Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Dünya (2023)


Round Qualifying Round - 10
21 KAS
22:45
Andorra
Israel
0
2
Favorite match
21 KAS
22:45
Gibraltar
Netherlands
0
6
Favorite match
21 KAS
22:45
Croatia
Armenia
1
0
Favorite match
21 KAS
22:45
Kosovo
Belarus
0
1
Favorite match
21 KAS
22:45
Romania
Switzerland
1
0
Favorite match
21 KAS
22:45
Greece
France
2
2
Favorite match
21 KAS
22:45
Wales
Turkey
1
1
Favorite match
20 KAS
22:45
Albania
Faroe Islands
0
0
Favorite match
20 KAS
22:45
Slovenia
Kazakhstan
2
1
Favorite match
20 KAS
22:45
Czech Republic
Moldova
3
0
Favorite match
20 KAS
22:45
Ukraine
Italy
0
0
Favorite match
20 KAS
22:45
San Marino
Finland
1
2
Favorite match
20 KAS
22:45
FYR Macedonia
England
1
1
Favorite match
19 KAS
22:45
Scotland
Norway
3
3
Favorite match
19 KAS
22:45
Portugal
Iceland
2
0
Favorite match
19 KAS
22:45
Spain
Georgia
3
1
Favorite match
19 KAS
20:00
Sweden
Estonia
2
0
Favorite match
19 KAS
20:00
Belgium
Azerbaijan
5
0
Favorite match
19 KAS
17:00
Serbia
Bulgaria
2
2
Favorite match
19 KAS
17:00
Hungary
Montenegro
3
1
Favorite match
18 KAS
22:45
Israel
Romania
1
2
Favorite match
18 KAS
22:45
Switzerland
Kosovo
1
1
Favorite match
18 KAS
22:45
France
Gibraltar
14
0
Favorite match
18 KAS
20:00
Latvia
Croatia
0
2
Favorite match
18 KAS
20:00
Belarus
Andorra
1
0
Favorite match
18 KAS
17:00
Armenia
Wales
1
1
Favorite match
17 KAS
22:45
Italy
FYR Macedonia
5
2
Favorite match
17 KAS
22:45
England
Malta
2
0
Favorite match
17 KAS
22:45
Denmark
Slovenia
2
1
Favorite match
17 KAS
22:45
Poland
Czech Republic
1
1
Favorite match
17 KAS
20:00
Moldova
Albania
1
1
Favorite match
17 KAS
18:00
Kazakhstan
San Marino
3
1
Favorite match
16 KAS
22:45
Montenegro
Lithuania
2
0
Favorite match
16 KAS
22:45
Slovakia
Iceland
4
2
Favorite match
16 KAS
22:45
Liechtenstein
Portugal
0
2
Favorite match
16 KAS
20:00
Georgia
Scotland
2
2
Favorite match
16 KAS
20:00
Azerbaijan
Sweden
3
0
Favorite match
16 KAS
20:00
Estonia
Austria
0
2
Favorite match
16 KAS
20:00
Bulgaria
Hungary
2
2
Favorite match
16 KAS
20:00
Cyprus
Spain
1
3
Favorite match
15 KAS
22:45
Israel
Switzerland
1
1
Favorite match
12 KAS
22:45
Kosovo
Israel
1
0
Favorite match
17 EKM
21:45
England
Italy
3
1
Favorite match
17 EKM
21:45
Malta
Ukraine
1
3
Favorite match
Round Qualifying Play-offs Path C - Semi-Finals
21 MAR
22:45
Greece
Kazakhstan
Favorite match
21 MAR
22:45
Poland
Estonia
Favorite match
21 MAR
22:45
Israel
Iceland
Favorite match
21 MAR
22:45
Wales
Finland
Favorite match
#
Group A
MP
W
D
L
G
PTS
1
8
7
0
1
25:5
21

8
5
2
1
17:8
17

3
8
3
2
3
14:12
11

8
2
2
4
12:18
8

5
8
0
0
8
3:28
0

#
Group B
MP
W
D
L
G
PTS
1
8
7
1
0
29:3
22

8
6
0
2
17:7
18

3
8
4
1
3
14:8
13

8
2
0
6
9:10
6

8
0
0
8
0:41
0

#
Group C
MP
W
D
L
G
PTS
8
6
2
0
22:4
20

2
8
4
2
2
16:9
14

8
4
2
2
11:8
14

8
2
2
4
10:20
8

5
8
0
0
8
2:20
0

#
Group D
MP
W
D
L
G
PTS
1
8
5
2
1
14:7
17

8
5
1
2
13:4
16

3
8
3
3
2
10:10
12

8
2
2
4
9:11
8

5
8
1
0
7
5:19
3

#
Group E
MP
W
D
L
G
PTS
8
4
3
1
12:4
15

8
4
3
1
12:6
15

3
8
3
2
3
10:10
11

8
2
4
2
7:10
10

8
0
2
6
2:13
2

#
Group F
MP
W
D
L
G
PTS
8
6
2
0
22:4
20

8
6
1
1
17:7
19

3
8
3
1
4
14:12
10

8
2
1
5
7:17
7

8
0
1
7
2:22
1

#
Group G
MP
W
D
L
G
PTS
8
5
3
0
16:7
18

2
8
4
2
2
15:9
14

8
3
2
3
9:11
11

8
1
3
4
8:14
6

8
0
4
4
7:14
4

#
Group H
MP
W
D
L
G
PTS
10
7
1
2
19:10
22

10
7
1
2
20:9
22

10
6
0
4
18:10
18

10
6
0
4
16:12
18

10
3
0
7
9:13
9

10
0
0
10
3:31
0

#
Group I
MP
W
D
L
G
PTS
10
6
4
0
16:5
22

10
4
5
1
22:11
17

3
10
4
3
3
11:11
15

10
3
3
4
9:14
12

5
10
2
5
3
10:10
11

10
0
2
8
3:20
2

#
Group J
MP
W
D
L
G
PTS
10
10
0
0
36:2
30

10
7
1
2
17:8
22

10
5
2
3
13:19
17

10
3
1
6
17:16
10

10
3
0
7
9:20
9

10
0
0
10
1:28
0

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.