Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

2. Liga Interregional - Group 3

İsviçre (2023)


Round Group 3 - 14
22 KAS
22:30
Sursee
Locarno
3
2
Favorite match
18 KAS
20:30
Locarno
Brunnen
1
3
Favorite match
18 KAS
20:00
Emmen
Sursee
0
3
Favorite match
18 KAS
19:30
Collina d'Oro
Cham II
0
1
Favorite match
18 KAS
19:00
Unterstrass
Goldau
2
2
Favorite match
18 KAS
18:00
Kickers Luzern
Zug
2
0
Favorite match
18 KAS
18:00
Red Star Zürich
Buochs
0
2
Favorite match
12 KAS
16:30
Cham II
Zofingen
3
0
Favorite match
11 KAS
20:00
Ascona
Kickers Luzern
2
0
Favorite match
11 KAS
20:00
Goldau
Perlen-Buchrain
1
1
Favorite match
11 KAS
20:00
Brunnen
Collina d'Oro
0
1
Favorite match
11 KAS
19:00
Buochs
Unterstrass
2
1
Favorite match
11 KAS
18:00
Zug
Red Star Zürich
3
2
Favorite match
08 KAS
22:30
Ascona
Buochs
1
1
Favorite match
08 KAS
22:15
Emmen
Goldau
4
0
Favorite match
04 KAS
19:30
Collina d'Oro
Sursee
2
1
Favorite match
04 KAS
19:15
Kickers Luzern
Cham II
1
2
Favorite match
04 KAS
19:00
Zofingen
Brunnen
1
1
Favorite match
04 KAS
18:00
Red Star Zürich
Ascona
1
0
Favorite match
04 KAS
18:00
Zug
Buochs
3
1
Favorite match
28 EKM
19:00
Ascona
Zug
1
1
Favorite match
28 EKM
19:00
Goldau
Locarno
2
4
Favorite match
28 EKM
19:00
Brunnen
Kickers Luzern
1
2
Favorite match
28 EKM
18:00
Unterstrass
Emmen
4
0
Favorite match
28 EKM
18:00
Buochs
Perlen-Buchrain
4
1
Favorite match
28 EKM
17:30
Sursee
Zofingen
2
2
Favorite match
21 EKM
20:45
Collina d'Oro
Goldau
2
2
Favorite match
21 EKM
19:30
Locarno
Unterstrass
2
0
Favorite match
21 EKM
19:00
Emmen
Perlen-Buchrain
2
0
Favorite match
21 EKM
18:15
Kickers Luzern
Sursee
1
4
Favorite match
21 EKM
17:00
Zug
Cham II
8
3
Favorite match
15 EKM
15:30
Cham II
Ascona
2
1
Favorite match
14 EKM
19:00
Goldau
Zofingen
0
1
Favorite match
14 EKM
18:00
Perlen-Buchrain
Locarno
1
2
Favorite match
14 EKM
18:00
Buochs
Emmen
1
1
Favorite match
14 EKM
17:30
Sursee
Red Star Zürich
3
1
Favorite match
14 EKM
17:00
Brunnen
Zug
2
1
Favorite match
07 EKM
19:30
Locarno
Emmen
4
2
Favorite match
07 EKM
19:00
Ascona
Brunnen
2
0
Favorite match
07 EKM
18:15
Kickers Luzern
Goldau
5
0
Favorite match
Round Group 3 - 15
10 MAR
19:00
Zofingen
Ascona
Favorite match
16 MAR
19:00
Buochs
Goldau
Favorite match
16 MAR
19:00
Zofingen
Zug
Favorite match
16 MAR
20:00
Emmen
Brunnen
Favorite match
17 MAR
03:00
Locarno
Cham II
Favorite match
23 MAR
03:00
Ascona
Locarno
Favorite match
23 MAR
18:00
Zug
Collina d'Oro
Favorite match
24 MAR
16:30
Cham II
Emmen
Favorite match
30 MAR
03:00
Locarno
Zug
Favorite match
30 MAR
19:00
Goldau
Sursee
Favorite match
30 MAR
19:00
Emmen
Ascona
Favorite match
06 NIS
17:00
Zug
Emmen
Favorite match
06 NIS
18:00
Zofingen
Buochs
Favorite match
06 NIS
19:00
Brunnen
Goldau
Favorite match
13 NIS
18:00
Buochs
Sursee
Favorite match
13 NIS
19:00
Goldau
Cham II
Favorite match
20 NIS
03:00
Ascona
Goldau
Favorite match
20 NIS
17:00
Zug
Unterstrass
Favorite match
20 NIS
18:00
Zofingen
Locarno
Favorite match
20 NIS
19:00
Brunnen
Sursee
Favorite match
#
2. Liga Interregional: Group 3
MP
W
D
L
G
PTS
15
10
3
2
28:14
33

15
10
1
4
32:17
31

3
Favorite match Zug
15
7
6
2
33:19
27

15
8
1
6
25:30
25

15
6
5
4
22:17
23

6
15
5
7
3
22:17
22

7
15
6
3
6
25:31
21

15
5
3
7
22:29
18

9
15
5
3
7
23:23
18

15
5
3
7
19:18
18

14
4
5
5
24:22
17

12
15
4
5
6
22:31
17

14
4
4
6
12:11
16

14
3
5
6
12:26
14

15
3
4
8
20:25
13

16
14
3
2
9
12:23
11

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin