26
8
10
8
31:25
34

26
8
6
12
22:39
30

26
5
13
8
20:23
28

26
5
11
10
26:35
26

26
5
7
14
24:38
22

26
4
3
19
31:57
15

#
Segunda B: Group 1 - 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
24
11
7
6
31:23
40

24
11
6
7
22:13
39

24
10
8
6
34:19
38

24
7
9
8
25:30
30

24
5
13
6
22:23
28

24
7
6
11
19:26
27

#
Segunda B: Group 3 - 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
1
24
16
4
4
36:10
52

26
15
4
7
42:27
49

26
12
8
6
34:25
44

26
11
10
5
38:24
43

24
9
6
9
22:25
33

24
7
8
9
31:32
29

#
Segunda B: Group 3 - 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
26
8
12
6
20:20
36

28
10
7
11
33:34
37

3
28
8
12
8
23:27
36

4
28
9
7
12
29:35
34

26
7
7
12
27:29
28

28
8
6
14
31:48
30

26
6
7
13
25:40
25

26
2
12
12
24:35
18

#
Segunda B: Group 3 - 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
26
12
6
8
36:29
42

26
10
9
7
27:26
39

26
10
8
8
28:23
38

26
10
5
11
28:28
35

26
8
9
9
23:23
33

26
8
7
11
20:28
31

26
8
6
12
20:29
30

#
Segunda B: Group 4 - 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
24
14
5
5
28:17
47

24
12
7
5
31:23
43

24
11
7
6
25:23
40

24
10
9
5
33:22
39

24
11
5
8
29:23
38

24
10
4
10
23:28
34

#
Segunda B: Group 4 - 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
26
8
11
7
27:25
35

26
9
8
9
30:27
35

26
9
8
9
25:23
35

26
9
7
10
31:27
34

26
8
5
13
29:40
29

26
6
5
15
36:38
23

26
4
7
15
26:49
19

8
26
2
6
18
18:50
12

#
Segunda B: Group 4 - 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
24
10
8
6
37:27
38

24
10
8
6
24:22
38

24
10
7
7
31:22
37

24
9
8
7
27:25
35

24
7
12
5
23:20
33

24
8
5
11
27:29
29

#
Segunda B: Group 5 - 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
24
16
6
2
43:13
54

24
12
7
5
28:23
43

24
11
7
6
40:31
40

24
10
9
5
28:21
39

24
10
6
8
27:22
36

24
9
7
8
33:29
34

#
Segunda B: Group 5 - 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
26
9
10
7
28:26
37

26
9
6
11
20:27
33

26
6
12
8
29:28
30

26
7
8
11
23:30
29

26
6
11
9
24:33
29

26
6
10
10
21:31
28

26
4
11
11
18:30
23

26
2
6
18
20:44
12

#
Segunda B: Group 5 - 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
24
12
5
7
26:21
41

24
11
6
7
36:24
39

24
10
6
8
21:14
36

24
8
6
10
19:19
30

24
5
12
7
20:25
27

24
6
7
11
18:31
25

#
Segunda B: Group 4
MP
W
D
L
G
PTS
18
9
5
4
21:17
32

18
9
4
5
22:15
31

18
9
4
5
18:17
31

18
7
7
4
17:12
28

18
6
9
3
19:15
27

18
6
5
7
20:19
23

18
4
9
5
13:16
21

18
5
5
8
29:27
20

18
4
6
8
20:19
18

10
18
2
4
12
11:33
10

#
Segunda B: Group 4
MP
W
D
L
G
PTS
18
9
6
3
22:15
33

18
10
3
5
22:16
33

18
7
9
2
23:15
30

18
8
6
4
27:19
30

18
7
6
5
21:16
27

18
6
7
5
22:21
25

18
6
5
7
20:19
23

18
4
7
7
17:21
19

18
2
5
11
13:27
11

18
1
6
11
15:33
9

#
Segunda B: Group 1
MP
W
D
L
G
PTS
18
9
3
6
22:20
30

18
8
6
4
17:10
30

3
18
8
6
4
18:17
30

18
8
5
5
14:10
29

18
7
6
5
22:17
27

18
5
10
3
20:16
25

18
5
6
7
19:19
21

8
18
6
2
10
16:23
20

18
5
4
9
17:23
19

18
2
6
10
12:22
12

#
Segunda B: Group 1
MP
W
D
L
G
PTS
1
18
12
3
3
24:12
39

18
8
7
3
27:15
31

18
8
6
4
24:17
30

18
6
7
5
23:14
25

18
6
7
5
21:20
25

18
6
4
8
18:22
22

18
6
3
9
17:27
21

18
4
8
6
11:14
20

18
3
7
8
16:24
16

18
4
2
12
21:37
14

#
Segunda B: Group 2
MP
W
D
L
G
PTS
20
12
4
4
35:16
40

20
11
6
3
34:19
39

20
11
4
5
26:19
37

20
10
5
5
30:17
35

20
10
3
7
26:18
33

20
5
11
4
15:15
26

7
20
7
3
10
17:27
24

20
6
4
10
16:19
22

20
5
5
10
22:31
20

20
5
2
13
19:39
17

11
20
1
7
12
12:32
10

#
Segunda B: Group 2
MP
W
D
L
G
PTS
18
9
7
2
29:14
34

18
9
7
2
17:6
34

18
7
8
3
20:14
29

4
18
7
7
4
15:17
28

18
6
6
6
21:22
24

18
7
3
8
16:22
24

18
6
5
7
23:18
23

8
18
4
6
8
12:19
18

9
18
4
3
11
14:25
15

18
2
6
10
14:24
12

#
Segunda B: Group 3
MP
W
D
L
G
PTS
20
9
8
3
32:15
35

20
10
4
6
28:17
34

20
8
7
5
23:19
31

20
7
8
5
19:19
29

20
8
5
7
27:25
29

20
7
7
6
16:16
28

20
8
3
9
24:23
27

20
6
5
9
22:27
23

20
6
4
10
21:35
22

10
20
4
9
7
13:20
21

11
20
4
6
10
19:28
18

#
Segunda B: Group 3
MP
W
D
L
G
PTS
1
18
12
4
2
26:5
40

18
9
4
5
17:16
31

18
7
7
4
21:15
28

18
6
6
6
15:14
24

18
6
5
7
15:19
23

18
6
4
8
15:19
22

18
5
6
7
20:18
21

18
4
9
5
10:13
21

18
3
6
9
12:26
15

18
2
9
7
20:26
15

#
Segunda B: Group 5
MP
W
D
L
G
PTS
18
10
5
3
22:14
35

18
9
5
4
30:21
32

18
8
6
4
24:16
30

18
8
4
6
17:16
28

18
6
6
6
26:21
24

18
3
11
4
16:18
20

18
5
5
8
16:25
20

18
4
7
7
15:20
19

18
2
10
6
16:21
16

18
2
7
9
11:21
13

#
Segunda B: Group 5
MP
W
D
L
G
PTS
18
12
5
1
32:9
41

18
8
7
3
24:16
31

18
7
6
5
23:19
27

18
7
6
5
15:8
27

18
6
6
6
16:21
24

18
6
5
7
12:12
23

18
6
5
7
15:19
23

18
4
8
6
17:24
20

18
4
4
10
13:25
16

18
2
4
12
15:29
10

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.