Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Tercera División RFEF - Group 16

İspanya (2023)


Round Group 16 - 22
25 ŞUB
19:00
Arnedo
Tedeón
4
0
Favorite match
25 ŞUB
19:00
Alfaro
Vianés
4
1
Favorite match
25 ŞUB
18:30
Anguiano
Peña Balsamaiso
4
0
Favorite match
25 ŞUB
18:30
Alberite
Calahorra II
1
4
Favorite match
25 ŞUB
14:00
Varea
La Calzada
1
0
Favorite match
25 ŞUB
14:00
Comillas
Berceo
0
0
Favorite match
24 ŞUB
19:30
Oyonesa
Casalarreina
1
1
Favorite match
18 ŞUB
19:00
Vianés
Anguiano
0
5
Favorite match
18 ŞUB
19:00
La Calzada
Berceo
1
1
Favorite match
18 ŞUB
19:00
Tedeón
Alberite
4
3
Favorite match
18 ŞUB
18:45
River Ebro
Oyonesa
2
0
Favorite match
18 ŞUB
14:00
Varea
Haro Deportivo
1
0
Favorite match
18 ŞUB
14:00
Casalarreina
Comillas
4
4
Favorite match
18 ŞUB
14:00
Racing Rioja
Alfaro
1
3
Favorite match
18 ŞUB
14:00
Peña Balsamaiso
Arnedo
0
0
Favorite match
11 ŞUB
19:00
Oyonesa
Calahorra II
3
1
Favorite match
11 ŞUB
19:00
Alfaro
Varea
1
1
Favorite match
11 ŞUB
18:30
Alberite
Peña Balsamaiso
1
2
Favorite match
11 ŞUB
18:30
Anguiano
Racing Rioja
1
0
Favorite match
11 ŞUB
14:00
UD Logroñés II
Tedeón
4
1
Favorite match
10 ŞUB
18:30
Berceo
Casalarreina
1
1
Favorite match
10 ŞUB
18:00
Comillas
River Ebro
1
2
Favorite match
10 ŞUB
18:00
Haro Deportivo
La Calzada
0
2
Favorite match
09 ŞUB
22:30
Arnedo
Vianés
0
3
Favorite match
04 ŞUB
19:00
La Calzada
Casalarreina
1
2
Favorite match
04 ŞUB
19:00
Vianés
Alberite
1
1
Favorite match
04 ŞUB
19:00
Tedeón
Oyonesa
1
2
Favorite match
04 ŞUB
19:00
Haro Deportivo
Alfaro
0
3
Favorite match
04 ŞUB
18:30
River Ebro
Berceo
0
2
Favorite match
04 ŞUB
14:00
Racing Rioja
Arnedo
2
4
Favorite match
04 ŞUB
14:00
Varea
Anguiano
0
2
Favorite match
03 ŞUB
18:00
Calahorra II
Comillas
3
2
Favorite match
28 OCA
19:00
Alfaro
La Calzada
4
1
Favorite match
28 OCA
18:30
Arnedo
Varea
2
3
Favorite match
28 OCA
18:15
Alberite
Racing Rioja
2
3
Favorite match
28 OCA
18:00
Anguiano
Haro Deportivo
2
2
Favorite match
28 OCA
14:00
Berceo
Calahorra II
0
1
Favorite match
28 OCA
14:00
Comillas
Tedeón
1
1
Favorite match
27 OCA
18:30
Casalarreina
River Ebro
2
2
Favorite match
21 OCA
19:00
Oyonesa
Vianés
0
1
Favorite match
21 OCA
18:30
Arnedo
Haro Deportivo
3
1
Favorite match
21 OCA
18:30
River Ebro
La Calzada
1
3
Favorite match
21 OCA
18:00
Alberite
Varea
0
4
Favorite match
21 OCA
17:45
Anguiano
Alfaro
1
1
Favorite match
Round Group 16 - 23
03 MAR
19:00
Tedeón
Anguiano
Favorite match
03 MAR
20:00
Berceo
Oyonesa
Favorite match
10 MAR
03:00
Varea
Vianés
Favorite match
10 MAR
03:00
Alfaro
Tedeón
Favorite match
10 MAR
03:00
Arnedo
River Ebro
Favorite match
10 MAR
03:00
Oyonesa
Comillas
Favorite match
17 MAR
03:00
Berceo
Alberite
Favorite match
24 MAR
03:00
Alfaro
River Ebro
Favorite match
24 MAR
03:00
Varea
Tedeón
Favorite match
24 MAR
03:00
Arnedo
Berceo
Favorite match
24 MAR
03:00
Alberite
Comillas
Favorite match
31 MAR
03:00
Berceo
Anguiano
Favorite match
31 MAR
03:00
Comillas
Arnedo
Favorite match
31 MAR
03:00
Oyonesa
Alberite
Favorite match
07 NIS
03:00
Arnedo
Oyonesa
Favorite match
07 NIS
03:00
Anguiano
Comillas
Favorite match
07 NIS
03:00
Alfaro
Berceo
Favorite match
#
Tercera División RFEF: Group 16
MP
W
D
L
G
PTS
1
22
14
5
3
49:28
47

22
13
5
4
43:14
44

22
13
5
4
45:25
44

22
12
6
4
40:23
42

5
22
12
5
5
34:17
41

22
11
5
6
26:20
38

22
9
8
5
39:33
35

8
22
9
6
7
25:24
33

22
9
5
8
29:26
32

22
8
7
7
32:21
31

11
22
7
6
9
23:25
27

22
7
5
10
24:30
26

22
6
6
10
29:37
24

22
5
6
11
26:34
21

15
22
5
4
13
17:37
19

16
22
4
5
13
20:48
17

22
0
13
9
22:37
13

22
2
2
18
22:66
8

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.