Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Tercera División RFEF - Group 4

İspanya (2023)


Round Group 4 - 34
11 MAY
19:30
Añorga
Derio
2
3
Favorite match
11 MAY
19:00
Lagun Onak
Padura
2
1
Favorite match
11 MAY
19:00
Deusto
Beasain
1
0
Favorite match
11 MAY
19:00
Vitoria
Pasaia KE
2
2
Favorite match
11 MAY
19:00
Basconia
Anaitasuna
3
2
Favorite match
11 MAY
19:00
Durango
Touring
2
3
Favorite match
11 MAY
18:00
Leioa
San Ignacio
3
3
Favorite match
05 MAY
19:00
Beasain
Leioa
3
1
Favorite match
05 MAY
19:00
Pasaia KE
Urduliz
3
1
Favorite match
05 MAY
19:00
Touring
Lagun Onak
2
1
Favorite match
05 MAY
19:00
San Ignacio
Durango
2
2
Favorite match
05 MAY
19:00
Anaitasuna
Añorga
2
1
Favorite match
05 MAY
19:00
Portugalete
Deusto
0
1
Favorite match
04 MAY
18:00
Padura
Vitoria
0
1
Favorite match
01 MAY
19:00
Deusto
Derio
1
0
Favorite match
01 MAY
18:00
Lagun Onak
San Ignacio
4
1
Favorite match
01 MAY
13:30
Durango
Beasain
3
0
Favorite match
01 MAY
13:00
Vitoria
Touring
2
0
Favorite match
01 MAY
13:00
Leioa
Portugalete
2
1
Favorite match
01 MAY
12:30
Basconia
Urduliz
2
0
Favorite match
01 MAY
12:30
Pasaia KE
Padura
2
1
Favorite match
27 NIS
19:30
Beasain
Lagun Onak
2
0
Favorite match
27 NIS
19:30
Portugalete
Durango
5
1
Favorite match
27 NIS
19:00
Urduliz
Padura
2
0
Favorite match
27 NIS
18:00
Basconia
Añorga
3
0
Favorite match
27 NIS
18:00
Anaitasuna
Deusto
0
2
Favorite match
27 NIS
17:30
Touring
Pasaia KE
1
1
Favorite match
27 NIS
12:30
San Ignacio
Vitoria
2
0
Favorite match
26 NIS
20:30
Derio
Leioa
3
1
Favorite match
21 NIS
14:00
Añorga
Urduliz
1
1
Favorite match
20 NIS
18:15
Leioa
Anaitasuna
0
0
Favorite match
20 NIS
18:00
Durango
Derio
0
1
Favorite match
20 NIS
18:00
Padura
Touring
1
0
Favorite match
20 NIS
18:00
Lagun Onak
Portugalete
2
2
Favorite match
20 NIS
17:30
Pasaia KE
San Ignacio
1
0
Favorite match
20 NIS
16:30
Vitoria
Beasain
2
0
Favorite match
14 NIS
13:00
Derio
Lagun Onak
2
3
Favorite match
14 NIS
12:30
Basconia
Deusto
2
0
Favorite match
13 NIS
19:30
San Ignacio
Padura
5
0
Favorite match
13 NIS
19:30
Portugalete
Vitoria
0
0
Favorite match
Array
#
Tercera División RFEF: Group 4
MP
W
D
L
G
PTS
34
25
7
2
65:17
82

34
18
10
6
54:32
64

34
19
6
9
55:36
63

4
34
17
10
7
45:29
61

34
17
9
8
54:32
60

34
16
9
9
43:33
57

34
14
8
12
47:47
50

34
12
11
11
49:44
47

9
34
13
6
15
46:51
45

10
34
11
9
14
38:47
42

11
34
11
9
14
35:35
42

34
10
10
14
34:42
40

13
34
9
12
13
39:49
39

14
34
9
11
14
33:47
38

34
9
7
18
23:42
34

34
8
8
18
35:51
32

34
5
9
20
26:54
24

18
34
3
9
22
31:64
18

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.