Canlıskor Logo ×
Ayarlar Ayarlar
İletişim İletişim
Privacy Notice Gizlilik Bildirimi
Favorite match

Dünya Kupası - Elemeler Güney Amerika

Dünya (2026)


Round Group Stage - 6
22 KAS
05:00
Peru
Venezuela
1
1
Favorite match
22 KAS
03:30
Brazil
Argentina
0
1
Favorite match
22 KAS
02:30
Uruguay
Bolivia
3
0
Favorite match
22 KAS
02:30
Ecuador
Chile
1
0
Favorite match
22 KAS
02:00
Paraguay
Colombia
0
1
Favorite match
17 KAS
03:30
Chile
Paraguay
0
0
Favorite match
17 KAS
03:00
Argentina
Uruguay
0
2
Favorite match
17 KAS
03:00
Colombia
Brazil
2
1
Favorite match
17 KAS
01:00
Venezuela
Ecuador
0
0
Favorite match
16 KAS
23:00
Bolivia
Peru
2
0
Favorite match
18 EKM
05:00
Peru
Argentina
0
2
Favorite match
18 EKM
03:00
Uruguay
Brazil
2
0
Favorite match
18 EKM
02:30
Ecuador
Colombia
0
0
Favorite match
18 EKM
01:30
Paraguay
Bolivia
1
0
Favorite match
18 EKM
00:00
Venezuela
Chile
3
0
Favorite match
13 EKM
03:30
Brazil
Venezuela
1
1
Favorite match
13 EKM
03:00
Chile
Peru
2
0
Favorite match
13 EKM
02:00
Argentina
Paraguay
1
0
Favorite match
13 EKM
02:00
Bolivia
Ecuador
1
2
Favorite match
12 EKM
23:30
Colombia
Uruguay
2
2
Favorite match
13 EYL
05:00
Peru
Brazil
0
1
Favorite match
13 EYL
03:30
Chile
Colombia
0
0
Favorite match
13 EYL
01:00
Venezuela
Paraguay
1
0
Favorite match
13 EYL
00:00
Ecuador
Uruguay
2
1
Favorite match
12 EYL
23:00
Bolivia
Argentina
0
3
Favorite match
09 EYL
03:45
Brazil
Bolivia
5
1
Favorite match
09 EYL
02:00
Uruguay
Chile
3
1
Favorite match
08 EYL
03:00
Argentina
Ecuador
1
0
Favorite match
08 EYL
02:00
Colombia
Venezuela
1
0
Favorite match
08 EYL
01:30
Paraguay
Peru
0
0
Favorite match
Round Group Stage - 7
05 EYL
03:00
Uruguay
Paraguay
Favorite match
05 EYL
03:00
Argentina
Chile
Favorite match
05 EYL
03:00
Peru
Colombia
Favorite match
05 EYL
03:00
Brazil
Ecuador
Favorite match
05 EYL
03:00
Bolivia
Venezuela
Favorite match
10 EYL
03:00
Ecuador
Peru
Favorite match
10 EYL
03:00
Venezuela
Uruguay
Favorite match
10 EYL
03:00
Paraguay
Brazil
Favorite match
10 EYL
03:00
Chile
Bolivia
Favorite match
10 EKM
03:00
Peru
Uruguay
Favorite match
10 EKM
03:00
Chile
Brazil
Favorite match
10 EKM
03:00
Ecuador
Paraguay
Favorite match
10 EKM
03:00
Bolivia
Colombia
Favorite match
15 EKM
03:00
Uruguay
Ecuador
Favorite match
15 EKM
03:00
Colombia
Chile
Favorite match
15 EKM
03:00
Argentina
Bolivia
Favorite match
15 EKM
03:00
Brazil
Peru
Favorite match
14 KAS
03:00
Uruguay
Colombia
Favorite match
14 KAS
03:00
Venezuela
Brazil
Favorite match
14 KAS
03:00
Ecuador
Bolivia
Favorite match
14 KAS
03:00
Peru
Chile
Favorite match
19 KAS
03:00
Bolivia
Paraguay
Favorite match
19 KAS
03:00
Brazil
Uruguay
Favorite match
19 KAS
03:00
Chile
Venezuela
Favorite match
19 KAS
03:00
Colombia
Ecuador
Favorite match
19 KAS
03:00
Argentina
Peru
Favorite match
20 MAR
03:00
Ecuador
Venezuela
Favorite match
20 MAR
03:00
Paraguay
Chile
Favorite match
20 MAR
03:00
Brazil
Colombia
Favorite match
20 MAR
03:00
Peru
Bolivia
Favorite match
20 MAR
03:00
Uruguay
Argentina
Favorite match
25 MAR
03:00
Chile
Ecuador
Favorite match
25 MAR
03:00
Argentina
Brazil
Favorite match
25 MAR
03:00
Colombia
Paraguay
Favorite match
25 MAR
03:00
Venezuela
Peru
Favorite match
25 MAR
03:00
Bolivia
Uruguay
Favorite match
04 HAZ
03:00
Ecuador
Brazil
Favorite match
04 HAZ
03:00
Paraguay
Uruguay
Favorite match
04 HAZ
03:00
Chile
Argentina
Favorite match
04 HAZ
03:00
Colombia
Peru
Favorite match
04 HAZ
03:00
Venezuela
Bolivia
Favorite match
09 HAZ
03:00
Bolivia
Chile
Favorite match
09 HAZ
03:00
Uruguay
Venezuela
Favorite match
09 HAZ
03:00
Brazil
Paraguay
Favorite match
09 HAZ
03:00
Peru
Ecuador
Favorite match
#
WC Qualification South America
MP
W
D
L
G
PTS
6
5
0
1
8:2
15

6
4
1
1
13:5
13

6
3
3
0
6:3
12

6
2
3
1
6:3
9

6
3
2
1
5:3
8

6
6
2
1
3
8:7
7

6
1
2
3
1:3
5

8
6
1
2
3
3:7
5

6
1
0
5
4:14
3

10
6
0
2
4
1:8
2

Fikstür Favorilere ekle

betwinner spor ve alanındaki son canlı maçları burada. 1xbet canlı skor ve maç sonuçlarını takip edin. youwin