Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

UEFA Avrupa Ligi

Dünya (2023)


Round Semi-finals
09 MAY
22:00
Atalanta
Marseille
3
0
Favorite match
02 MAY
22:00
Marseille
Atalanta
1
1
Favorite match
18 NIS
22:00
Atalanta
Liverpool
0
1
Favorite match
18 NIS
22:00
Marseille
Benfica
1
0
Favorite match
18 NIS
22:00
AS Roma
AC Milan
2
1
Favorite match
11 NIS
22:00
Liverpool
Atalanta
0
3
Favorite match
11 NIS
22:00
Benfica
Marseille
2
1
Favorite match
11 NIS
22:00
AC Milan
AS Roma
0
1
Favorite match
14 MAR
23:00
Atalanta
Sporting CP
2
1
Favorite match
14 MAR
23:00
Brighton
AS Roma
1
0
Favorite match
14 MAR
23:00
Liverpool
Sparta Praha
6
1
Favorite match
14 MAR
20:45
Slavia Praha
AC Milan
1
3
Favorite match
14 MAR
20:45
Rangers
Benfica
0
1
Favorite match
14 MAR
20:45
West Ham
SC Freiburg
5
0
Favorite match
14 MAR
20:45
Villarreal
Marseille
3
1
Favorite match
07 MAR
23:00
AC Milan
Slavia Praha
4
2
Favorite match
07 MAR
23:00
SC Freiburg
West Ham
1
0
Favorite match
07 MAR
23:00
Marseille
Villarreal
4
0
Favorite match
07 MAR
23:00
Benfica
Rangers
2
2
Favorite match
07 MAR
20:45
AS Roma
Brighton
4
0
Favorite match
07 MAR
20:45
Sparta Praha
Liverpool
1
5
Favorite match
06 MAR
20:45
Sporting CP
Atalanta
1
1
Favorite match
22 ŞUB
23:00
Sparta Praha
Galatasaray
4
1
Favorite match
22 ŞUB
23:00
AS Roma
Feyenoord
1
1
Favorite match
22 ŞUB
20:45
Toulouse
Benfica
0
0
Favorite match
22 ŞUB
20:45
Qarabag
SC Braga
2
3
Favorite match
22 ŞUB
20:45
SC Freiburg
Lens
3
2
Favorite match
22 ŞUB
20:45
Rennes
AC Milan
3
2
Favorite match
15 ŞUB
23:00
SC Braga
Qarabag
2
4
Favorite match
15 ŞUB
23:00
AC Milan
Rennes
3
0
Favorite match
15 ŞUB
23:00
Lens
SC Freiburg
0
0
Favorite match
15 ŞUB
23:00
Benfica
Toulouse
2
1
Favorite match
15 ŞUB
20:45
Galatasaray
Sparta Praha
3
2
Favorite match
15 ŞUB
20:45
Feyenoord
AS Roma
1
1
Favorite match
14 ARA
23:00
Ajax
AEK Athens FC
3
1
Favorite match
14 ARA
23:00
Brighton
Marseille
1
0
Favorite match
14 ARA
23:00
Sporting CP
Sturm Graz
3
0
Favorite match
14 ARA
23:00
Aris
Sparta Praha
1
3
Favorite match
Round Final
#
Group A
MP
W
D
L
G
PTS
6
5
0
1
10:4
15

6
4
0
2
17:7
12

6
2
1
3
11:14
7

6
0
1
5
6:19
1

#
Group B
MP
W
D
L
G
PTS
6
4
1
1
10:5
13

6
3
2
1
14:10
11

3
6
1
2
3
10:13
5

6
1
1
4
6:12
4

#
Group C
MP
W
D
L
G
PTS
6
3
2
1
8:6
11

6
3
1
2
9:7
10

6
3
0
3
9:7
9

4
6
1
1
4
7:13
4

#
Group D
MP
W
D
L
G
PTS
6
4
2
0
12:4
14

6
3
2
1
10:6
11

6
1
1
4
4:9
4

6
1
1
4
3:10
4

#
Group E
MP
W
D
L
G
PTS
6
4
0
2
17:7
12

6
3
2
1
8:9
11

6
2
2
2
5:8
8

6
1
0
5
6:12
3

#
Group F
MP
W
D
L
G
PTS
6
4
1
1
9:7
13

2
6
4
0
2
13:6
12

6
1
2
3
3:9
5

6
1
1
4
7:10
4

#
Group G
MP
W
D
L
G
PTS
6
5
0
1
17:4
15

6
4
1
1
12:4
13

6
1
2
3
4:13
5

6
0
1
5
5:17
1

#
Group H
MP
W
D
L
G
PTS
6
6
0
0
19:3
18

6
3
1
2
7:9
10

3
6
2
1
3
12:12
7

6
0
0
6
3:17
0

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.