Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Dünya Kupası - Avrupa Elemeleri

Dünya (2020)


Round Play-offs - Finals
05 HAZ
19:00
Wales
Ukraine
1
0
Favorite match
01 HAZ
21:45
Scotland
Ukraine
1
3
Favorite match
29 MAR
21:45
Poland
Sweden
2
0
Favorite match
29 MAR
21:45
Portugal
FYR Macedonia
2
0
Favorite match
24 MAR
22:45
Wales
Austria
2
1
Favorite match
24 MAR
22:45
Italy
FYR Macedonia
0
1
Favorite match
24 MAR
22:45
Sweden
Czech Republic
1
0
Favorite match
24 MAR
22:45
Russia
Poland
Favorite match
24 MAR
22:45
Portugal
Turkey
3
1
Favorite match
16 KAS
22:45
Netherlands
Norway
2
0
Favorite match
16 KAS
22:45
Wales
Belgium
1
1
Favorite match
16 KAS
22:45
Montenegro
Turkey
1
2
Favorite match
16 KAS
22:45
Finland
France
0
2
Favorite match
16 KAS
22:45
Gibraltar
Latvia
1
3
Favorite match
16 KAS
22:45
Czech Republic
Estonia
2
0
Favorite match
15 KAS
22:45
Northern Ireland
Italy
0
0
Favorite match
15 KAS
22:45
Israel
Faroe Islands
3
2
Favorite match
15 KAS
22:45
Austria
Moldova
4
1
Favorite match
15 KAS
22:45
Switzerland
Bulgaria
4
0
Favorite match
15 KAS
22:45
San Marino
England
0
10
Favorite match
15 KAS
22:45
Poland
Hungary
1
2
Favorite match
15 KAS
22:45
Albania
andorra
1
0
Favorite match
15 KAS
22:45
Scotland
Denmark
2
0
Favorite match
14 KAS
22:45
Spain
Sweden
1
0
Favorite match
14 KAS
22:45
Portugal
Serbia
1
2
Favorite match
14 KAS
22:45
Greece
Kosovo
1
1
Favorite match
14 KAS
20:00
Liechtenstein
Romania
0
2
Favorite match
14 KAS
20:00
FYR Macedonia
Iceland
3
1
Favorite match
14 KAS
20:00
Armenia
Germany
1
4
Favorite match
14 KAS
17:00
Croatia
Russia
1
0
Favorite match
14 KAS
17:00
Malta
Slovakia
0
6
Favorite match
14 KAS
17:00
Slovenia
Cyprus
2
1
Favorite match
13 KAS
22:45
Belgium
Estonia
3
1
Favorite match
13 KAS
22:45
Wales
Belarus
5
1
Favorite match
13 KAS
22:45
Montenegro
Netherlands
2
2
Favorite match
13 KAS
22:45
France
Kazakhstan
8
0
Favorite match
13 KAS
20:00
Turkey
Gibraltar
6
0
Favorite match
13 KAS
20:00
Norway
Latvia
0
0
Favorite match
12 KAS
22:45
Hungary
San Marino
4
0
Favorite match
12 KAS
22:45
Italy
Switzerland
1
1
Favorite match
12 KAS
22:45
England
Albania
5
0
Favorite match
12 KAS
22:45
Austria
Israel
4
2
Favorite match
12 KAS
22:45
andorra
Poland
1
4
Favorite match
12 KAS
22:45
Denmark
Faroe Islands
3
1
Favorite match
12 KAS
20:00
Moldova
Scotland
0
2
Favorite match
11 KAS
22:45
Malta
Croatia
1
7
Favorite match
Array
#
Group A
MP
W
D
L
G
PTS
1
8
6
2
0
18:9
20

8
5
2
1
17:6
17

8
2
3
3
11:8
9

8
3
0
5
8:18
9

8
0
1
7
5:18
1

#
Group B
MP
W
D
L
G
PTS
1
8
6
1
1
15:5
19

2
8
5
0
3
12:6
15

3
8
2
4
2
8:8
10

8
2
1
5
6:12
7

5
8
1
2
5
5:15
5

#
Group C
MP
W
D
L
G
PTS
8
5
3
0
15:2
18

2
8
4
4
0
13:2
16

8
2
3
3
6:7
9

8
2
2
4
6:14
8

8
1
0
7
4:19
3

#
Group D
MP
W
D
L
G
PTS
1
8
5
3
0
18:3
18

8
2
6
0
11:8
12

8
3
2
3
10:10
11

8
1
4
3
9:12
7

8
0
3
5
5:20
3

#
Group E
MP
W
D
L
G
PTS
8
6
2
0
25:6
20

2
8
4
3
1
14:9
15

8
4
2
2
14:9
14

8
1
1
6
9:21
4

8
1
0
7
7:24
3

#
Group F
MP
W
D
L
G
PTS
10
9
0
1
30:3
27

10
7
2
1
17:7
23

3
10
5
1
4
23:21
16

10
5
1
4
19:17
16

10
1
1
8
7:23
4

10
0
1
9
5:30
1

#
Group G
MP
W
D
L
G
PTS
10
7
2
1
33:8
23

2
10
6
3
1
27:16
21

3
10
5
3
2
15:8
18

10
3
3
4
14:15
12

5
10
2
3
5
11:14
9

10
0
0
10
4:43
0

#
Group H
MP
W
D
L
G
PTS
10
7
2
1
21:4
23

2
10
7
1
2
19:6
22

10
3
5
2
17:10
14

10
4
2
4
13:12
14

5
10
1
2
7
4:21
5

6
10
1
2
7
9:30
5

#
Group I
MP
W
D
L
G
PTS
10
8
2
0
39:3
26

2
10
6
2
2
30:11
20

10
6
0
4
12:12
18

10
5
2
3
19:13
17

10
2
0
8
8:24
6

10
0
0
10
1:46
0

#
Group J
MP
W
D
L
G
PTS
10
9
0
1
36:4
27

10
5
3
2
23:11
18

10
5
2
3
13:8
17

10
3
3
4
9:20
12

10
2
3
5
12:18
9

10
0
1
9
2:34
1

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin