Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Tercera División RFEF - Group 10

İspanya (2023)


Round Group 10 - 23
25 ŞUB
14:00
Coria CF
La Palma
0
0
Favorite match
25 ŞUB
14:00
Sevilla III
Cabecense
2
0
Favorite match
25 ŞUB
14:00
Gerena
Puente Genil
2
0
Favorite match
25 ŞUB
14:00
Ayamonte
Xerez Deportivo
1
1
Favorite match
24 ŞUB
20:00
Xerez
Conil
2
0
Favorite match
24 ŞUB
19:30
Ceuta II
Cartaya
3
0
Favorite match
24 ŞUB
14:00
Córdoba II
Utrera
1
1
Favorite match
18 ŞUB
20:00
Xerez Deportivo
Coria CF
4
2
Favorite match
18 ŞUB
19:00
La Palma
Sevilla III
1
4
Favorite match
18 ŞUB
19:00
Pozoblanco
Gerena
2
1
Favorite match
18 ŞUB
19:00
Cartaya
Xerez
0
1
Favorite match
18 ŞUB
18:30
Bollullos
Ayamonte
0
0
Favorite match
17 ŞUB
18:00
Cabecense
Ceuta II
1
3
Favorite match
16 ŞUB
20:30
Conil
Córdoba II
2
0
Favorite match
11 ŞUB
19:30
La Palma
Xerez Deportivo
1
0
Favorite match
11 ŞUB
19:00
Xerez
Cabecense
2
0
Favorite match
11 ŞUB
14:30
Gerena
Utrera
2
2
Favorite match
11 ŞUB
14:00
Ayamonte
Puente Genil
1
2
Favorite match
11 ŞUB
14:00
Coria CF
Bollullos
1
0
Favorite match
10 ŞUB
18:00
Córdoba II
Cartaya
0
3
Favorite match
10 ŞUB
15:30
Sevilla III
Ceuta II
2
0
Favorite match
04 ŞUB
18:30
Bollullos
La Palma
1
3
Favorite match
04 ŞUB
14:00
Conil
Gerena
0
0
Favorite match
04 ŞUB
14:00
Cabecense
Córdoba II
1
3
Favorite match
04 ŞUB
14:00
Utrera
Ciudad de Lucena
1
2
Favorite match
03 ŞUB
21:00
Pozoblanco
Ayamonte
3
1
Favorite match
03 ŞUB
20:00
Puente Genil
Coria CF
3
2
Favorite match
03 ŞUB
19:30
Ceuta II
Xerez
1
1
Favorite match
28 OCA
19:00
Ciudad de Lucena
Conil
2
0
Favorite match
28 OCA
14:00
Gerena
Cartaya
0
3
Favorite match
28 OCA
14:00
La Palma
Puente Genil
4
1
Favorite match
28 OCA
14:00
Ayamonte
Utrera
1
2
Favorite match
28 OCA
14:00
Coria CF
Pozoblanco
2
3
Favorite match
27 OCA
18:15
Córdoba II
Ceuta II
2
1
Favorite match
26 OCA
21:00
Sevilla III
Xerez
1
2
Favorite match
21 OCA
19:00
Xerez
Córdoba II
3
0
Favorite match
21 OCA
14:00
Cabecense
Gerena
1
2
Favorite match
21 OCA
14:00
Bollullos
Sevilla III
1
0
Favorite match
21 OCA
14:00
Pozoblanco
La Palma
1
0
Favorite match
21 OCA
14:00
Utrera
Coria CF
3
0
Favorite match
Round Group 10 - 21
03 MAR
03:00
Cartaya
Cabecense
Favorite match
03 MAR
03:00
Bollullos
Gerena
Favorite match
03 MAR
03:00
La Palma
Ayamonte
Favorite match
03 MAR
03:00
Conil
Ceuta II
Favorite match
03 MAR
03:00
Utrera
Xerez
Favorite match
10 MAR
03:00
Ayamonte
Coria CF
Favorite match
10 MAR
03:00
Cabecense
Conil
Favorite match
10 MAR
03:00
Ceuta II
Utrera
Favorite match
10 MAR
03:00
Xerez
Pozoblanco
Favorite match
24 MAR
03:00
Utrera
Cabecense
Favorite match
24 MAR
03:00
La Palma
Gerena
Favorite match
24 MAR
03:00
Conil
Cartaya
Favorite match
31 MAR
03:00
Sevilla III
Conil
Favorite match
31 MAR
03:00
Cartaya
Utrera
Favorite match
31 MAR
03:00
Gerena
Coria CF
Favorite match
31 MAR
03:00
Xerez
Bollullos
Favorite match
07 NIS
03:00
Utrera
Conil
Favorite match
07 NIS
03:00
Ayamonte
Gerena
Favorite match
14 NIS
03:00
Xerez
La Palma
Favorite match
#
Tercera División RFEF: Group 10
MP
W
D
L
G
PTS
1
23
16
5
2
43:13
53

23
15
6
2
31:12
51

23
14
4
5
34:24
46

4
23
11
6
6
39:28
39

23
9
9
5
29:18
36

23
9
8
6
30:20
35

23
8
10
5
29:29
34

23
8
9
6
31:27
33

23
8
8
7
19:22
32

23
8
7
8
36:35
31

11
23
7
6
10
21:20
27

12
23
7
6
10
26:32
27

23
6
6
11
22:26
24

22
6
4
12
25:35
22

15
22
4
6
12
14:28
18

23
3
8
12
15:30
17

23
4
5
14
16:42
17

23
3
7
13
22:41
16

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.