Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Segunda División

Uruguay (2024)


Round 1st Phase - 6
22 NIS
03:45
Albion FC
Tacuarembo
0
0
Favorite match
21 NIS
21:30
Atenas
Atletico Torque
1
1
Favorite match
21 NIS
17:00
Cerrito
Colón
1
1
Favorite match
21 NIS
16:00
Juventud
SUD America
2
0
Favorite match
21 NIS
01:00
Plaza Colonia
Rentistas
1
0
Favorite match
17 NIS
20:00
Oriental
Albion FC
2
0
Favorite match
17 NIS
16:00
Cooper
Colón
0
1
Favorite match
13 NIS
23:00
La Luz
Juventud
0
1
Favorite match
13 NIS
22:00
SUD America
Oriental
1
2
Favorite match
13 NIS
18:30
Colón
Atenas
2
1
Favorite match
13 NIS
16:00
Rentistas
Cerrito
1
0
Favorite match
12 NIS
18:00
Cooper
Plaza Colonia
3
3
Favorite match
08 NIS
02:30
Oriental
La Luz
0
1
Favorite match
07 NIS
18:30
Albion FC
SUD America
3
0
Favorite match
07 NIS
02:30
Atletico Torque
Colón
3
0
Favorite match
07 NIS
02:00
Cerrito
Cooper
1
1
Favorite match
06 NIS
22:00
Atenas
Rentistas
0
1
Favorite match
31 MAR
02:30
La Luz
Albion FC
0
2
Favorite match
30 MAR
22:00
Cooper
Atenas
1
0
Favorite match
30 MAR
22:00
Plaza Colonia
Cerrito
1
2
Favorite match
30 MAR
22:00
SUD America
Tacuarembo
0
2
Favorite match
30 MAR
16:00
Juventud
Oriental
4
2
Favorite match
25 MAR
00:30
Albion FC
Juventud
1
1
Favorite match
24 MAR
22:00
Atenas
Plaza Colonia
1
1
Favorite match
24 MAR
00:00
Atletico Torque
Cooper
2
1
Favorite match
23 MAR
23:00
Tacuarembo
La Luz
1
0
Favorite match
23 MAR
16:00
Colón
Rentistas
1
1
Favorite match
16 MAR
16:00
Juventud
Tacuarembo
0
2
Favorite match
16 MAR
16:00
Cerrito
Atenas
0
0
Favorite match
Round 1st Phase - 7
27 NIS
03:00
Rentistas
Cooper
Favorite match
04 MAY
03:00
Cerrito
Cooper
Favorite match
04 MAY
03:00
Albion FC
La Luz
Favorite match
11 MAY
03:00
Rentistas
Cerrito
Favorite match
11 MAY
03:00
Cooper
Oriental
Favorite match
11 MAY
03:00
Atenas
Colón
Favorite match
18 MAY
03:00
Tacuarembo
Atenas
Favorite match
18 MAY
03:00
Juventud
La Luz
Favorite match
18 MAY
03:00
Albion FC
Colón
Favorite match
25 MAY
03:00
La Luz
Cerrito
Favorite match
25 MAY
03:00
Cooper
Tacuarembo
Favorite match
25 MAY
03:00
Atenas
Albion FC
Favorite match
29 MAY
03:00
Juventud
Colón
Favorite match
29 MAY
03:00
Oriental
La Luz
Favorite match
29 MAY
03:00
Cooper
Atenas
Favorite match
01 HAZ
03:00
Rentistas
Cooper
Favorite match
01 HAZ
03:00
Colón
Cerrito
Favorite match
08 HAZ
03:00
Cerrito
Albion FC
Favorite match
08 HAZ
03:00
Tacuarembo
La Luz
Favorite match
#
Segunda División: 2nd Phase
MP
W
D
L
G
PTS
0
0
0
0
0:0
0

2
0
0
0
0
0:0
0

0
0
0
0
0:0
0

0
0
0
0
0:0
0

5
0
0
0
0
0:0
0

6
0
0
0
0
0:0
0

0
0
0
0
0:0
0

8
0
0
0
0
0:0
0

0
0
0
0
0:0
0

0
0
0
0
0:0
0

0
0
0
0
0:0
0

0
0
0
0
0:0
0

0
0
0
0
0:0
0

0
0
0
0
0:0
0

#
Group A
MP
W
D
L
G
PTS
6
3
2
1
7:3
11

5
3
1
1
8:5
10

5
3
1
1
6:3
10

5
3
0
2
9:8
9

5
2
0
3
6:6
6

6
5
2
0
3
2:4
6

5
0
0
5
1:10
0

#
Group B
MP
W
D
L
G
PTS
5
4
1
0
9:2
13

2
5
2
2
1
5:6
8

5
2
1
2
3:3
7

5
1
3
1
4:4
6

5
5
1
2
2
6:7
5

5
1
2
2
6:8
5

7
6
0
3
3
3:6
3

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.