Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Tercera División RFEF - Group 15

İspanya (2023)


Round Group 15 - 22
24 ŞUB
18:30
Oberena
Avance Ezcabarte
3
0
Favorite match
24 ŞUB
18:30
Ardoi
Cortes
1
1
Favorite match
24 ŞUB
18:00
Txantrea
Cirbonero
0
0
Favorite match
24 ŞUB
18:00
Lagunak
Cantolagua
0
3
Favorite match
24 ŞUB
18:00
Subiza
Beti Kozkor
4
1
Favorite match
24 ŞUB
18:00
Bidezarra
Peña Sport
1
2
Favorite match
24 ŞUB
18:00
Burladés
Beti Onak
0
4
Favorite match
24 ŞUB
18:00
Huarte
Lerinés
2
1
Favorite match
24 ŞUB
17:30
Pamplona
Alesves
2
0
Favorite match
18 ŞUB
18:00
Cantolagua
Ardoi
2
1
Favorite match
18 ŞUB
18:00
Cirbonero
Huarte
1
1
Favorite match
17 ŞUB
19:30
Lerinés
Subiza
0
2
Favorite match
17 ŞUB
19:00
Peña Sport
Beti Onak
0
1
Favorite match
17 ŞUB
18:15
Avance Ezcabarte
Pamplona
2
2
Favorite match
17 ŞUB
18:00
Beti Kozkor
Oberena
0
1
Favorite match
17 ŞUB
18:00
Cortes
Txantrea
2
0
Favorite match
17 ŞUB
14:00
Alesves
Burladés
1
1
Favorite match
16 ŞUB
22:00
Bidezarra
Lagunak
2
1
Favorite match
10 ŞUB
19:30
Ardoi
Bidezarra
2
0
Favorite match
10 ŞUB
19:00
Lagunak
Peña Sport
0
2
Favorite match
10 ŞUB
18:30
Oberena
Lerinés
1
2
Favorite match
10 ŞUB
18:30
Huarte
Cortes
0
0
Favorite match
10 ŞUB
18:30
Txantrea
Cantolagua
0
1
Favorite match
10 ŞUB
18:30
Beti Onak
Alesves
3
1
Favorite match
10 ŞUB
18:00
Subiza
Cirbonero
2
0
Favorite match
09 ŞUB
21:45
Pamplona
Beti Kozkor
4
2
Favorite match
06 ŞUB
22:30
Beti Kozkor
Burladés
2
1
Favorite match
04 ŞUB
18:00
Cirbonero
Oberena
2
0
Favorite match
03 ŞUB
18:30
Peña Sport
Alesves
2
0
Favorite match
03 ŞUB
18:15
Lerinés
Pamplona
1
2
Favorite match
03 ŞUB
18:00
Lagunak
Ardoi
0
1
Favorite match
03 ŞUB
18:00
Bidezarra
Txantrea
0
2
Favorite match
03 ŞUB
18:00
Cantolagua
Huarte
1
4
Favorite match
03 ŞUB
17:45
Cortes
Subiza
1
1
Favorite match
27 OCA
18:30
Oberena
Cortes
4
0
Favorite match
27 OCA
18:00
Huarte
Bidezarra
3
2
Favorite match
27 OCA
18:00
Burladés
Lerinés
2
1
Favorite match
27 OCA
18:00
Txantrea
Lagunak
1
1
Favorite match
27 OCA
18:00
Ardoi
Peña Sport
0
0
Favorite match
27 OCA
18:00
Subiza
Cantolagua
3
1
Favorite match
27 OCA
18:00
Beti Kozkor
Beti Onak
1
2
Favorite match
27 OCA
17:30
Pamplona
Cirbonero
2
0
Favorite match
21 OCA
22:00
Pamplona
Cortes
0
0
Favorite match
21 OCA
13:00
Subiza
Bidezarra
1
2
Favorite match
20 OCA
18:30
Oberena
Cantolagua
1
4
Favorite match
20 OCA
18:30
Txantrea
Ardoi
1
3
Favorite match
20 OCA
18:00
Alesves
Beti Kozkor
0
0
Favorite match
Round Group 15 - 23
02 MAR
18:30
Cortes
Lagunak
Favorite match
02 MAR
18:30
Lerinés
Txantrea
Favorite match
02 MAR
19:00
Alesves
Oberena
Favorite match
03 MAR
19:00
Cirbonero
Ardoi
Favorite match
09 MAR
03:00
Subiza
Alesves
Favorite match
09 MAR
03:00
Ardoi
Lerinés
Favorite match
09 MAR
03:00
Lagunak
Cirbonero
Favorite match
09 MAR
18:00
Oberena
Beti Onak
Favorite match
09 MAR
18:30
Bidezarra
Cortes
Favorite match
16 MAR
03:00
Beti Onak
Subiza
Favorite match
16 MAR
18:00
Beti Kozkor
Ardoi
Favorite match
16 MAR
18:00
Cortes
Cantolagua
Favorite match
16 MAR
18:30
Burladés
Oberena
Favorite match
16 MAR
18:30
Lerinés
Lagunak
Favorite match
16 MAR
19:00
Alesves
Huarte
Favorite match
23 MAR
03:00
Subiza
Burladés
Favorite match
23 MAR
03:00
Txantrea
Alesves
Favorite match
23 MAR
18:00
Oberena
Pamplona
Favorite match
23 MAR
18:00
Huarte
Beti Onak
Favorite match
30 MAR
03:00
Pamplona
Subiza
Favorite match
30 MAR
17:30
Burladés
Huarte
Favorite match
30 MAR
18:00
Alesves
Ardoi
Favorite match
31 MAR
18:00
Cirbonero
Cortes
Favorite match
06 NIS
03:00
Subiza
Oberena
Favorite match
06 NIS
03:00
Ardoi
Beti Onak
Favorite match
06 NIS
03:00
Lagunak
Alesves
Favorite match
06 NIS
17:00
Huarte
Pamplona
Favorite match
#
Tercera División RFEF: Group 15
MP
W
D
L
G
PTS
1
22
14
5
3
42:16
47

2
22
11
6
5
29:14
39

22
10
9
3
32:22
39

4
22
11
5
6
40:32
38

22
11
5
6
37:29
38

22
10
4
8
35:28
34

7
22
8
10
4
21:19
34

22
9
6
7
33:28
33

22
10
1
11
29:29
31

22
8
6
8
31:33
30

22
7
5
10
22:31
26

22
6
8
8
20:22
26

22
6
7
9
27:31
25

14
22
6
5
11
26:32
23

15
22
5
7
10
22:36
22

22
5
6
11
22:34
21

22
6
2
14
18:37
20

22
3
7
12
25:38
16

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.