Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

2. Liga Interregional - Group 4

İsviçre (2023)


Round Group 4 - 15
18 KAS
21:00
Wil II
Weesen
1
1
Favorite match
18 KAS
18:00
Bülach
Bazenheid
3
0
Favorite match
18 KAS
18:00
Chur 97
Uster
2
2
Favorite match
12 KAS
15:30
Widnau
Tägerwilen
2
2
Favorite match
11 KAS
19:30
Bazenheid
Thalwil
1
3
Favorite match
11 KAS
18:30
Uster
Wil II
2
4
Favorite match
11 KAS
18:00
Frauenfeld
Chur 97
2
2
Favorite match
05 KAS
17:00
Dübendorf
Bazenheid
1
2
Favorite match
04 KAS
20:30
SV Schaffhausen
Widnau
2
1
Favorite match
04 KAS
18:00
Bülach
Weesen
3
1
Favorite match
04 KAS
18:00
Frauenfeld
Uster
2
1
Favorite match
04 KAS
18:00
Chur 97
Adliswil
1
0
Favorite match
29 EKM
18:00
Wil II
Bülach
2
2
Favorite match
29 EKM
15:30
Widnau
Chur 97
3
4
Favorite match
28 EKM
18:30
Bazenheid
Tägerwilen
2
3
Favorite match
28 EKM
17:00
Adliswil
Frauenfeld
0
1
Favorite match
28 EKM
17:00
Weesen
Thalwil
2
0
Favorite match
22 EKM
16:00
Dübendorf
Weesen
3
2
Favorite match
21 EKM
17:00
Thalwil
Wil II
3
3
Favorite match
21 EKM
17:00
Adliswil
Uster
2
3
Favorite match
21 EKM
17:00
Frauenfeld
Widnau
3
2
Favorite match
15 EKM
15:00
Widnau
Adliswil
3
1
Favorite match
14 EKM
18:30
Bazenheid
Chur 97
1
2
Favorite match
14 EKM
18:00
Wil II
Dübendorf
4
2
Favorite match
14 EKM
17:30
Uster
Bülach
7
0
Favorite match
14 EKM
17:00
Weesen
Tägerwilen
2
0
Favorite match
08 EKM
15:00
Widnau
Uster
2
0
Favorite match
07 EKM
19:00
Tägerwilen
Wil II
1
3
Favorite match
Round Group 4 - 15
10 MAR
17:00
Dübendorf
Widnau
Favorite match
16 MAR
18:00
Thalwil
Widnau
Favorite match
16 MAR
18:30
Uster
Weesen
Favorite match
23 MAR
18:00
Adliswil
Thalwil
Favorite match
24 MAR
03:00
Bazenheid
Wil II
Favorite match
24 MAR
15:30
Widnau
Bülach
Favorite match
28 MAR
21:00
Bülach
Adliswil
Favorite match
30 MAR
18:30
Weesen
Bazenheid
Favorite match
06 NIS
17:00
Chur 97
Thalwil
Favorite match
07 NIS
12:00
Tägerwilen
Uster
Favorite match
07 NIS
15:00
Widnau
Wil II
Favorite match
13 NIS
17:00
Bülach
Chur 97
Favorite match
13 NIS
17:30
Uster
Bazenheid
Favorite match
13 NIS
18:30
Weesen
Widnau
Favorite match
14 NIS
03:00
Wil II
Adliswil
Favorite match
20 NIS
17:00
Adliswil
Weesen
Favorite match
20 NIS
17:00
Frauenfeld
Wil II
Favorite match
21 NIS
16:00
Dübendorf
Uster
Favorite match
#
2. Liga Interregional: Group 4
MP
W
D
L
G
PTS
15
13
1
1
39:12
40

2
15
8
6
1
44:21
30

15
9
2
4
30:32
29

15
7
4
4
31:24
25

15
6
5
4
30:29
23

6
14
6
4
4
33:29
22

7
15
6
3
6
31:24
21

14
6
2
6
28:30
20

14
6
0
8
26:31
18

15
5
3
7
21:32
18

15
5
3
7
25:31
18

12
15
5
2
8
29:33
17

14
4
4
6
18:23
16

14
15
2
6
7
28:39
12

15
4
0
11
23:32
12

15
2
3
10
23:37
9

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin