Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Dünya Kupası - Afrika Elemeleri

Dünya (2023)


Round Group Stage - 2
21 KAS
22:00
Tanzania
Morocco
0
2
Favorite match
21 KAS
22:00
Niger
Zambia
2
1
Favorite match
21 KAS
19:00
South Sudan
Mauritania
0
0
Favorite match
21 KAS
19:00
Togo
Senegal
0
0
Favorite match
21 KAS
19:00
Mauritius
Angola
0
0
Favorite match
21 KAS
19:00
Libya
Cameroon
1
1
Favorite match
21 KAS
19:00
Comoros
Ghana
1
0
Favorite match
21 KAS
16:00
Ethiopia
Burkina Faso
0
3
Favorite match
21 KAS
16:00
Lesotho
Benin
0
0
Favorite match
21 KAS
16:00
Rwanda
South Africa
2
0
Favorite match
21 KAS
16:00
Malawi
Tunisia
0
1
Favorite match
21 KAS
16:00
Botswana
Guinea
1
0
Favorite match
21 KAS
16:00
Somalia
Uganda
0
1
Favorite match
20 KAS
22:00
Chad
Madagascar
0
3
Favorite match
20 KAS
22:00
Seychelles
Kenya
0
5
Favorite match
20 KAS
19:00
Eritrea
Congo
Favorite match
20 KAS
19:00
Gambia
Ivory Coast
0
2
Favorite match
20 KAS
16:00
Djibouti
Guinea-Bissau
0
1
Favorite match
19 KAS
19:00
Sudan
Congo DR
1
0
Favorite match
19 KAS
19:00
Sierra Leone
Egypt
0
2
Favorite match
19 KAS
16:00
Burundi
Gabon
1
2
Favorite match
19 KAS
16:00
Zimbabwe
Nigeria
1
1
Favorite match
19 KAS
16:00
Mozambique
Algeria
0
2
Favorite match
18 KAS
22:00
Senegal
South Sudan
4
0
Favorite match
18 KAS
19:00
Niger
Tanzania
0
1
Favorite match
18 KAS
16:00
South Africa
Benin
2
1
Favorite match
17 KAS
22:00
Mali
Chad
3
1
Favorite match
17 KAS
22:00
Ivory Coast
Seychelles
9
0
Favorite match
17 KAS
22:00
Cameroon
Mauritius
3
0
Favorite match
17 KAS
19:00
Ghana
Madagascar
1
0
Favorite match
17 KAS
19:00
Liberia
Malawi
0
1
Favorite match
17 KAS
19:00
Zambia
Congo
4
2
Favorite match
17 KAS
16:00
Guinea
Uganda
2
1
Favorite match
17 KAS
16:00
Eswatini
Libya
0
1
Favorite match
16 KAS
22:00
Morocco
Eritrea
Favorite match
16 KAS
19:00
Egypt
Djibouti
6
0
Favorite match
16 KAS
19:00
Sudan
Togo
1
1
Favorite match
16 KAS
19:00
Nigeria
Lesotho
1
1
Favorite match
16 KAS
19:00
Gabon
Kenya
2
1
Favorite match
16 KAS
19:00
Algeria
Somalia
3
1
Favorite match
16 KAS
16:00
Burundi
Gambia
3
2
Favorite match
16 KAS
16:00
Botswana
Mozambique
2
3
Favorite match
Round Group Stage - 3
03 HAZ
03:00
Mali
Ghana
Favorite match
03 HAZ
03:00
Namibia
Liberia
Favorite match
03 HAZ
03:00
Algeria
Guinea
Favorite match
03 HAZ
03:00
Uganda
Botswana
Favorite match
03 HAZ
03:00
Ivory Coast
Gabon
Favorite match
03 HAZ
03:00
Kenya
Burundi
Favorite match
03 HAZ
03:00
Gambia
Seychelles
Favorite match
03 HAZ
03:00
Morocco
Zambia
Favorite match
03 HAZ
03:00
Tanzania
Eritrea
Favorite match
03 HAZ
03:00
Congo
Niger
Favorite match
03 HAZ
03:00
Togo
South Sudan
Favorite match
03 HAZ
03:00
Mauritania
Sudan
Favorite match
03 HAZ
03:00
Senegal
Congo DR
Favorite match
03 HAZ
03:00
Benin
Rwanda
Favorite match
03 HAZ
03:00
Libya
Mauritius
Favorite match
03 HAZ
03:00
Angola
Eswatini
Favorite match
03 HAZ
03:00
Zimbabwe
Lesotho
Favorite match
10 HAZ
03:00
Zambia
Tanzania
Favorite match
10 HAZ
03:00
Congo
Morocco
Favorite match
10 HAZ
03:00
Eritrea
Niger
Favorite match
10 HAZ
03:00
Gabon
Gambia
Favorite match
10 HAZ
03:00
Kenya
Ivory Coast
Favorite match
10 HAZ
03:00
Guinea
Mozambique
Favorite match
10 HAZ
03:00
Uganda
Algeria
Favorite match
10 HAZ
03:00
Somalia
Botswana
Favorite match
10 HAZ
03:00
Namibia
Tunisia
Favorite match
10 HAZ
03:00
Angola
Cameroon
Favorite match
10 HAZ
03:00
Lesotho
Rwanda
Favorite match
10 HAZ
03:00
Benin
Nigeria
Favorite match
10 HAZ
03:00
South Sudan
Sudan
Favorite match
10 HAZ
03:00
Congo DR
Togo
Favorite match
10 HAZ
03:00
Djibouti
Ethiopia
Favorite match
#
Group A
MP
W
D
L
G
PTS
1
2
2
0
0
8:0
6

2
1
1
0
2:1
4

2
1
1
0
4:1
4

2
0
1
1
0:2
1

2
0
1
1
0:3
1

2
0
0
2
0:7
0

#
Group B
MP
W
D
L
G
PTS
2
1
1
0
4:0
4

2
2
1
1
0
2:1
4

2
1
0
1
2:1
3

4
2
0
2
0
1:1
2

2
0
1
1
0:2
1

2
0
1
1
0:4
1

#
Group C
MP
W
D
L
G
PTS
1
2
1
1
0
2:0
4

2
1
0
1
2:3
3

2
0
2
0
2:2
2

2
0
2
0
1:1
2

2
0
2
0
1:1
2

6
2
0
1
1
1:2
1

#
Group D
MP
W
D
L
G
PTS
2
1
1
0
4:1
4

2
2
1
1
0
2:1
4

2
1
1
0
2:0
4

4
2
0
2
0
0:0
2

2
0
1
1
0:3
1

2
0
0
2
0:3
0

#
Group E
MP
W
D
L
G
PTS
1
1
0
0
2:0
3

2
2
1
0
1
2:2
3

2
1
0
1
1:2
3

4
2
1
0
1
5:4
3

5
1
0
0
1
2:4
0

#
Group F
MP
W
D
L
G
PTS
2
2
0
0
11:0
6

2
2
2
0
0
4:2
6

3
2
1
0
1
6:2
3

2
1
0
1
4:4
3

5
2
0
0
2
2:5
0

2
0
0
2
0:14
0

#
Group G
MP
W
D
L
G
PTS
2
2
0
0
5:1
6

2
1
0
1
3:4
3

2
1
0
1
3:3
3

4
2
1
0
1
2:2
3

5
2
1
0
1
2:2
3

2
0
0
2
1:4
0

#
Group H
MP
W
D
L
G
PTS
2
2
0
0
5:0
6

2
2
0
0
2:0
6

2
1
0
1
2:1
3

4
2
1
0
1
1:1
3

2
0
0
2
0:2
0

2
0
0
2
0:6
0

#
Group I
MP
W
D
L
G
PTS
2
2
0
0
5:2
6

2
2
1
1
0
4:2
4

3
2
1
0
1
1:1
3

2
1
0
1
3:1
3

2
0
1
1
3:5
1

6
2
0
0
2
1:6
0

#
Ranking of second-placed teams
MP
W
D
L
G
PTS
1
2
2
0
0
4:2
6

2
2
0
0
2:0
6

3
2
1
1
0
2:1
4

4
2
1
0
1
2:2
3

2
1
0
1
3:4
3

6
1
0
1
0
1:1
1

7
1
0
1
0
1:1
1

1
0
1
0
1:1
1

1
0
0
1
0:2
0

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin Maçları canlı skor ve maç özetlerini takip için betwinner giriş sitesi üzerinden takip edin.