Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Tercera División RFEF - Group 1

İspanya (2023)


Round Group 1 - 21
18 ŞUB
20:00
Estradense
Betanzos
0
0
Favorite match
18 ŞUB
19:00
Arzúa
Bergantiños
1
2
Favorite match
18 ŞUB
19:00
Paiosaco
Silva
0
3
Favorite match
18 ŞUB
14:00
Viveiro
Alondras
1
0
Favorite match
17 ŞUB
20:15
Atlético Arteixo
Somozas
4
3
Favorite match
17 ŞUB
19:00
Barbadás
Arosa
0
2
Favorite match
17 ŞUB
19:00
Polvorín
Sarriana
1
0
Favorite match
17 ŞUB
18:30
Rápido Bouzas
UD Ourense
2
1
Favorite match
11 ŞUB
19:00
Arosa
Arzúa
1
0
Favorite match
11 ŞUB
18:30
UD Ourense
Viveiro
0
0
Favorite match
11 ŞUB
18:30
Betanzos
Polvorín
0
0
Favorite match
11 ŞUB
18:00
Silva
Estradense
0
1
Favorite match
10 ŞUB
19:00
Somozas
Paiosaco
2
2
Favorite match
10 ŞUB
19:00
Sarriana
Barbadás
1
1
Favorite match
04 ŞUB
19:30
Polvorín
Silva
1
1
Favorite match
04 ŞUB
19:00
Arzúa
Sarriana
1
1
Favorite match
04 ŞUB
19:00
Paiosaco
Estradense
2
1
Favorite match
04 ŞUB
15:00
Celta de Vigo III
Arosa
3
0
Favorite match
04 ŞUB
14:00
Viveiro
Pontevedra II
5
1
Favorite match
03 ŞUB
19:00
Somozas
Alondras
2
0
Favorite match
03 ŞUB
19:00
Barbadás
Betanzos
1
1
Favorite match
28 OCA
19:00
Arosa
Rápido Bouzas
1
1
Favorite match
28 OCA
19:00
Bergantiños
Viveiro
3
1
Favorite match
28 OCA
19:00
Alondras
Paiosaco
0
0
Favorite match
28 OCA
19:00
Estradense
Polvorín
2
0
Favorite match
28 OCA
18:30
UD Ourense
Somozas
0
0
Favorite match
28 OCA
18:00
Betanzos
Arzúa
2
0
Favorite match
27 OCA
20:15
Silva
Barbadás
3
1
Favorite match
21 OCA
19:00
Arosa
Viveiro
3
0
Favorite match
21 OCA
19:00
Estradense
Barbadás
1
1
Favorite match
21 OCA
19:00
UD Ourense
Alondras
2
1
Favorite match
21 OCA
18:00
Polvorín
Paiosaco
3
0
Favorite match
21 OCA
14:15
Silva
Arzúa
0
0
Favorite match
20 OCA
20:00
Pontevedra II
Somozas
2
0
Favorite match
20 OCA
19:00
Sarriana
Rápido Bouzas
2
0
Favorite match
14 OCA
19:00
Alondras
Pontevedra II
1
1
Favorite match
14 OCA
19:00
Paiosaco
UD Ourense
0
1
Favorite match
14 OCA
19:00
Arzúa
Estradense
1
3
Favorite match
14 OCA
19:00
Somozas
Bergantiños
1
2
Favorite match
14 OCA
18:30
Barbadás
Polvorín
1
1
Favorite match
Round Group 1 - 22
25 ŞUB
14:30
Sarriana
Estradense
Favorite match
25 ŞUB
18:30
Betanzos
Silva
Favorite match
25 ŞUB
19:00
Arosa
Polvorín
Favorite match
25 ŞUB
19:00
Somozas
Viveiro
Favorite match
03 MAR
03:00
Estradense
Arosa
Favorite match
03 MAR
03:00
Arzúa
UD Ourense
Favorite match
03 MAR
03:00
Silva
Sarriana
Favorite match
03 MAR
03:00
Paiosaco
Betanzos
Favorite match
10 MAR
03:00
Viveiro
Paiosaco
Favorite match
10 MAR
03:00
Alondras
Arzúa
Favorite match
10 MAR
03:00
Arosa
Silva
Favorite match
10 MAR
03:00
Sarriana
Betanzos
Favorite match
17 MAR
03:00
Arzúa
Somozas
Favorite match
17 MAR
03:00
Betanzos
Arosa
Favorite match
17 MAR
03:00
Paiosaco
Sarriana
Favorite match
24 MAR
03:00
Arosa
Sarriana
Favorite match
24 MAR
03:00
Somozas
Barbadás
Favorite match
31 MAR
03:00
Paiosaco
Arosa
Favorite match
31 MAR
03:00
Silva
UD Ourense
Favorite match
#
Tercera División RFEF: Group 1
MP
W
D
L
G
PTS
21
13
7
1
33:13
46

21
12
8
1
34:15
44

3
21
9
8
4
23:13
35

21
9
6
6
25:21
33

5
21
8
7
6
26:19
31

21
8
7
6
24:22
31

21
7
9
5
23:22
30

21
7
8
6
29:20
29

21
6
11
4
21:18
29

10
21
8
4
9
26:27
28

21
6
7
8
21:18
25

21
5
10
6
18:19
25

21
5
9
7
18:24
24

21
6
6
9
17:22
24

21
5
8
8
17:23
23

16
21
5
6
10
20:27
21

21
4
5
12
17:39
17

18
21
1
4
16
15:45
7

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin