Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Tercera División RFEF - Group 6

İspanya (2023)


Round Group 6 - 30
21 NIS
19:00
Rayo Ibense
Elche II
0
3
Favorite match
21 NIS
19:00
Patacona
Villarreal III
1
1
Favorite match
21 NIS
18:30
Acero
Levante II
0
1
Favorite match
21 NIS
18:30
Soneja
Atzeneta
1
1
Favorite match
21 NIS
18:00
Silla
Ontinyent 1931
3
2
Favorite match
20 NIS
18:00
CF Gandía
Torrellano
4
0
Favorite match
20 NIS
17:00
Castellón II
Burriana
4
1
Favorite match
20 NIS
17:00
Roda
Utiel
2
3
Favorite match
14 NIS
18:30
Utiel
Rayo Ibense
2
0
Favorite match
14 NIS
18:00
Burriana
Acero
1
0
Favorite match
14 NIS
17:00
Levante II
Roda
1
1
Favorite match
14 NIS
12:00
Patacona
Jove Español
1
1
Favorite match
13 NIS
18:00
Atzeneta
Castellón II
2
1
Favorite match
13 NIS
18:00
Torrellano
Soneja
3
2
Favorite match
13 NIS
17:00
Elche II
Silla
8
0
Favorite match
07 NIS
19:00
Ontinyent 1931
Elche II
1
1
Favorite match
07 NIS
19:00
Rayo Ibense
Levante II
0
3
Favorite match
07 NIS
18:00
Acero
Atzeneta
0
1
Favorite match
07 NIS
18:00
Silla
Utiel
0
1
Favorite match
07 NIS
13:00
Roda
Burriana
1
0
Favorite match
06 NIS
18:00
Soneja
Castellonense
1
1
Favorite match
06 NIS
18:00
CF Gandía
Patacona
1
0
Favorite match
31 MAR
13:00
Silla
Levante II
2
1
Favorite match
31 MAR
12:00
Patacona
Soneja
1
1
Favorite match
30 MAR
19:00
Torrellano
Acero
1
0
Favorite match
30 MAR
14:00
Atzeneta
Roda
2
1
Favorite match
29 MAR
19:00
Utiel
Ontinyent 1931
1
0
Favorite match
28 MAR
22:00
Burriana
Rayo Ibense
0
0
Favorite match
28 MAR
14:00
Elche II
Villarreal III
3
0
Favorite match
27 MAR
20:15
Silla
Patacona
3
4
Favorite match
24 MAR
19:00
Soneja
Jove Español
0
1
Favorite match
24 MAR
19:00
Acero
Castellonense
1
0
Favorite match
24 MAR
14:00
Castellón II
Patacona
1
4
Favorite match
23 MAR
19:00
Rayo Ibense
Atzeneta
0
1
Favorite match
23 MAR
18:30
Elche II
Utiel
2
0
Favorite match
23 MAR
18:30
Silla
Burriana
1
0
Favorite match
23 MAR
18:00
Roda
Torrellano
0
0
Favorite match
20 MAR
13:00
Elche II
Torrellano
0
0
Favorite match
17 MAR
18:00
Levante II
Elche II
0
1
Favorite match
17 MAR
14:00
Villarreal III
Utiel
3
1
Favorite match
#
Tercera División RFEF: Group 6
MP
W
D
L
G
PTS
30
24
4
2
71:16
76

30
17
8
5
43:20
59

30
17
5
8
36:23
56

30
15
10
5
38:23
55

5
30
13
6
11
36:35
45

30
11
10
9
38:32
43

30
12
7
11
38:38
43

8
30
10
8
12
30:30
38

30
9
11
10
34:37
38

30
9
10
11
41:41
37

30
10
7
13
32:38
37

30
11
3
16
42:47
36

13
30
8
11
11
30:37
35

30
9
6
15
34:47
33

30
9
6
15
23:36
33

16
30
8
6
16
31:49
30

30
7
8
15
22:36
29

18
30
6
4
20
23:57
22

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.