Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

UEFA Avrupa Konferans Ligi

Dünya (2023)


Round Quarter-finals
11 NIS
22:00
Aston Villa
Lille
2
1
Favorite match
11 NIS
22:00
Club Brugge KV
PAOK
1
0
Favorite match
11 NIS
19:45
Plzen
Fiorentina
0
0
Favorite match
14 MAR
23:00
Lille
Sturm Graz
1
1
Favorite match
14 MAR
23:00
Aston Villa
Ajax
4
0
Favorite match
14 MAR
23:00
Club Brugge KV
Molde
3
0
Favorite match
14 MAR
20:45
Plzen
Servette FC
0
0
Favorite match
14 MAR
20:45
PAOK
Dinamo Zagreb
5
1
Favorite match
07 MAR
23:00
Dinamo Zagreb
PAOK
2
0
Favorite match
07 MAR
23:00
Servette FC
Plzen
0
0
Favorite match
07 MAR
20:45
Ajax
Aston Villa
0
0
Favorite match
07 MAR
20:45
Molde
Club Brugge KV
2
1
Favorite match
07 MAR
20:45
Sturm Graz
Lille
0
3
Favorite match
22 ŞUB
23:00
Legia Warszawa
Molde
0
3
Favorite match
22 ŞUB
20:45
Ludogorets
Servette FC
0
1
Favorite match
22 ŞUB
20:45
Dinamo Zagreb
Real Betis
1
1
Favorite match
22 ŞUB
20:45
Bodo/Glimt
Ajax
1
2
Favorite match
21 ŞUB
20:00
Gent
Maccabi Haifa
1
1
Favorite match
15 ŞUB
23:00
Ajax
Bodo/Glimt
2
2
Favorite match
15 ŞUB
23:00
Maccabi Haifa
Gent
1
0
Favorite match
15 ŞUB
23:00
Real Betis
Dinamo Zagreb
0
1
Favorite match
15 ŞUB
23:00
Servette FC
Ludogorets
0
0
Favorite match
15 ŞUB
20:45
Molde
Legia Warszawa
3
2
Favorite match
14 ARA
23:00
Plzen
FC Astana
3
0
Favorite match
14 ARA
23:00
Dinamo Zagreb
Ballkani
3
0
Favorite match
14 ARA
23:00
FC Lugano
Besiktas
0
2
Favorite match
14 ARA
23:00
Maccabi Tel Aviv
Gent
3
1
Favorite match
14 ARA
23:00
Lille
KI Klaksvik
3
0
Favorite match
14 ARA
20:45
Genk
Cukaricki
2
0
Favorite match
14 ARA
20:45
PAOK
HJK helsinki
4
2
Favorite match
14 ARA
20:45
Zrinjski
Aston Villa
1
1
Favorite match
Round Quarter-finals
18 NIS
19:45
Fiorentina
Plzen
Favorite match
18 NIS
19:45
Lille
Aston Villa
Favorite match
#
Group A
MP
W
D
L
G
PTS
1
6
4
2
0
10:2
14

6
3
1
2
8:7
10

6
2
0
4
4:9
6

6
1
1
4
5:9
4

#
Group B
MP
W
D
L
G
PTS
6
5
0
1
14:9
15

2
6
4
1
1
16:7
13

6
2
1
3
10:11
7

6
0
0
6
5:18
0

#
Group C
MP
W
D
L
G
PTS
1
6
6
0
0
9:1
18

6
3
0
3
10:5
9

6
1
1
4
4:13
4

6
1
1
4
3:7
4

#
Group D
MP
W
D
L
G
PTS
6
5
1
0
15:3
16

6
3
1
2
11:8
10

6
1
1
4
7:14
4

6
1
1
4
6:14
4

#
Group E
MP
W
D
L
G
PTS
6
4
1
1
12:7
13

6
4
0
2
10:6
12

6
2
0
4
7:12
6

6
1
1
4
6:10
4

#
Group F
MP
W
D
L
G
PTS
6
3
3
0
14:6
12

6
2
4
0
9:6
10

3
6
2
3
1
8:5
9

6
0
0
6
2:16
0

#
Group G
MP
W
D
L
G
PTS
1
6
5
1
0
16:10
16

6
3
0
3
11:7
9

6
1
3
2
10:10
6

6
0
2
4
7:17
2

#
Group H
MP
W
D
L
G
PTS
6
4
0
2
13:11
12

6
4
0
2
11:11
12

6
3
1
2
17:7
10

6
0
1
5
3:15
1

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.