Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

1. Liga Classic - Group 3

İsviçre (2023)


Round Group 3 - 16
25 KAS
21:00
Grasshopper II
Gossau
2
3
Favorite match
25 KAS
20:00
Kosova
Balzers
0
1
Favorite match
25 KAS
18:00
Höngg
Taverne
1
1
Favorite match
25 KAS
18:00
Freienbach
Kreuzlingen
1
0
Favorite match
25 KAS
17:00
Uzwil
Mendrisio
1
1
Favorite match
25 KAS
17:00
Linth
Winterthur II
1
3
Favorite match
22 KAS
22:00
Linth
Balzers
1
1
Favorite match
19 KAS
16:00
Kosova
Gossau
2
1
Favorite match
18 KAS
18:00
Höngg
Mendrisio
0
2
Favorite match
18 KAS
18:00
Freienbach
Taverne
1
1
Favorite match
18 KAS
17:00
Uzwil
YF Juventus
1
2
Favorite match
11 KAS
19:00
Taverne
Grasshopper II
1
1
Favorite match
11 KAS
18:00
Kreuzlingen
Kosova
2
2
Favorite match
11 KAS
18:00
YF Juventus
Höngg
3
0
Favorite match
11 KAS
18:00
Gossau
Linth
6
1
Favorite match
11 KAS
18:00
Balzers
Winterthur II
5
2
Favorite match
11 KAS
18:00
Tuggen
Uzwil
1
1
Favorite match
11 KAS
17:00
Mendrisio
Freienbach
1
0
Favorite match
07 KAS
22:00
Eschen / Mauren
Tuggen
1
1
Favorite match
05 KAS
18:00
Winterthur II
Gossau
3
0
Favorite match
04 KAS
20:00
Kosova
Taverne
1
0
Favorite match
04 KAS
18:00
Freienbach
YF Juventus
1
3
Favorite match
04 KAS
18:00
Höngg
Tuggen
0
1
Favorite match
04 KAS
17:00
Linth
Kreuzlingen
3
2
Favorite match
04 KAS
17:00
Uzwil
Eschen / Mauren
1
1
Favorite match
31 EKM
22:00
Balzers
Kreuzlingen
1
1
Favorite match
28 EKM
18:00
Taverne
Linth
1
1
Favorite match
28 EKM
17:00
Eschen / Mauren
Höngg
2
0
Favorite match
28 EKM
17:00
Tuggen
Freienbach
5
2
Favorite match
28 EKM
17:00
Gossau
Balzers
2
3
Favorite match
28 EKM
16:00
Mendrisio
Kosova
1
0
Favorite match
21 EKM
17:00
Eschen / Mauren
Balzers
2
2
Favorite match
14 EKM
19:00
Kosova
YF Juventus
0
0
Favorite match
14 EKM
17:00
Winterthur II
Taverne
1
2
Favorite match
14 EKM
17:00
Höngg
Uzwil
1
1
Favorite match
14 EKM
17:00
Grasshopper II
Tuggen
1
0
Favorite match
14 EKM
16:00
Linth
Mendrisio
2
2
Favorite match
08 EKM
17:00
Mendrisio
Winterthur II
0
0
Favorite match
Round Group 3 - 17
24 ŞUB
17:00
Taverne
Uzwil
Favorite match
24 ŞUB
18:00
YF Juventus
Tuggen
Favorite match
24 ŞUB
18:00
Kreuzlingen
Höngg
Favorite match
25 ŞUB
16:00
Gossau
Freienbach
Favorite match
02 MAR
17:00
Uzwil
Kreuzlingen
Favorite match
02 MAR
18:00
Tuggen
Mendrisio
Favorite match
02 MAR
18:00
Höngg
Gossau
Favorite match
02 MAR
20:00
Kosova
Linth
Favorite match
09 MAR
18:00
Balzers
Höngg
Favorite match
09 MAR
18:30
Taverne
Tuggen
Favorite match
10 MAR
16:00
Gossau
Uzwil
Favorite match
16 MAR
17:00
Uzwil
Balzers
Favorite match
20 MAR
22:00
Freienbach
Linth
Favorite match
23 MAR
17:00
Linth
Höngg
Favorite match
23 MAR
20:00
Kosova
Freienbach
Favorite match
24 MAR
16:00
Gossau
Tuggen
Favorite match
24 MAR
18:00
Taverne
Mendrisio
Favorite match
28 MAR
21:00
Tuggen
Balzers
Favorite match
28 MAR
21:00
Höngg
Kosova
Favorite match
30 MAR
16:00
Uzwil
Linth
Favorite match
#
1. Liga Classic: Group 3
MP
W
D
L
G
PTS
16
9
3
4
35:23
30

16
8
4
4
38:25
28

16
6
7
3
32:23
25

16
7
4
5
28:19
25

16
7
4
5
28:25
25

16
6
6
4
28:24
24

16
6
6
4
24:20
24

8
16
6
4
6
18:19
22

9
16
6
3
7
16:16
21

10
16
5
5
6
23:19
20

16
5
4
7
20:30
19

12
16
3
9
4
16:16
18

13
16
4
6
6
21:33
18

14
16
4
5
7
17:25
17

15
16
3
6
7
19:29
15

16
16
4
2
10
27:44
14

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin